مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه vaunts ‘بزرگ آمریکا باز گشت’ , پلوسی, ریپ کردن سخنرانی خود

صادر شده در: Modified:

تلخ دشمنی بین رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بالا دموکرات نانسی پلوسی آب پز را بیش از در خود ایالت متحده آمریکا روز سه شنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن snubbing او دست دراز و Pelosi پاره از هم جدا یک کپی از سخنان خود پشت سر خود را.

تبلیغات

تهمت اجتناب شود موضوع استیضاح خود در pugnacious 80 دقیقه سخنرانی اما زخم از جنگ آشکار با همکار جمهوری خواهان به او ایستاده او ابراز احساسات کردند در حالی که رقیب دموکرات ترین قسمت باقی مانده نشسته است.

خواه به رهبری سنا بود و انتظار می رود به تبرئه او روز چهارشنبه از اتهامات عنوان شده علیه او مورد آزار قرار گرفته قدرت و مسدود کنگره است.

دیدن Pelosi, U. s. House of نمایندگان بلندگو برای اولین بار از او یورش برده و در خارج از کاخ سفید نشست چهار سال پیش او کاهش یافته است به تکان دادن او دست دراز به عنوان او به او یک کپی از سخنان خود قبل از شروع سخنرانی خود را.

داشتن صحبت نمی کند به تهمت و پس از آخرین ملاقات خود پلوسی به نظر می رسد به عقب گرفته شد. او اجتناب استناد عرفی “بالا امتیاز و متمایز افتخار” که معمولا همراه با سخنران را معرفی رئیس جمهور به کنگره است.

“اعضای کنگره به رئیس جمهور ایالات متحده” بود و همه او گفت در معرفی مغلوب ساختن پیشی جستن.

زمانی که سخنرانی خود را به پایان رسید پلوسی ایستاده بود و پاره کردن کپی از سخنان او در دست او.

به عنوان او شروع به سخنرانی اوباما از هر دو مجلس کنگره از شعار “چهار سال دیگر” در حالی که او ایستاده بود در تریبون در اتاق از خانه با انتخابات ریاست جمهوری تقریبا دقیقا نه ماه دور.

دموکرات ها نشسته در سکوت و برخی دیده می شود می تواند تکان دادن سر خود را به عنوان برگ برنده اعلام کرد: “دولت اتحاد ما قوی تر از همیشه قبل از.”

پلوسی که او کاهش یافته است در مخالفت با استیضاح و اجازه قانونگذاران دموکرات به دنبال اتهامات علیه او نشسته stoically و گریم رو پشت سر تهمت و صفحه به صفحه از طریق یک کاغذ کپی از سخنرانی خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن وارد مجلسی با دموکرات ها تجربه برخی از اندازه گیری از هرج و مرج بعد از مشکلات فنی با تاخیر نتایج رای گیری در آیووا روز دوشنبه به عنوان حزب به دنبال یک نامزد به صورت فعلی جمهوری خواه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده خود را به عنوان یک بهبود بزرگ بیش از دموکراتیک رئیس جمهور, باراک اوباما, او موفق شد سه سال پیش گفت که او تقویت رشد اقتصادی آمریکا و افزایش شغل.

“تنها در سه سال کوتاه ما را در هم شکسته ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و کوچک سازی در امریکا, سرنوشت,” او گفت:.

خانه استیضاح مدیران اقدام به عنوان دادستان در واکنش به استیضاح دادگاه نشسته بودند و با هم در مقابل دموکرات ها در’ بخش.

بهداشت و درمان یک موضوع

بسیاری از خانه های دموکراتیک زنان سفید میپوشید برای سال دوم در یک ردیف نشانه ای از suffragist جنبش که موفق به زنان حق رای 100 سال پیش. چند قانونگذاران دموکرات حاضر به حضور در سخنرانی سالانه در اعتراض به تهمت مانند لیبرال firebrand اسکندریه Ocasio-کورتز.

مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از گفتار برای ذخیره کردن چشم انداز خود را برای دومین دوره چهار ساله گفت دموکراتیک برنامه ریزی برای گسترش دولت بودجه بیمه سلامت به مبلغ یک “سوسیالیست تصاحب” که ورشکسته این کشور قطع مزایای برای کسانی که آنها را در حال حاضر و ارائه مراقبت به مهاجران غیر قانونی.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز و الیزابت وارن پیشنهاد بهداشت و درمان برنامه های است که می تواند به طور کامل اجرا شده توسط دولت تیز خروج از زمان خصوصی سیستم است که در آن میلیون ها نفر از آمریکایی ها دریافت بیمه پزشکی از کارفرمایان خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن عدم طرح بهداشت و درمان را ترک کرده او را باز به انتقاد که او قرار نیست به اندازه کافی کار را به پیدا کردن یک راه برای کاهش افزایش هزینه های بیمه که بار طبقه متوسط آمریکایی است.

“ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکایی بهداشت و درمان!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

دموکراتیک زنان ایستاده بود و شعار می دادند “HR 3” – یک مرجع به یک دموکرات لایحه که کاهش هزینه های مواد مخدر.

در دموکراتیک پاسخ به تهمت سخنرانی فرماندار میشیگان گرچن Whitmer گفت: در گزیده ای از سخنان: “دموکرات ها در تلاش هستند تا خود را بهداشت و درمان بهتر است. جمهوری خواهان در واشنگتن در حال تلاش برای آن را دور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده خوش بین تصویر خود را در انتخابات ریاست جمهوری به امید متقاعد کردن آمریکایی ها او را به یکی دیگر از چهار سال مدت در Nov. 3 انتخابات.

او ادای احترام کردند تعجب مهمان خوان Guaido el líder و سرطان زده conservative talk radio میزبان Rush Limbaugh فوری دریافت کننده مدال آزادی ریاست جمهوری تهمت و همسر Melania سنجاق کردن روبان در اطراف Limbaugh گردن.

“تنها در سه سال کوتاه ما را به هم ریخت ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و آزادسازي آمریکا سرنوشت. ما در حال حرکت رو به جلو در سرعت است که غیر قابل تصور بود فقط یک زمان کوتاه پیش و ما هرگز قصد بازگشت!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

تهمت نیز احیا استدلال که مهاجران باید متوقف شود از عبور از جنوب مرز آمریکا و به اصطلاح “پناهگاه شهرستانها” که در آن مهاجران محافظت در اشتباه هستند.

Pelosi دیده می شود می تواند تکان دادن سر خود را به عنوان تهمت صحبت از مشاهدات خود را در مهاجرت.

پس از نزدیک به یک درگیری گسترده با ایران پس از او دستور قتل ایرانی فرمانده نظامی قاسم سلیمانی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال کار برای پایان دادن به امریکا جنگ در خاورمیانه است.”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر