TrustNordisk بسته معاملات در ‘دیگر بره’ (منحصر به فرد)

TrustNordisk نزدیک چندین قلمرو معاملات در دیگر “بره” Malgorzata می شود را به زبان انگلیسی اولین بار است که رقابت در سال گذشته سن سباستین و در تورنتو است.

مقابله با مردسالاری در راه جسورانه ایرلندی روانی درام حول محور یک فرقه به نام گله, و گفته است از طریق چشم از 15 سال گوکچه, بازی های برگزار شده توسط up-و-comer Raffey کسیدی.

دیگر “بره” به دست آورد برای امریکا (کالیفرنیا Filmes/رسانه های جهانی توزیع) اوکراین و روسیه (بزبان فیلم), آلبانی اسلوونی و دیگر اروپای شرقی سرزمین (Cinemania Groupicon) استونی (Estin فیلم), جمهوری چک و اسلواکی (فیلم اروپا) لهستان (Kino Swiat) تایوان (Moviecloud) لیتوانی (Scanorama / Kino Aljausas) بلژیک هلند و لوکزامبورگ (سپتامبر فیلم حقوق) مجارستان (سرگیجه رسانه ها) و رومانی (Zeradia سرایی). UTA قبلا به فروش می رسد این فیلم به IFC. موبی حقوق برای انگلستان و ایرلند.

نوشته شده توسط برنده جایزه استرالیا فیلمنامه کاترین S. McMullen “دیگر بره” شرح سفر از گوکچه که شرکت در مراسم مقدس از تولد بره ها – که بر اساس آن فرقه خود را بستگی دارد برای بقا – و تکان دهنده و آخرتی تجربه. او شروع به چشم انداز عجیب و غریب که او را سوال خود را و همه چیز را که آموخته اند به او و خواهر او توسط چوپان مرد در حال اجرا فرقه (Michiel Huisman). دنیس گاف (“کولت”) نیز ستاره در فیلم است. می شود به اعتبار قبلی عبارتند از: برلین خرس نقره ای برنده شدن فیلم “بدن” و “لیوان” که در برلین برنده جایزه هیات داوران جایزه.

محبوب ترین ها در انواع

دیگر “بره” تولید شد توسط دیوید لنکستر و استفانی فروردین از سر و صدا فیلم که شامل اعتبار “شلاق زدن” و “Nightcrawler,” در کنار Aoife o’sullivan و تریستان Orpen لینچ از سوبتیتسا یادآوریست. در ارتباط با ماری Gade Denessen از Zentropa و در شرکت-تولید Umedia. اجرایی تولید کنندگان جولیا Godzinskaya و نورتون از Rooks لانه سرگرمی, جان Shiffman و اندرو Schwartzberg از سر و صدا و فیلم Adrian Politowski از Umedia. این فیلم ساخته شده است با مشارکت Fís Éireann/صفحه ایرلند و رسمی است, ایرلندی-بلژیک شرکت-تولید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>