مغلوب ساختن پیشی جستن که بودجه یخ جرقه جهانی اعتراض به ویروس بس

تلاش جهانی برای پیوستن به نیروهای علیه coronavirus شک و تردید عمل چهارشنبه پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف بودجه برای سازمان بهداشت جهانی اشتعال انتقاد از رهبران که خواستار همبستگی در صورت یک فلج کننده اقتصادی بحران.

تبلیغات

رییس جمهور شوک حرکت آمد و به عنوان یک درهم آمیخته از کشورهای آزمایش با شل شدن مستند اقدامات طلوع سیاره به یک جدید و نامشخص فاز یک بیماری همه گیر است که بیش از کشته 125,000 مردم در سراسر جهان و آلوده حداقل دو میلیون نفر است.

در اروپا و دانمارک اولین کشور در بد ضربه قاره به آغاز بازگشایی مدارس در حالی که فنلاند برداشته سفر محاصره در منطقه و حومه هلسینکی.

ایتالیا و اسپانیا نیز مجاز برخی از کسب و کار به راه اندازی مجدد پس از علائم هر دو در نهایت مسطح منحنی هفته بعد از مجازات مرگ عوارض.

اما به عنوان رهبران راه اندازی به ظریف بحث چگونه به پرش شروع اقتصاد بدون تحریک امواج جدید از عفونت تهمت لرزاند, تلاش برای همبستگی جهانی با ramping تا خود را سرزنش-بازی با این که سازمان ملل از سلامت سازمان است.

دستور رئیس جمهور آمریکا برای توقف کمک های مالی در انتظار یک بررسی به این که نقش در “به شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus”.

مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم کرد که شیوع بیماری می تواند موجود بوده اند “با بسیار کمی مرگ” اگر که تا به حال با دقت به ارزیابی وضعیت در چین که در آن بیماری را شکست اواخر سال گذشته است.

رهبران در سراسر جهان اخراج در آمریکا بود که در ابتدا به عنوان خطرات ناشی از یک ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن بیشتر مردم در Sates متحده بیش از هر کشور دیگری در این سیاره است.

پکن هشدار داد که این حرکت را “تضعیف همکاری های بین المللی” در “لحظه بحرانی” در این بیماری همه گیر.

تهمت نیز به دست آورده ملامت از دستگیری آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به عنوان به خوبی به عنوان کارآفرین بیل گیتس که توییتی که برش بودجه بود “به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل”.

اتحادیه اروپا مسئول سیاست خارجی بود و به همین ترتیب مخالف.

“وجود دارد هیچ دلیلی توجیه این حرکت در یک لحظه زمانی که تلاش های خود را بیش از همیشه مورد نیاز برای کمک به مهار و کاهش coronavirus همه گیر” جوزپ Borrell گفت: در یک صدای جیر جیر.

و اتحادیه آفریقا رئیس موسی Faki Mahamat محکوم تهمت تصمیم به عنوان “عمیقا تاسف”.

مغلوب ساختن پیشی جستن بحث حمله آمد جهان رو به پایین بلندی فاجعه اقتصادی که صندوق بین المللی پول گفته است می توانید ببینید $9 تریلیون پاک از اقتصاد جهانی در بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ دهه 1930.

تاکید نقطه در اروپا نیروگاه آلمان شده است و در رکود اقتصادی پس از ماه مارس دولت گفت.

ویروس-آمار چین اقتصاد دوم تنها به آمریکا احتمالا قرارداد برای اولین بار در حدود سه دهه در سه ماهه اول با توجه به AFP نظرسنجی از اقتصاددانان.

در همین حال وزرای امور مالی از G20 — ثروتمندترین کشورهای جهان — مجازی برگزار شد مذاکرات پنج شنبه در مورد بدهی ممکن است mororatorium برای فقیر متحده در تلاش برای آب و هزینه های این بیماری همه گیر.

اروپایی مستندات کاهش

با آزمایشی امیدوارم که همه گیر می تواند گذشته به اوج خود در برخی از اروپایی نقاط کشور به تدریج لغو محدودیت – به مخلوط پذیرش است.

