مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار ‘وحشتناک’ هفته های پیش رو به عنوان ما می بیند ضبط یک روز coronavirus مرگ و میر 884

صادر شده در: بروز رسانی:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به یکی دیگر از وخیم کنفرانس مطبوعاتی هشدار ‘وحشتناک’ هفته های آینده به عنوان ما گزارش بالاترین یک روز coronavirus مرگ و میر 884 نفر است.

تبلیغات

“روزهای سختی را پیش رو دارد برای ملت ما” رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در روز چهارشنبه.

“ما در حال رفتن به یک زن و شوهر از هفته شروع تقریبا در حال حاضر, اما به خصوص چند روز از هم اکنون که در حال رفتن به وحشتناک.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در ابتدا بازی کردن ویروس’ شدت اما کاخ سفید کارشناسان پزشکی در حال حاضر پیش بینی است که حتی اگر آمریکایی ها به دنبال بی سابقه اقامت در خانه سفارشات برخی از 100,000 240,000 به مردم می میرند و از بیماری تنفسی است.

سازمان بهداشت جهانی گفت: جهانی مورد تعداد را به 1 میلیون و مرگ و میر 50,000 در چند روز آینده. آن را در حال حاضر می ایستد در 43,412.

ما دارای بالاترین یک روز تلفات

Coronavirus را کشته است 884 نفر بیش از 24 ساعت گذشته در آمریکا یک روز رکورد برای این کشور تا کنون بیشترین تعداد موارد گزارش شده در هر نقطه از جهان دانشگاه جانز هاپکینز گفت: شب چهارشنبه.

که در مجموع مرگ و میر در آمریکا به 4,475.

تعداد موارد گزارش شده افزایش 25,200 بیش از 24 ساعت گذشته به 213,372 گفت: دانشگاه coronavirus ردیاب.

گریم رکورد مرگ و میر در یک روز برگزار می شود ایتالیا با 969 در 27 مارس ،

کانکتیکات فرماندار ند لمانت اعلام کرد آنچه که او به نام غم انگیز نقطه عطف به عنوان ویروس ادعا کرد آن جوانترین ایالات متحده شناخته شده است قربانی به تاریخ شش هفته کودک است.

“این فقط یک یادآوری است که هیچ کس امن است از این ویروس” لمانت گفت: در زمینه خانه در جنوب Connecticut State University in New Haven, که در آن بیش از 200 تخت بیمارستان راه اندازی شده اند.

نیویورک فرماندار کومو تبدیل thumbscrews

فرماندار نیویورک اندرو کومو در چهار شنبه کلمپ پایین تر در مجامع عمومی در چهره coronavirus تماس ساکنان “خودخواه” برای امتناع از ماندن در خانه به عنوان فرماندار کالیفرنیا هشدار داد دولت خود را ممکن است در اجرا از تخت های مراقبت ويژه و هواکش ماه آینده.

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: پلیس شهر نیویورک به شدت اجرای قوانین اجتماعی فاصله به عنوان مرگ و میر در کشور به ضرب گلوله به نزدیک به 2000.

“افراد جوان باید این پیام را دریافت و آنها هنوز بدست پیام شما هنوز هم دیدن بیش از حد بسیاری از مواقع با بیش از حد تراکم توسط افراد جوان گفت:” کومو در تحمیل قوانین جدید نزدیک به زمین بازی, نوسان, مجموعه دادگاه های بسکتبال و فضاهای مشابه.

این فرماندار دموکرات صدا احسان توسط گزارش از جمعیت گردهمایی در منهتن اسکله برای تماشای ورود نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی آسایش.

“چگونه بی پروا و غیر مسئولانه و خودخواه برای مردم را به انجام آن را در خود,” او گفت:.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>