صادر شده در: Modified:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستورالعمل های پیشنهادی در روز پنج شنبه که تحت آن دولت ایالات متحده فرمانداران عمل می تواند به احیای اقتصاد ایالات متحده از آن coronavirus خاموش شدن در یک مبهوت سه مرحله روند.

تبلیغات

صحبت در جلسه توجیهی روزانه در coronavirus که به کشته شدن بیش از 32,600 آمریکایی ها در یک ماده از هفته تهمت استدلال کرد که خاموش کردن طولانی مدت می تواند عمیقا مضر به اقتصاد ایالات متحده و جامعه است.

“ما در حال باز کردن همه در یک بار, اما مراقب باشید گام در یک زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: بدون خود ارائه جزئیات در دستورالعمل.

“یک مستند طولانی مدت همراه با مجبور رکود اقتصادی را تحمیل بسیار زیاد و گسترده تلفات در بهداشت عمومی” مغلوب ساختن پیشی جستن و افزود: در آن می تواند منجر به یک افزایش شدید در سوء مصرف مواد مخدر و سوء مصرف الکل خودکشی و بیماری های قلبی.”

جدید فدرال دستورالعمل توصیه می کنند که کشورهای رکورد 14 روز “سیر نزولی” در coronavirus موارد قبل از شروع سه فاز فرایند دوباره باز کردن.

سند میسازد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای باز کردن کسب و کار در کشورهای در سراسر کشور بوده که ویران شده توسط این بیماری همه گیر و تاثیر اقتصادی آن حتی اگر مسئولیت برای چنین تصمیم گیری نهفته است با دولت نه فدرال و مقامات.

قبل از اینکه متحده دوباره باز بیمارستان باید یک “قوی تست برنامه” است که شامل آنتی بادی آزمایش در محل را برای بهداشت و درمان کارگران دستورالعمل می گویند.

متحده باید توانایی راه اندازی غربالگری و تست سایت برای افراد با علائم و همچنین تماس با ردیابی قابلیت های و امکانات بهداشت و درمان باید قادر به تامین حفاظت فردی دنده به طور مستقل و رسیدگی به موج اگر COVID-19 مورد افزایش دوباره.

این سند می گوید: توصیه های “پیاده سازی در یک ایالت یا بخش-های-شهرستان بر اساس فرمانداران در صورت صلاحدید.” مغلوب ساختن پیشی جستن است tussled با بیش از فرمانداران که دارای قدرت نهایی به دستور دوباره باز متحده’ اقتصاد.

در اولین مرحله از دوباره باز کردن این دستورالعمل ها می گویند گروه های بیش از 10 نفر باید اجتناب شود اگر فاصله مناسب اقدامات عملی نیست. غیر ضروری سفر باید به حداقل برسد telework باید تشویق شوند و زمینه های مشترک در دفاتر بسته شده است.

مدارس باقی مانده در فاز 1 اما سالن بزرگ مانند فیلم و تئاتر و رستوران ها و استادیوم ها و مکان های عبادت می توانید باز کنید “سخت فیزیکی فاصله پروتکل.”

بیمارستان ها شده اند که ضربه های سخت و بحران بهداشت و درمان ممکن است رزومه اعمال جراحی الکتیو که انتقادی به درآمد خود و ورزشگاه می تواند دوباره باز با پروتکل های جدید. میله باید بسته باقی می ماند در آن گفت.

در فاز دوم قابل اجرا به استانها و مناطق با “هیچ مدرکی ارتجاعی” در موارد دستورالعمل های توصیه گروه از بیش از 50 اجتناب شود که در آن اجتماعی فاصله عملی نیست. غیر ضروری سفر می توانید رزومه در حالی که مدارس و جوانان اردوگاه می reconvene و بارها با “کاهش ایستاده-اتاق اشغال” ممکن است دوباره باز کنید.

مرحله سوم شامل محدودیت نیروی انسانی از محل های کار است.

یک مقام کاخ سفید در توصیف این دستورالعمل به عنوان محافظه کار و اشاره کرد که آنها موافقت شده است به توسط پزشکان بالا بر رئیس جمهور coronavirus نیروی کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار به اقتصاد آمریکا رفتن دوباره پس از coronavirus shutdown چپ میلیون ها نفر از آمریکایی ها بیکار. بیش از 20 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری در آمریکا در ماه گذشته و بیش از 90 درصد از کشور را تحت اقامت در خانه سفارشات.

مغلوب ساختن پیشی جستن ” گفت: در برخی از ایالت ها با تعداد کم از عفونت خواهد شد و آماده از سرگیری فعالیت های اقتصادی هر چه زودتر نسبت به ضربه بسیار مسری ویروس.

این مقام کاخ سفید گفت که هر فرماندار خواهد بود قادر به نگاه کردن به این توصیه ها به عنوان یک راهنمای.

“آنها در لایه لایه” افزود آنها تایید شده توسط کارشناسان پزشکی در کاخ سفید coronavirus نیروی کار: بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci, وظیفه نیروی هماهنگ کننده دبورا Birx و رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de