کودکان شروع به بازگشت به کودکان مهد کودک ها و مدارس ابتدایی در بخش های از دانمارک که در آن اقدامات دیگر مانند بسته شدن مرزهای, میله, رستوران ها در محل باقی مانده است.

فنلاند نخست وزیر Sanna مارین همچنین لغو ممنوعیت سفر در منطقه و حومه هلسینکی حتی به عنوان او خواست ساکنان به ادامه اجتناب از جنبش گفت: “در حال حاضر زمان مناسب برای رفتن به کلبه تابستان”.

ایتالیا اولین کشور اروپایی برای ورود کامل مستند است که اجازه می دهد کتابفروشیها, launderettes, stationers و خرده فروشان لباس کودکان به بازگشایی شده است.

و اسپانیا که دیدم یکی دیگر از شیب در آن روزانه مرگ و میر, دارای اجازه کار برای شروع برخی از کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز هر چند بسیاری از افراد باقی می ماند و تحت سخت ماندن در خانه و اقدامات.

در عین حال هشدارهای فراوان که واقعی بازگشت به حالت عادی است که هنوز هم یک راه طولانی ،

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت: سلول مشغول به کار بود اما این “هیچ چیز همان خواهد بود تا زمانی که یک واکسن یافت”.

آلمان نیز انتظار می رود به گسترش آن coronavirus محدودیت به مارس 3, منطقه ای منابع دولت گفت.

دانشمندان دانشگاه هاروارد در ضمن هشدار داده اند بعید است که یک بار مستندات این کار را انجام پیش بینی است که تکرار دوره های اجتماعی فاصله می تواند نیاز به 2022 برای جلوگیری از خسته کننده به بیمارستان.

‘غیرقابل اجرا و غیر قابل تحمل’

در جای دیگر دولت در حال تلاش برای به اجرا درآوردن مستندات در مناطق فقیر که در آتن در حال گسترش گرسنگی در میان فقیرترین.

به عنوان ویروس به نظر می رسد به عقب نشینی در برخی از نقاط ثروتمندتر اروپا آن را به آرامی نگه دارید در آفریقا که دیده است 15,000 موارد و 800 مرگ و میر در قاره گسترده-با ترس رشد بیش از گرسنگی و ممکن است ناآرامی های اجتماعی است.

“شما در حال محکوم کردن مردم به انتخاب بین گرسنه و بیمار شدن” گفت: Jakkie Cilliers در پرتوریا-بر اساس موسسه مطالعات امنیتی (ISS) wrning که مستندات شدند ناپایدار در سراسر آفریقا.

“این ممکن نیست برای 10 نفر زندگی می کنند در یک قلع زیستن… برای رفتن به خارج به مدت سه هفته.”

مشابه بحران در حال ظهور است در اکوادور که در آن گرسنگی trumps ترس از ویروس برای ساکنان مختصر و مفید از مناطق به شدت آسیب دیده شهر گوایاکیول.

“پلیس بیا با شلاق به ارسال به مردم در حال اجرا, اما چگونه می توانم به شما می گویند به یک فرد فقیر ‘ماندن در خانه’ اگر شما به اندازه کافی به غذا خوردن ؟ ” گفت: کارلوس والنسیا 35 ساله و معلم است.

شهردار این شهرستان هشدار داده است که نامعقول تجهیزات پزشکی, معنی بسیاری از آنها در حال مرگ بدون شانس خود را به آزمایش می شود — یک واقعیت است که می تواند پنهان کردن میزان واقعی قتل عام در بسیاری از فقیر ،

مردم در حال ادامه به “سقوط در خانه های خود را در بیمارستان و در همه جا” گفت: شهردار سینتیا Viteri.

اما در بخش هایی از جهان که دیدم اوایل شیوع بیماری وجود دارد برخی امیدوار نمونه هایی از زندگی که به صورت عادی.

اگر آنها نیاز به پوشیدن ماسک و دستکش و کره جنوبی با این وجود رهبری برای انتخابات یکشنبه و تحویل قوی نشان از حمایت رئیس جمهور مون جائه-در ستایش خود را از دست زدن به این بیماری همه گیر.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر