مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید: عدم قطعیت در ادامه به loom بیش از احمدآباد سفرنامه

عدم قطعیت در ادامه به loom بیش از ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر در طول سفر خود به احمدآباد در روز دوشنبه.

تا شنبه مقامات دولت محلی و اداری و بدن — مانند احمدآباد Municipal Corporation (AMC) — تا به حال هیچ وضوح در مورد اینکه آیا تهمت خواهد شد که به همراه بانوی اول Melania Trump, خواهد, بازدید Sabarmati آشرام قبل از رفتن به رویداد عمومی ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’, است که مدل در خطوط ‘پرونده مودی’ رویداد برگزار شد در سپتامبر سال گذشته است.

احمدآباد برگزار شده است تا با مطرح جاده نهال کاشته شده در تقسیم عظیم هوردنجس از نارندرا نخست وزیر و تهمت و موانع در هر دو طرف برای تشویق cavalcade.

آن است که هنوز روشن نیست که آیا roadshow برگزار خواهد شد و از فرودگاه به Sabarmati آشرام و سپس به بزرگترین ورزشگاه کریکت در Motera برای رویداد یا اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را سر راست به ورزشگاه از فرودگاه.

شهر پلیس و دولت محلی را به تجدید نظر در مسیر چندین بار با بیشتر جاده های مسدود شده برای استفاده عمومی پیش از roadshow. حدس و گمان زیاد است که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است جست و خیز Sabarmati آشرام به زمان برای سفر به آگرا است.

اگر این امر می تواند برای اولین بار در سالهای اخیر به عنوان سران کشورهای بازدید احمدآباد — مانند رئیس جمهور چین, ژاپنی, نخست وزیر شینزو آبه و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل — همه بازدید آشرام و ادای احترام به مهاتما گاندی است.

علاوه بر این وزیر Vijay Rupani هم روز جمعه اعلام کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن را نگه دارید roadshow از فرودگاه به ورزشگاه. اما وقتی پرسیده شد که در مورد تهمت به بازدید Sabarmati Ashram, Rupani به خبرنگاران گفت که کاخ سفید خواهد بود با در نظر گرفتن یک تماس در این.

مسخره دریل در حال حاضر انجام گرفته در طول مسیر با پلیس مستقر از فرودگاه به Sabarmati آشرام و در Motera ورزشگاه. پلیس محلی نیز از نزدیک هماهنگی با سازمان های دیگر مانند ما سرویس مخفی هند ویژه حفاظت از گروه (SPG) و امنیت ملی نگهبانان (NSG) برای انجام عملیات امنیتی در طول تقریبا سه ساعت بازدید.

مخالفان سوالات

سوالات مطرح شده توسط مخالفان بیش کمیته سازماندهی از ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد. به عنوان مثال, آن تنها در روز جمعه که Rupani گفت: این کمیته به ریاست شهردار احمدآباد Bijal پاتل همراه با دو نفر از اعضای پارلمان و برجسته دیگر شهروندان است.

در بخش پاتل هم توییتی در روز جمعه تایید این. پاتل نمی تواند تماس گرفته شود با وجود تلاش های مکرر.

کنگره سخنگوی Randeep Surjewala در روز پنج شنبه مطرح شده و سوالات بیش رهبری کمیته و دعوت به ناروا برای احمدآباد بازدید در صدای جیر جیر خود را خطاب به وزارت امور خارجی (MEA) و PM مودی.

آن نیز این باورند که این کمیته از اجاره Motera ورزشگاه اجرا شده توسط گجرات انجمن کریکت (GCA) برای چند ساعت در روز دوشنبه برای ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد برای مقدار نامعلومی. چنین GCA منابع گفت که این رویداد بود و نه رفتن به افتتاح ورزشگاه که جداگانه تاریخ خواهد بود نهایی بعد. با عدم تایید رسمی آن نیز تخمین زده می شود که “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد آن را ببینید Trumps و مودی ریاست بیش از یک رویداد فرهنگی و آدرس مکان های عمومی دیده می شود هزینه حدود 100 تومان کرور.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>