جستجو غرب دروازه تونل پروژه توافق بین Transurban و ویکتوریا خزانه دار تیم پالاس و شما را پیدا خواهد کرد thumping 125 اشاره به “آلودگی” در 1465-صفحه سند است.

حتی وجود دارد یک بخش ویژه از این قرارداد با عنوان “شرایط سایت” که در آن جزئیات داده می شود بیش از چگونه به مقابله با اختلافات بیش از اکتشافات جدید آلودگی در طول ساخت این پروژه جدید دوقلو تونل و پل در Maribyrnong.

Transurban بود پس از آشنایی با آلودگی موضوع است که زمانی که آن را مخفیانه تن به تن این پروژه به یک ورودی ویکتوریا دولت در اواخر سال 2014 و اوایل سال 2015 آن اشاره کرد که چگونه به خوبی آماده سازندگان آن بودند به مقابله با این مسئله است.

“برخورد با زمین آلوده مشترک است بخشی از ساختمان اصلی پروژه” یکی از آن مبین بروشور اشاره کرد. “شرکت های ساختمانی مجهز و با تجربه در با خیال راحت مدیریت آلوده زمین و از بین بردن.”

تبلیغات

و در عین حال این هفته شاهد بزرگترین پروژه ساخت و ساز جاده Daniel Andrews’ دولت را آغاز کرده است بر فرا گرفته در هرج و مرج بیش از آلودگی سوال.

آن را پس از ماه از دولت منحرف سوالات بیش بالقوه برای مشکلات با خاک آلوده حفر شده در این پروژه است.

Transurban گفت: بازار سهام که سازندگان در این پروژه از استرالیا بزرگترین شدند و تهدید به پیاده روی بیش از مشکلات برخورد با آلودگی.

هر دو ادعا یک “نیروی majeure ختم رویداد” – یک رویداد بسیار فراتر از کنترل معقول و منطقی از شرکت هایی است که هر دو می خواستند از یک قرارداد است که پرداخت هر یک از آنها $2.5 میلیارد دلار است.

بی سابقه بحران بافندگی حتی توسط ویکتوریا صنعت ساخت و ساز استاندارد که در آن کمی خشن و جست و خیز است استاندارد در پروژه های ساختمانی.

مشکلات در ساخت و ساز از $6.7 میلیارد تلفات جاده مرکز در سراسر خاک آلودگی که همه می دانستند وجود دارد قبل از بزرگ حفاری رو در جریان است.

بحث بر سر آلودگی که سازندگان CPB پیمانکاران و جان هلند در حال حفر مراکز در اطراف قوانین معرفی شده توسط دولت محیط زیست سازمان حفاظت از اکتبر گذشته.

ساختمان شرکت می گویند حجم خاک آلوده به PFAS مواد شیمیایی در طول تاریخ مورد استفاده در آتش نشانی فوم و سایر محصولات صنعتی بیشتر است انتظار می رود که این قوانین در اطراف چگونه به دور از آن را تبدیل به سخت تر پس از شروع به کار.

در حالی که Transurban هنوز هم انتظار دارد که دو تا از غول های ساخت و ساز برای درمان و مقابله با خاک آنها می گویند این تقصیر آنها نیست که قوانین تغییر کرده است.

CPB پیمانکاران و جان هلند در حال حاضر به پرداخت برای سایت های زباله در اطراف ویکتوریا به روز رسانی می شود تا آنها را به جایی برای قرار دادن خاک آلوده. یکی ساخت و ساز خودی در شرکت ها قرار می دهد قیمت انطباق در حدود 500 میلیون دلار است.

“من تعجب می کنم اگر دولت را با عجله به آن را امضا کرده و شروع به معنای برخی از چیزهایی که نادیده گرفته شده است ؟” روزجهانی ویلیام مک دوگال محترم حمل و نقل و برنامه ریز و مهندس استخدام اندروز دولت در سال 2015 برای کمک به ارزیابی Transurban پیشنهاد.

مک دوگال پرسش که آیا دولت و Transurban مشترک و عزم راسخ است که این پروژه باید با سرعت ادامه به معنای نه به عنوان بسیار مورد توجه قرار گرفته گسترده آزمایش خاک کار انجام شده است.

