تونس PM پیشنهاد کابینه خط در میان خطر از انتخابات جدید

صادر شده در: بروز رسانی:

تونس تعیین نخست وزیر Elyes Fakhfakh پیشنهاد خط یک دولت جدید در روز شنبه اما گفت که ادامه مذاکرات ائتلاف پس از نهضت حزب در مجلس آن را رد کرد.

تبلیغات

دولت پیشنهاد باید به تصویب عمیقا تکه تکه مجلس در دو هفته و یا وجود خواهد داشت یک انتخابات جدید.

Fakhfakh ارائه لیست کابینه به رئیس جمهور Kais Saied با نزار Yaich به عنوان وزیر امور مالی Nourredine Erray به عنوان وزیر خارجه و Imed Hazgui به عنوان وزیر دفاع.

اما با بزرگترین احزاب یا مخالف خود را در ائتلاف و یا unenthusiastic در مورد ترکیب آن Fakhfakh ممکن است در تلاش برای به دست آوردن قوی اکثریت پارلمانی مورد نیاز برای هر مهم سیاسی و اجتماعی ،

متوسط اسلامگرای النهضه با 53 کرسی گفت: این امر تنها با پیوستن به دولت وحدت ملی است که به ارمغان می آورد با هم احزاب از سراسر تونس طیف سیاسی.

“این تصمیم به قرار دادن این کشور در یک وضعیت دشوار” Fakhfakh گفت: در بیان.

قلب از تونس دومین و بزرگترین حزب با 38 کرسی نیز گفت: آن را نمی خواهد به عقب دولت پس از Fakhfakh حذف آن از ائتلاف.

تونس یک سری دراز مدت چالش های اقتصادی که تهدید به تضعیف اعتماد عمومی در دموکراسی جوان و آن تقاضا تصمیم گیری های سیاسی است که می تواند منفور.

پس از انقلاب 2011 بیکاری بالا بوده و رشد پایین در حالی که دولت غرق شده بیشتر به بدهی با یک سری از کسری بودجه است که وام دهندگان خارجی تقاضا آن را تحت کنترل.

انتخابات در ماه سپتامبر و اکتبر بازگشت Saied سیاسی مستقل به عنوان رئیس جمهور و مجلس است که در آن نهضت برگزار شد کمتر از یک چهارم از کرسی.

نهضت نامزد برای نخست وزیر و حبیب Jemli پیشنهاد یک دولت ائتلافی که رد شد توسط مجلس در رای اعتماد به نفس در ماه گذشته به Saied فرصتی برای درخواست خود را نامزد Fakhfakh برای تشکیل یک کابینه.

اگر Fakhfakh پیشنهاد نیز رد شده توسط مجلس در هفته آینده, جدید انتخابات پارلمانی باید در عرض سه ماه.

Fakhfakh در حال حاضر وعده داده شده به نام دولت است که می رسم فقط از طرف او در نظر گرفته همسو با اهداف انقلاب و متعهد به ریشه کن کردن فساد.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>