ترکیه را تکذیب نقض توافقنامه با روسیه در سوریه

صادر شده در: بروز رسانی:

ترکیه را رد کرد و در روز شنبه روسیه اتهامات است که آن را مسخره د-تشدید توافق با روسیه و ایران در سوریه را در استان ادلب و تهدید به اقدام نظامی در این منطقه اگر تلاش های دیپلماتیک با مسکو را شکست.

تبلیغات

ترکیه و روسیه که طرف مخالف در سوریه برای جنگ, توافق در سال 2018 به راه اندازی د-تشدید منطقه در شمال غربی استان. اما شکننده همکاری شده است مختل توسط دولت سوریه توهین آمیز در ادلب که در آن 13 سرباز ترک کشته شده اند در دو هفته گذشته.

آنکارا گفته است: “استفاده از قدرت نظامی به درایو سوریه نیروهای مگر اینکه آنها برداشت تا پایان مارس و رئیس جمهور طیب اردوغان گفت: ترکیه خواهد شد اعتصاب نیروهای دولتی در هر نقطه در سوریه اگر یکی دیگر از ترکیه سرباز صدمه دیده بود.

اردوغان در مورد وضعیت در تماس های تلفنی جداگانه با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در روز چهارشنبه و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه وجود دارد اما فوری کلمه دیپلماتیک دستیابی به موفقیت.

روسیه که پشت رئیس جمهور سوریه, بشار اسد می گوید ترکیه است که ریخت و نیروهای نظامی را در استان ادلب است و تشدید این وضعیت و موفق به خنثی شبه نظامیان وجود دارد.

اما ترکیه مقصر این وضعیت در پیشرفت توسط نیروهای دولتی سوریه در ادلب.

“ما نمی توانیم چشم پوشی از ظلم و ستم اتفاق می افتد در ما همسایه”, ترکی معاون رئیس جمهور Fuat Oktay گفت: پخش NTV. “ترکیه انجام شده است مسئولیت های خود را در یمن است.”

خارجی سخنان چاووش اوغلو گفت: ترکیه می خواست به حل و فصل مسائل با روسیه بیش از ایران از طریق دیپلماسی است. اما صحبت کردن در طول یک بین المللی کنفرانس امنیتی مونیخ افزود: “اگر آن را نمی خواهد کار را از طریق کانال های دیپلماتیک ما را به گام های لازم است.”

آنکارا شده است خشمگین تشنج توسط دولت سوریه نیروهای نظامی ترکیه مشاهده پست های تاسیس شده در ادلب تحت 2018 قرارداد.

“این غیر ممکن است برای ما به سکوت خود را در برابر محاصره. ما در حال انجام آنچه لازم است در برابر آنها” به نقل از NTV ترکیه عنوان کرد و گفت در پرواز بازگشت از پاکستان است.

اردوغان همچنین chided ایالات متحده یک متحد ناتو گفت: آمریکا اظهارات پشتیبانی نمی انداختنش اعتماد.

صحبت در استانبول بعد از آن در روز شنبه اردوغان دوباره گفت: ترکیه خواهد درایو سوریه نیروهای مگر اینکه آنها عقب نشینی به مرزهای مشخص شده توسط آنکارا و مسکو در سال 2018 است. اما او همچنین به نظر می رسد به جلو را خود پایان مارس مهلت.

“راه حل در ادلب است (سوریه) رژیم توقف آن خصومت و خروج به مرزهای, در این توافق نامه. در غیر این صورت ما این مسئولیت رسیدگی به قبل از پایان مارس” اردوغان گفت.

“ما می خواهم به انجام این کار با حمایت از ما دوستان شما. اگر ما مجبور به انجام آن راه سخت ما نیز برای که او گفت:” ظاهرا اشاره به آنکارا متحدان غربی.

“تا زمانی که ما حذف سوریه از سازمان های تروریستی و ظلم و ستم (سوریه) رژیم ما نمی خواهد بقیه آسان است.”

یک مثبت نشست’

با وجود سختی شعارهای روسیه و مقامات ترکیه در حال صحبت کردن در پشت صحنه. ترکیه و مقامات روسیه مذاکرات در آنکارا در روز شنبه و Cavusoglu گفت: یک هیئت را به مسکو در روز دوشنبه برای مذاکرات.

Cavusoglu نیز تا به حال مذاکرات با وزیر خارجه روسیه سرگئی لاوروف در مونیخ در روز شنبه – اول سطح وزرا نشست بین آنکارا و مسکو از وضعیت وخیم در یمن است.

Cavusoglu توییتی که او تا به حال یک “مثبت نشست” با لاوروف اما که ترکیه نمی خواهد “ساخت یک ارزیابی” تا روز پس از مذاکرات در مسکو است. لاوروف گفت: روسیه تا به حال بسیار خوب روابط با ترکیه اما طرف نیست همیشه توافق بر سر مسائل.

Cavusoglu نیز به نقل از روسیه, اخبار سازمان عنوان کرد و گفت اختلاف بر سر سوریه نباید تحت تاثیر قرار آنکارا روابط با مسکو مختل و یا یک قرارداد برای خرید روسی S-400 سیستم های دفاع موشکی است که تیره و تار ترکیه روابط با واشنگتن است.

اردوغان گفت: در تماس تلفنی خود با پوتین – دوم خود را از نیروهای ترکیه کشته شدند – تا به حال مثبت بوده است و اظهارات دیگر مقامات روسی که انتقاد ترکیه را منعکس نمی تون تماس بگیرید.

با این حال اردوغان بعد انتقاد روسیه حمایت خود از بشار اسد در جنگ: “روسیه را به تلاش برای تصرف زمین برای یک رژیم است که دشمن از آن خود مردم است و چیزی بیش از گسترش زندگی خود را از طریق یک ماسک. به زودی حتی یک ماسک کار نخواهد کرد و به خواست خدا رژیم را ناگهان تبدیل به یک جسد.”

در درگیری ها در سوریه آغاز شد که در سال 2011 ترکیه حمایت کرده است شورشیان به دنبال سرنگونی بشار اسد. اردوغان گفت: این هفته ترکیه-حمایت شورشیان راه اندازی شد برای بازپس گیری برخی از مناطق آنها از دست داده بود به نیروهای سوریه.

دولتی “آناتولی” گفت: اتوبوس حامل commandoes و کامیون با بیشتر تجهیزات نظامی فرستاده شده بود برای تقویت ترکی مشاهده پست.

افزایش خشونت در ادلب باعث شده است که صدها هزار نفر از مردم به ترک خانه های خود و سر از شمال به مرز ترکیه و سوریه. ترکیه که میزبان 3.6 میلیون پناهنده سوری است گفت: آن را نمی تواند مسئولیت رسیدگی به یک هجوم جدید.

رسانه های دولتی سوریه گفت: سوریه تا به حال شروع به پاکسازی موانع از یک بزرگراه بین دمشق و حلب پس از دوره نقاهت کنترل کامل جاده برای اولین بار در بیش از هفت سال است.

رسانه های دولتی سوریه همچنین گزارش پیشرفت توسط نیروهای دولتی سوریه به سمت شورشیان Atarib برخی از 24 متر (15 مایل) غرب حلب و سه شهر به آن غربی است.

روز جمعه ترکیه و سوریه دولت ترکیه در حمایت از شورشیان سوری را به ضرب گلوله کشته غرب حلب در ادلب منطقه است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>