“به طور کلی علت سعی و کوشش در تعیین شرایط زمین است و یک نیاز اساسی است و اگر شما در حال گرفتن نمونه نشان می دهد که چیزی اشتباه است و سپس شما برگردید و انجام تحقیقات بیشتر و گمانه. آن را باید ساده تر [از چه برخوردی است]” او می گوید.

مک دوگال که او نیز مشغول به کار به عنوان یک مهندس حمل و نقل در مناقصه برای CityLink و EastLink شد حذف از دولت ارزیابی تیم برای این پروژه پس از او شک و تردید در مورد عقل از اقدام.

او به سختی و به تنهایی در داشتن سوال منطق از ساخت یک جاده است که قیف هزاران اضافی خصوصی وسایل نقلیه به مرکز شهر هر روز از طریق جدید شهر خاموش رمپ و گسترش Wurundjeri راه است.

در اواخر سال 2017, یک گروه از 28 دانشگاهیان گفت: دولت فقط به عنوان آن بود در مورد به ثبت نام در قرارداد خود را با Transurban که این پروژه نه رفع این شهرستان را حمل و نقل گلایه و مزایای آن بوده است بسیار اغراق آمیز توسط هر دو تلفات جاده های غول پیکر و دولت است. آنها همچنین هشدار داد که پنهان کاری های اطراف مات بازار-چراغ روند که آورده بود در مورد این طرح به معنای واقعی نظارت از آن گرفته شده بود.

Premier Daniel Andrews and the Minister for Transport Infrastructure Jacinta Allan at Carrum Station on Thursday.

برتر Daniel Andrews و وزیر زیرساخت های حمل و نقل Jacinta الان در Carrum ایستگاه در روز پنج شنبه.اعتبار:Jason جنوبی

“هر کس به غیر از یک کادر از کارشناسان (که بسیاری از آنها در Transurban بلکه مقامات دولتی در وزارت خزانه داری و [بخش حمل و نقل]) بسته شدند از روند پرسیدن که آیا این پروژه باید انجام شود” کارشناسان ” نوشت.

در حالی که هشدارهای خود را در برنامه ریزی و توسعه کنار لجر در سمت مالی حکم از دولت حسابرس کل پس از قرارداد امضا شده بود به ندرت بیشتر مثبت است.

در یک داغدار گزارش منتشر شده در ماه نوامبر گذشته ویکتوریا حسابرس کل اندرو گریوس داشت دولت به تصویب رسانده جدید تونل بدون اثبات کافی است که Transurban پیشنهاد آغوش پالاس نشان می دهد ارزش برای پول است و “ویژگی های منحصر به فرد”.

خزانه دار بود که کلید حامی از Transurban معامله در کابینه به سادگی دور دست تکان داد بیش از یک سال کار با گریوس رد آن را به عنوان “نظر ذهنی”.

Transurban سهم قیمت به سختی budged در پی این هفته ظروف سرباز یا مسافر حتی زمانی که Daniel Andrews تهدید به بازنویسی قانون است که دیکته تلفات جاده اپراتور ارتباط با دولت ویکتوریا.

برتر آمد گسترده تحت بازجویی در روز پنج شنبه بیش از این که آیا او تا به حال ملاقات با Transurban (او نشده بود اما افسران او تا به حال) اگر او فکر کرد که این پروژه را اجرا اواخر (باز تاریخ 2022 بدون تغییر باقی مانده است او گفت:) و این که آیا این به معنای مشکل برای دولت خط پایین (آن نیست).

اندروز بود قاطعانه این ادعا توسط CPB و جان هلند شد و فرصت طلب.

“تاکتیک های خود را به طور کامل آشکار خواهد شد و آنها ناموفق بود,” او گفت: “تحت بازجویی بیش از آنچه که یک اعتصاب توسط سازندگان معنی برای دولت است که تا به حال به قید وثیقه از سهم عادلانه خود را از مشارکت عمومی خصوصی اشتباه رفته بیش از دو دهه گذشته. این شامل قطار و تراموا خصوصیسازی این myki سیستم های فروش بلیط و خطر ناک شرق و غرب لینک که 1.1 میلیارد دلار بود که توسط دولت پرداخت می شود “برای کمی ملموس نفع” دولت حسابرس کل در بر داشت.

“ما انتظار داریم که این قرارداد تمام ضوابط و مقررات این قرارداد این پروژه و تحویل آن در سال 2022 خواهد بود افتخار,” اندروز گفت: قبل از شناور این ایده که “امتیازی عمل” – قرارداد است که بر دولت مالی در رابطه با Transurban – می تواند تغییر در پاسخ به مشکلات.

