ترکیه بازدید ‘همه شناخته شده است’ سوریه مواضع دولت پس از سربازان کشته شده در ادلب

صادر شده در: بروز رسانی:

ارتش ترکیه است که انتقام با آتش توپخانه در سوریه دولت به اهداف خود در سوریه و پس از یک حمله هوایی کشته شدن 33 سرباز ترک در شمال غربی استان ادلب ترکیه, مقامات گفت.

تبلیغات

سازمان ملل متحد روز پنج شنبه (نیویورک زمان GMT-4) نامیده می شود برای اقدام فوری در شمال غربی سوریه هشدار داد که “خطر بیشتر تشدید رشد می کند با ساعت.”

“دبیر کل تاکید تماس خود را برای یک آتش بس فوری و ابراز نگرانی خاص در مورد خطر ابتلا به شهروندان از افزایش اقدامات نظامی,” سخنگوی استفان نواز در بیانیه ای گفت.

“بدون اقدام فوری خطر حتی بیشتر تشدید رشد می کند با ساعت.”

‘همه شناخته شده است’ اهداف

سازمان ملل متحد در بیانیه ای در آمد که در ترکیه اعلام کرد که “همه شناخته شده است” دولت سوریه اهداف بودند زیر آتش هوایی ترکیه و زمین واحدهای پشتیبانی با توجه به دولتی “آناتولی” ترکیه به نقل از ارتباطات مدیر Fahrettin Altun در روز جمعه. ترکیه تصمیم گرفته است به “در نوع پاسخ” به این حمله توسط دولت سوریه Altun اضافه شده است.

این خبر بلافاصله پس از یک حمله هوایی توسط رژیم سوریه در برابر نیروهای نظامی ترکیه در استان ادلب به گزارش Anadolu.

مقامات ترکیه به کشته و 33.

پس از این حمله رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان برگزار شد یک جلسه فوق العاده در مورد وضعیت در ادلب در ریاست جمهوری خود را پیچیده در آنکارا با حضور وزرا و مقامات نظامی.

خارجی سخنان چاووش اوغلو خطاب به دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ با تلفن و با توجه به دولتی “آناتولی”.

استولتنبرگ را محکوم کرد, اعتصاب به گفته یک سخنگوی توصیف آنها به عنوان “بی رویه.”

سوریه رصدخانه حقوق بشر محلی مانیتور به بالاتر مرگ و میر ادعا 34 سرباز ترک کشته شدند.

مرگ بیشترین تعداد مرگ و میر رنج می برد توسط نیروهای ترکیه در یک روز از آنکارا شروع به ارسال هزاران نفر از نیروهای خود را به ایران در هفته های اخیر در تلاش برای توقف پیشرفت توسط نیروهای سوریه و روسیه متحدان.

روسیه و ترکیه توافق کردند که در سال 2018 به ایجاد یک منطقه غیرنظامی در ادلب در یک توافق است که پس از سقوط از طریق. مبارزه در شمال غربی سوریه در استان ارسال کرده است صدها نفر از هزاران نفر از مردم آواره به سوی مرز ترکیه.

صحبت کردن در واشنگتن سفیر آمریکا در ناتو گفت: ترکیه باید یاد بگیرند از درگیری در سوریه که خود را دوستان واقعی هستند و رها کردن خرید آن از روسیه یک سیستم دفاع ضد موشکی.

ترکها باید ببینید “است که خود را شریک قابل اعتماد و نیست که” کی بیلی Hutchison به خبرنگاران گفت:.

“آنها دیدن آنچه که روسیه در این است که آنها آنچه را که آنها انجام می دهند و اگر آنها در حال حمله به نیروهای ترکیه پس از آن که باید سنگین تر بودن از هر چیز دیگری اتفاق می افتد که بین ترکیه و روسیه,” او اضافه شده است.

منطقه پرواز ممنوع

سناتور لیندزی گراهام روز پنج شنبه خواستار ایجاد یک منطقه پرواز ممنوع بر سوریه در ادلب و به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای کمک به جلوگیری از کشتار غیر نظامیان در آنجا توسط نیروهای دولتی سوریه با حمایت روسیه و ایران است.

“جهان نشسته است و در آن دست و تخریب ادلب توسط اسد ایران و روسیه” گراهام جمهوری خواه و یک متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت. “من مطمئن هستم اگر جهان به رهبری ایالات متحده را به عقب رانده علیه ایران, روسیه و سوریه که آنها ایستادگی کردن هموار کردن راه برای مذاکرات سیاسی برای پایان دادن به این جنگ در سوریه است.”

رئیس جمهور سوریه بشار اسد نیروهای خود را سخت تحت فشار قرار دادند در ماه های اخیر به پس گرفتن آخرین بزرگ شورشی منطقه در شمال غربی سوریه پس از نه سال جنگ است که میلیون ها نفر آواره و کشته شدن صدها هزار نفر.

(FRANCE 24 با خبرگزاری رویترز)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>