مغلوب ساختن پیشی جستن به ما هشدار رهبری برای ‘دردناک دو هفته در مبارزه با کروناویروس

صادر شده در:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه هشدار داده بود که “بسیار دردناک” دو هفته به عنوان ایالات متحده و پنجه نرم با کروناویروس افزایش است که کاخ سفید هشدار می کشتن به عنوان بسیاری از 240,000 آمریکایی است.

تبلیغات

“این است که رفتن به بسیار دردناک بسیار دردناک دو هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در توصیف این بیماری همه گیر به عنوان “طاعون.”

“من می خواهم هر آمریکایی به آماده برای روز سخت که پیش رو” او گفت:.

کاخ سفید coronavirus هماهنگ کننده دبورا Birx نمایش داده می شود نمودار نشان دادن داده ها و مدل سازی نشان داد که یک جهش در مرگ و میر به طیف وسیعی از 100,000 به 240,000 مردم از این ویروس در ماه های آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت 2.2 میلیون نفر می کرده اند با توجه به مدلسازی اگر هیچ کاهش تلاش شده بود به محل قرار داده.

وی با ذکر آن بالا پیش بینی زمانی که اعلام کرد در روز یکشنبه که او برنامه ریزی شده برای گسترش دستورالعمل های فدرال به جای او به دنبال قبلا اعلام تمایل به اقتصاد ایالات متحده در حال حرکت دوباره عید پاک در مارس 12.

“وجود دارد هیچ گلوله سحر و جادو. هیچ سحر و جادو واکسن یا درمانی. آن را فقط به رفتارهای هر یک از رفتارهای ما ترجمه به چیزی است که تغییرات این دوره از ویروسی همه گیر بیش از 30 روز آینده,” Birx به خبرنگاران گفت: پیش بینی یک قله در مرگ و میر در دو هفته.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: کاهش تلاش بودند با داشتن یک تاثیر است. “ما دلیلی برای باور کردن که این کار” پنس گفت: از دستورالعمل. “آیا نمی شود دلسرد.”

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی می گوید: “قبلا که همه گیر می تواند کشتن بين 100000 و 200000 نفر در ایالات متحده گفت: تمام تلاش ساخته می شد به این اعداد پایین تر است.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم” او گفت:.

(FRANCE 24 با رویترز و خبرگزاری فرانسه)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>