صادر شده در: Modified:

تلخ دشمنی بین ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بالا دموکرات نانسی پلوسی آب پز را بیش از در خود ایالت متحده آمریکا روز سه شنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن snubbing او دست دراز و Pelosi پاره از هم جدا یک کپی از سخنرانی در دوربین.

تبلیغات

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او تحویل داده سوم سالانه دولت از آدرس اتحادیه سه شنبه شب در آستانه انتظار تبرئه در استیضاح اتهامات توسط سنا. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پیچیده خود گفتمان مجلس نانسی پلوسی – نشسته پشت سر او – پاره او سخت کپی از سخنرانی خود در نیم.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در کنگرهبسیار ساختمان که در آن مجلس نمایندگان استیضاح او در 18 دسامبر به اتهام مانع کنگره طی استعلام به اوکراین کمک رسوایی و سوء استفاده از قدرت ریاست جمهوری.

دوم این است که دولت از آدرس اتحادیه در تاریخ ایالات متحده تحویل داده می شود توسط یک رئیس جمهور در برابر پس زمینه از یک استیضاح محاکمه. رئیس جمهور سابق بیل کلینتون تحویل خود را در سال 1999 آدرس یک ماه پس از مورد استیضاح توسط مجلس بر اساس دروغ به یک هیئت منصفه و انسداد عدالت مربوط به رابطه اش با کاخ سفید کارآموز Monica Lewinsky.

رئیس جمهور ایالات متحده تحویل داده شده سالانه سخنرانی پس از 1790 زمانی که جورج واشنگتن بود, هر چند از آن شده است به طور رسمی شناخته شده به عنوان “وضعیت اتحادیه” آدرس پس از سال 1947 در طول هری ترومن کند.

به عنوان به طور گسترده ای پیش بینی فیل در اتاق – مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادرسی – رفت يکديگر اعلام کردند.

پس از دیدن نانسی پلوسیرئیس مجلس نمایندگان آمریکا برای اولین بار از او یورش برده و در خارج از کاخ سفید نشست چهار ماه پیش تهمت کاهش یافته است به تکان دادن او دست دراز به عنوان او به او یک کپی از خود را بیان.

پلوسی به نظر می رسد به عقب گرفته شد. او اجتناب استناد عرفی “بالا امتیاز و متمایز افتخار” که معمولا همراه با بلندگو مقدمه ای رسمی از رئیس جمهور به کنگره است.

به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و جایگاه او استقبال شد و با تشویق ایستاده و شعار “چهار سال دیگر!” از برخی از اعضای این جمعیت است.

او چندین اولین و سر و صدا که او ادعا اعتباری. در طول مدت خود را, او گفت:, “دولت اتحاد ما قوی تر از همیشه قبل از” در حالی که “دولت از اقتصاد است که قوی ترین آن را به حال شده است”. او همچنین ادعا کرد که او مسئول بالاترین-تا کنون ما نرخ بیکاری برای اقلیت ها و زنان و جانبازان است. او اضافه کرد که بازار سهام تا به حال بالاترین رکورد که تا به حال واقعی متوسط درآمد خانوار و مصرف کننده اعتماد به نفس است.

سیاست خارجی

تبدیل به سیاست خارجی تهمت و گفت: “به روز بودن تمسخر توسط دیگر کشورهای در حال پشت سر ما است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب آور مهمان شب بود líder ژوئن Guaidóکه خود را رئیس جمهور اعلام کرد در ماه ژانویه 2019 و تلاش شده است برای ماه ها به نفع خود با مغلوب ساختن پیشی جستن, مهم ترین بین المللی متحد.

رئیس جمهور ارائه شده Guaidó دقیقا نوعی از حمایت او شده است به دنبال او به عنوان تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور نیکولاس مادورو از قدرت است. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Guaidó “درست و مشروع رئیس جمهور ونزوئلا”.

مغلوب ساختن پیشی جستن بر جدید قراردادهای تجاری او مذاکره از جمله “فاز یک” معامله با چین و پیمان با مکزیک و کانادا او امضا شده در ماه گذشته. “تجارت ناعادلانه است بزرگترین دلیل من تصمیم به اجرا برای رئيس جمهور” او گفت:.

به عنوان به طور گسترده ای پیش بینی تهمت اشاره به ترور یکی از فرماندهان نظامی اهل ایران قاسم سلیمانی به عنوان یکی از بزرگ خود را به پیروزی. “پیام ما به تروریست ها روشن است: شما هرگز فرار American justice. اگر به شما حمله شهروندان ما شما جریمه خود را به زندگی!”

موضوع به موضوع

برخی از ناظران با اشاره به whiplash القا نیمه دوم مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس که شروع به پریدن کرد از موضوع به موضوع بدون قابل تشخیص نیستند. بخشی از شب را رسیدگی درگیر تهمت معرفی و بازگویی حکایات در مورد افراد مختلف در مخاطبان او دعوت کرده بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد که مدال آزادی ریاست جمهوری یک کشور بالاترین غیرنظامی افتخارات را به مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh که شاید بهترین و شناخته شده برای ضرب اصطلاح “feminazis” در اوایل 1990s. پیش از آن در روز Limbaugh اعلام کرده بود که او تحت درمان پیشرفته سرطان ریه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از معرفی یک کودک نو پا به نام Ellie اشنایدر که متولد شد و زودرس در سال 2017. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او اختصاص 50 میلیون دلار برای نوزادان تحقیق و سپس مرتبط نوزادان پژوهش با محکومیت سقط جنین در اواخر مدت.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس روشن به موضوع درختان و گفت که ما می “پیوستن به 1 تریلیون درختان ابتکار عمل” به “کاشت درخت در امریکا و در سراسر جهان”. بلافاصله پس از او راه اندازی شد و به دفاع از مدرسه نماز و متمم دوم حق حمل سلاح است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان خود بسیار مسخره برنامه ریزی برای یک فضای زور و آنچه که او به نام “آشکار سرنوشت ستاره” که او گفت: شامل جاه طلبی خود را به امریکا “اولین ملت به گیاه پرچم خود را بر روی مریخ”.

به عنوان از او از صندلی اش بلافاصله پس آدرس پلوسی پاره پاره کردن کپی سخت او از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی یک حرکت است که به سرعت تبدیل شد بیشتر بحث شده لحظه ای از شب در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

“مانیفست دروغ ارائه شده در صفحه بعد از صفحه از آدرس امشب باید یک تماس به عمل برای هر کسی که حقیقت انتظار از رئیس جمهور و سیاست های خود را شایسته و مردم آمریکا” پلوسی بعد توییتی.

(FRANCE 24 با آسوشیتدپرس و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de