‘حقیقت’ تمدید برای فصل 2 در اپل

اپل تجدید سریال “حقیقت گفته شود” برای فصل دوم.

اکتاویا اسپنسر باز خواهد گشت برای فصل 2 به عنوان خشخاش Parnell, با, فصل دوم با تمرکز بر یک مورد جدید. فصل اول به شرح زیر Parnell یک podcaster به عنوان او مجبور است برای بازگشایی پرونده قتل ساخته شده است که او یک ملی احساس و می آید چهره به چهره با مرد (Aaron Paul) او ممکن است به اشتباه کمک برای قرار دادن پشت میله های زندان.

اسپنسر نیز تهیه کننده اجرایی در این سری که شد از showrunner و تهیه کننده اجرایی Nichelle Tramble Spellman. ریس ویترسپون و لورن Neustadter از سلام آفتاب نیز اجرایی تولید همراه با Peter Chernin و Jenno شکوه برای Chernin Entertainment و Mikkel Norgaard. تلاش محتوا تولید می کند.

“من نمی توانم صبر کنید برای کار با استعداد Nichelle و همچنین همکاران ما در اپل, سلام آفتاب Chernin Entertainment تلاش محتوا و کل ‘حقیقت’ خانواده برای ادامه و گسترش این شخصیت ها و این جهان” گفت: اسپنسر. “وجود دارد خیلی بیشتر به کاوش و ما واقعا هیجان زده برای شروع به ایجاد قسمت جدید داستان و شخصیت.”

هشت قسمت فصل اول از این سری بود که در ماه دسامبر منتشر شد. آن را دریافت نظرات منفی از منتقدان با انواع را دانیل d’addario نوشتن “واقعی جرم و جنایت به عنوان یک نوع تمایل در بدترین حالت آن به وسواس تمرکز در دفاع یا محکوم کردن افراد بدون واقعا از دیدن آنها را به عنوان مردم است. در این راه, ‘حقیقت گفته شود,’ نشان می دهد که می شود بسیار اشتباه نشان دهنده این زمینه آن را به تصویر می کشد کاملا.”

پس از اپل راه اندازی تلویزیون اپل به علاوه در ماه نوامبر streamer تجدید است و تقریبا تمام آن تخته سنگ. که شامل نشان می دهد مانند “برای همه مردم” “دیکنسون” “دیدن” “بنده” و “اسطوره ای تلاش: ریون ضیافت.” خدمات گل سرسبد نمایش “صبح نمایش” دریافت دو فصل منظور هنگامی که آن را برای اولین بار برداشت در سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>