مغلوب ساختن پیشی جستن به ما هشدار رهبری برای ‘بسیار دردناک دو هفته در مبارزه با کروناویروس

صادر شده در:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه هشدار داده بود که “بسیار دردناک” دو هفته به عنوان ایالات متحده و پنجه نرم با کروناویروس افزایش است که کاخ سفید هشدار می کشتن به عنوان بسیاری از 240,000 آمریکایی است.

تبلیغات

“این است که رفتن به بسیار دردناک بسیار دردناک دو هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در توصیف این بیماری همه گیر به عنوان “طاعون.”

“من می خواهم هر آمریکایی به آماده برای روز سخت که پیش رو” او گفت:.

بالا کارشناسان بهداشت گفت که این تصمیم برای حفظ دقیق اجتماعی فاصله تنها راه برای متوقف کردن آن به راحتی منتقل می شود ویروس حتی اگر این امر موجب اختلال در اقتصاد با سه چهارم آمریکایی ها در زیر برخی از قالب مستند.

“وجود دارد هیچ سحر و جادو واکسن یا درمانی. آن را فقط به رفتارهای هر یک از ما رفتارهای ترجمه به چیزی است که تغییرات این دوره از ویروسی همه گیر بیش از 30 روز آینده,” دبورا Birx ، coronavirus پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید گفت.

Birx نمایش نمودار در کنفرانس مطبوعاتی نمودار طیف وسیعی از 100,000 به 240,000 مرگ و میر در ایالات متحده هنگامی که زمان تلاش در کاهش گرفته است.

بیماری های عفونی پزشک متخصص Anthony Fauci گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که “کاهش است و در واقع کار” و مقامات “انجام همه چیز ما می توانیم به آن (مرگ و میر) به طور قابل توجهی در زیر آن است.”

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>