مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید: Nasscom به لابی برای تحرک نرم افزار ماهر مدیران

در دیدار آتی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد J مغلوب ساختن پیشی جستن به هندوستان, انجمن ملی نرم افزار و خدمات شرکت (Nasscom) طول خواهد کشید تا مسائل مربوط به تحرک ماهر افراد با دولت آمریکا.

به گفته مقامات صنعت بدن را به دنبال افتراق ماهر استعداد تحرک و معمول مهاجرت.

“هنگامی که وجود دارد عدم بنیادی (علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی) استعداد تحرک ماهر و حرفه ای از هند پشتیبانی از نوآوری در شرکت های ایالات متحده. بنابراین نباید به عنوان درمان طبیعی مهاجرت” گفت: این مقام.

در اخیرا به این نتیجه رسیدند Nasscom نشست رئیس جمهور از بدنه صنعت Debjani Ghosh گفت: ما در دولت متوجه باشید که 90 درصد از دارندگان ویزای H-1B در حال رفتن به شرکت های ایالات متحده و نه به شرکت هندی.

حتی از طریق هند این شرکت در حال حاضر در حال استفاده در سراسر 55,000 آمریکایی حرفه ای در ایالات متحده است که به طور قابل توجهی بالاتر از سال های گذشته رد نرخ ویزا H1B برنامه های کاربردی برای حرفه ای ها چند برابر افزایش یافته است.

با توجه به ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) داده های انکار نرخ برای H-1B برنامه افزایش چهار بار از فقط شش درصد در سال 2015 به حدود 24 درصد در ماه جولای-سپتامبر سه ماهه مالی جاری.

برای مثال تکنولوژی ماهیندرا دیدم آن انکار نرخ ویزا در 41 درصد در حالی که آن را در 34 درصد برای TCS و 53 درصد برای Wipro و 45 درصد برای Infosys در طول این دوره است.

“Nasscom خواهد شد ارائه شده توسط رئیس جمهور و مقامات است که درگیر در تجارت جهانی و توسعه در هیئت” یک مقام دیگر گفت.

تا کنون پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان شارژ به عنوان رئیس جمهور هند این شرکت و Nasscom افزایش یافته خود را صرف فعالیت های لابی. در سال گذشته Nasscom سوم بزرگترین spender در لابی در مهاجرت و وکالت با توجه به داده ها از گروه تحقیقاتی Opensecret.org.

با توجه به تحقیقات گروه صنعت بدن صرف $510,000 در سال 2019. مایکروسافت بزرگترین spender در فعالیت های لابی در $7.8 میلیون دلار و به دنبال آن آگاه که صرف $1.7 میلیون نفر در طول این دوره است.

با وجود سازگار حمایت از شرکت های فن آوری برای یک لیبرال رژیم ویزا از دولت آمریکا توانسته است قوانین بسیار در چهار سال گذشته است.

بلکه بسیاری از رویه پیچیدگی معرفی شده اند با افزایش در هزینه های پردازش تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

حتی ستیز طرح مانند کار ممنوعیت همسران دارندگان ویزای H1B نیز در نظر گرفته شده توسط رئیس وقت دولت. ما مسائل 65,000 ویزای کار H1B به خارجی ها در هر سال. حدود 70 درصد از این معمولا می رود به حرفه ای.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>