تهمت می خواهد سینما بازگشایی شد اما فیلم های پرفروش خواهد بود آهسته به بازگشت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پنج شنبه اعلام کرد که سینما ممکن است به آرامی قادر به بازگشایی در ماه های آینده. اخبار جمع را در یک مجموعه بزرگتر از دستورالعمل جزئیات زمانی و چگونه — اقتصاد ایالات متحده می توانند رزومه در طول coronavirus همه گیر شد و یک چراغ امید برای سینما صاحبان کسب و کار بوده است ویران موظف خاموش شدن ناگهانی.

اما حتی اگر متعدد خیمه ها دوباره مشتعل آن را هنوز هم می تواند چند ماه قبل از استودیو احساس اعتماد به نفس, راه اندازی بزرگترین فیلم های پرفروش.

انتشار تقویم شده اند عمدتا پاک از طریق اوت هر چند stragglers مانند جهانی کمدی “پادشاه جزیره استاتن” (19 ژوئن), Warner Bros. sci-fi, thriller “تنت” (17 جولای) دیزنی live-action “مولان” (جولای 24) و برادران وارنر’ کتاب های کمیک ماجراجویی “Wonder Woman 1984” (Aug. 14) نیست خالی خود را در اواخر تابستان باز کردن تعطیلات آخر هفته. تئاتر زنجیر مانند Cinemark پیش بینی کرده اند که مردم می توانند شروع به رفتن به سینما در اوایل ماه جولای. اما هنوز هم وجود دارد هیچ نشانه روشن است که چراغ های خود را قادر خواهد بود به نوبه خود در مرتبه پس از آن.

بازگشایی روند تقریبا قطعا متفاوت در میان کشورهای معنی تئاتر می تواند به تدریج آغاز عملیات در مناطق که کمتر تحت تاثیر این ویروس در حالی که سالن در سخت ترین-آمار مناطق مانند نیویورک و نیوجرسی ممکن است باقی می ماند توقیف برای طولانی تر است. در صورتی که مورد, استودیو خواهد شد که انگیزه کمی برای رول مهم ترین آنها فیلم بدون بازارهای عمده در ایالات متحده باز برای کسب و کار.

“نیویورک و لس آنجلس در حال رفتن به یک زمان بسیار بیشتری [برای بازگشایی] از مونتانا” پیش بینی جف باک یک دفتر جعبه تحلیلگر غرفه روابط. “هیچ کس در حال رفتن برای باز کردن ‘Mulan’ یا ‘شعار’ اگر آن را فقط submarkets.”

باک می افزاید: “من فقط نمی دیدن فیلمهای بزرگ باز کردن خفاش, مهم نیست که چقدر اطمینان داریم. این است رفتن به در حالی که برای [مردم] به تنظیم به.”

آن را حتی کمتر احتمال دارد که tentpoles را لطف صفحه نمایش بزرگ به زودی باید بقیه جهان باقی می ماند تحت مستند. عناوین مانند “مولان” و “Wonder Woman 1984” حمل عظیم برچسب قیمت و تعداد خود را درخواست تجدید نظر جهانی برای جذب جمعیت به امید تبدیل سود. آن را خطرناک تحلیلگران می گویند برای studios برای تست آب با خواص است که انتظار می رود برای تولید 1 میلیارد دلار.

“اگر سینما در سراسر جهان به درجات مختلف مالی از آن می شود بسیار دشوار است چرا که [بزرگ-بودجه فیلم] تکیه جهانی grosses گفت:” پل Dergarabedian یک تحلیلگر ارشد کام اسکور.

زمانی که بزرگ سالن در ایالات متحده در نهایت قادر به بازگشایی, پیشنهاد دستورالعمل های فدرال تصریح به شدت محدود گنجایش اجتماعی فاصله. آن اقدامات در حالی که بسیار مهم برای اطمینان از ایمنی تا زمانی که یک واکسن به طور خودکار محدود کردن مقدار زیادی از بلیط های فروخته شده در هر فیلم.

“تئاتر تولید مقدار زیادی از درآمد و این که چگونه این فیلم کسب درآمد بودجه خود را” Dergarabedian گفت. “اگر شما را محدود گنجایش آن می تواند مشکل تر است”

وجود دارد نیز نشانه ای از چگونه حاضر مخاطبان خواهد بود برای بازگشت به تئاتر. وجود دارد ممکن است مقید کردن تقاضا از کاربران که گیر شده است در صفحه اصلی برای چند ماه. اما آن را به همان اندازه ممکن است که مخاطبان خواهد بود مردد به عجله خود را به مکان های شلوغ — مطالعات اخیر پیشنهاد کرده اند به همان اندازه است. که در مورد که در آن یک تعداد انگشت شماری از تئاتر به طور خلاصه بازگشایی در ماه مارس زمانی که ویروس به نظر می رسد تحت کنترل تنها به سرعت بسته به پایین بیش از ترس است که این بیماری می تواند جرقه دوباره.

باید سینما با موفقیت re-راه اندازی فروشگاه — حداقل در بخش هایی از این کشور در ماه جولای وجود دارد یک حس است که استودیو می تواند به کاهش خطر ابتلا با باز کردن فیلم که کمتر متکی بین المللی دفتر جعبه را برمی گرداند. کمدی برای مثال یک نوع که به طور کلی کمتر گران قیمت برای تولید و تمایل به تولید بسیاری از درآمد خود را در شمال امریکا است. آنها همچنین می تواند ارائه به شرکت کنندگان محبوب فیلم های قدیمی تر از کاتالوگ خود را به قیمت ارزان تر بنابراین وجود دارد چیزی است که برای نشان دادن بر روی صفحه نمایش بزرگ است.

“وجود دارد رفتن به یک بمب دارای قدرت تخریبی است که امکان استفاده از مقید کردن تقاضا” Dergarabedian پیش بینی. “اما برای اولین بار مردم را به احساس امن و راحت است.”

وجود دارد یک ضرب المثل قدیمی در هالیوود: The show must go on. اما در coronavirus دوران است که ممکن است در این مورد. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>