تونس نام دولت ائتلافی جدید آوردن پایان دادن به بحران سیاسی

صادر شده در:

تونس تعیین نخست وزیر Elyes Fakhfakh روز چهارشنبه به نام یک دولت ائتلافی جدید پس از رسیدن به توافق با نهضت وزش حزب اسلامگرای بزرگترین قدرت در مجلس پایان دادن به یک جریان سیاسی بحران از چهار ماه.

تبلیغات

با این توافق دولت پیشنهاد خواهد شد به احتمال زیاد برنده رای اعتماد در مجلس در روزهای آینده و کشور را از یک انتخابات زود است.

Fakhfakh پیشنهاد خط یک دولت جدید در روز شنبه و پس از آن گفت: مذاکرات ادامه خواهد داد و پس از نهضت حزب به دنبال برخی از تغییرات.

رئیس جمهور Kais Saied گفت: او خواهد انحلال پارلمان و انتخابات زود هنگام اگر دولت جدید موفق به برنده شدن در یک مجلس رای اعتماد گرفت.

Fakhfakh ارائه لیست کابینه به رئیس جمهور Saied با نزار Yaich به عنوان وزیر امور مالی Nourredine Erray به عنوان وزیر خارجه و Imed Hazgui به عنوان وزیر دفاع.

دولت پیشنهاد باید به تصویب عمیقا تکه تکه مجلس در روزهای آینده.

در میان سایر وزرای پیشنهادی در کابینه خود هستند Mongi Marzouk به عنوان وزیر انرژی, محمد علی Toumi به عنوان وزیر گردشگری و Thouraya Jribi به عنوان وزیر دادگستری.

Fakhfakh قبلا گفت که او می خواهد یک دولت مبتنی بر ارزش های انقلاب 2011 که آدرس بیکاری و بهبود خدمات عمومی است.

کابینه پیشنهادی شامل نهضت, Tahya Tounes, Achaab , Attayar ال Badil احزاب و مستقل.

تونس یک سری دراز مدت چالش های اقتصادی که تهدید به تضعیف اعتماد عمومی در دموکراسی جوان و آن تقاضا تصمیم گیری های سیاسی است که می تواند منفور.

تونس گفته مقامات صندوق بین المللی پول است که در انتظار دولت جدید برای شروع مذاکرات بیش از یک ششم نقد و بررسی آن وام صندوق بین المللی پول برنامه. تونس نیاز به قرض گرفتن حدود 3 میلیارد دلار در سطح بین المللی در سال 2020 برای دیدار با هزینه های تعهدات.

پس از انقلاب 2011 بیکاری بالا بوده و رشد پایین در حالی که دولت غرق شده بیشتر به بدهی با یک سری از کسری بودجه است که وام دهندگان خارجی تقاضا آن را تحت کنترل.

انتخابات در ماه سپتامبر و اکتبر بازگشت Saied سیاسی مستقل به عنوان رئیس جمهور و مجلس است که در آن نهضت برگزار شد کمتر از یک چهارم از کرسی.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>