A West Gate Tunnel construction site in Footscray.

غرب دروازه تونل ساخت و ساز سایت در Footscray.اعتبار:لوئیس انریکه Ascui

زمانی که Transurban شناور در سال 1996 پس از آن برنده قرارداد ساخت CityLink نوپای شرکت مطرح شده فقط 500 میلیون دلار است. امروز کرگدن است که ارزش $43 میلیارد و, که یکی از ملبورن تلفات جاده ساخته شده است یک امپراتوری از 18 استرالیا بزرگراه و سه آمریکای شمالی بزرگراه.

یکی ارشد سابق ویکتوریا سیاستمدار می گوید خود را در مدل کسب و کار ساده است: هنگامی که شما کنترل از قرارداد به عمل تلفات جاده کار خستگی ناپذیر در دولت است که آن را کمک می کند تا برای متقاعد کردن آن به گسترش قرارداد. “است که مدل کسب و کار خود هیچ چیز بیشتر,” او می گوید.

اما زمانی که کار آمد به دفتر شرکت خیره شد پایین بالقوه که یک بند در قرارداد موجود – که اجازه فسخ آن CityLink صدا درآمده اند به عنوان اوایل به عنوان سال 2025 – می تواند به از بین بردن آن پرسود ترین تلفات جاده. در سال گذشته رانندگان در CityLink دست Transurban $813 میلیون دلار عوارض.

این شرکت با استفاده از تمام اتصالات آن در سال 2014 قبل از آن سال دولت انتخابات را متقاعد کند سپس سایه خزانه دار تیم پالاس آن در حال برنامه ریزی برای مقابله با گرفتگی در ملبورن غرب و مفید برای Transurban – برای تمدید قرارداد خود را به اجرا CityLink برای یک دهه در همان زمان.

پس از کار برنده آن سال دو نفر از پالاس ” رئیس سابق کارکنان پس از آن کار برای Transurban کمک به متقاعد کردن دولت آن را بر روی یک برنده با برش معامله است.

نوپای دولت که هرگز ذکر شده در جلسه Transurban یا غرب آن دروازه پروژه تونل قبل از دولت, انتخابات, بی درنگ ریخته (در مقایسه) متوسط طرح آن انتخاب شد با: مجموعه ای از در و خارج از رمپ برای کامیون ها در غرب پل دروازه. که پروژه کل هزینه ؟ بین 400 میلیون دلار و 500 میلیون دلار است.

امروز خیلی شدید بوده است فوران چاه نفت در هزینه های مرتبط با آلودگی خاک در این پروژه که 500 میلیون دلار است که این رقم شناور توسط سازندگان برای برخورد با این مشکل در حالی که ساخت جاده ها است.

نیست دولت تنها پروژه بزرگ است که مشکل دارد. از آن دو دیگر پروژه های مترو و تونل و هنوز هم-به-می شود-آغاز North East لینک سابق است که میلیاردها دلار بیش از بودجه در حالی که یکی از سه مناقصه برای ساخت دومی راه می رفت دور از مناقصه ها و مزایده روند.

در روز پنج شنبه اندروز قاطعانه بود که دروازه غرب تونل هنوز در مسیر که مشکلات همیشه وجود آمد در ساخت و ساز شغل اما این وضعیت در دست: “به اندازه زمین تست به عنوان شما انجام دهد و به همان اندازه به علت سعی و کوشش و برنامه ریزی دقیق وجود دارد و همیشه مسائل است که شما را به چالش.”

او به خبرنگاران اطمینان داد که سازندگان بازی “بازی احمقانه” برای دریافت پول بیشتر از هر Transurban یا دولت او اما که این پروژه خواهد بود به پایان رسید و در همان سال به عنوان دولت بعدی انتخابات – 2022.

آن اندروز’ تلاش برای خیره کردن بخش خصوصی و حتی کارت های خود را در این بازی پوکر ممکن است که قوی است. برتر ساخته شده است شهرت سیاسی حسادت از هر سیاستمدار در زمین به عنوان مرد در hardhat. اگر این پروژه می رود چشمگیری اشتباه ارسال تمام احزاب به دادگاه و پر هزینه اقدام قانونی آن نه تنها Transurban و شهرت از دو ساختمان شرکت هایی که ایستاده بود به شدت آسیب دیده است.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im