ترکی توهین آمیز در سوریه ادلب ‘تنها یک ماده از زمان’, هشدار اردوغان

صادر شده در: ویرایش:

ترکیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان گفت: ترکیه از عملیات نظامی برای فشار به دولت سوریه حمله علیه شورشیان پایگاه در شمال غرب سوریه در حال حاضر “یک موضوع از زمان” پس از مذاکرات با روسیه موفق به متوقف کردن حمله.

تبلیغات

نیروهای ترکیه در حال حاضر فراوان در داخل سوریه آماده است تا به عمل و بیشتر شد و از رفتن به منطقه مرزی.

کرملین که پشت رئیس جمهور سوریه بشار اسد گفت: تقابل بین ترکیه و سوریه نیروهای خواهد بود “بدترین سناریو” و روسیه را به کار برای جلوگیری از این وضعیت از حال بدتر شدن است.

سوریه با حمایت روسیه جنگنده و نیروهای ویژه مبارزه شده است از ماه دسامبر برای از بین بردن آخرین شورشی سنگر در ادلب و حلب استان در چه چیزی می تواند یکی از فصل نهایی از نه سال جنگ داخلی.

نزدیک به یک میلیون غیرنظامی را مجبور به فرار از حملات هوایی و توپخانه barrages به سمت مرز قریب به اتفاق سازمان امداد و هشدار دهنده در ترکیه است که در تلاش برای مقابله با 3.6 میلیون پناهنده سوری در حال حاضر معترضان در داخل مرزهای خود است.

صحبت به نمایندگان مجلس از خود را حاکم حزب عدالت و توسعه روز چهارشنبه اردوغان گفت: ترکیه را تعيين ادلب منطقه امن حتی در حالی که مذاکرات با مسکو ادامه داد. چند دور از دیپلماسی تا به حال موفق به رسیدن به یک توافق, تا کنون, او گفت:.

“ما در حال ورود به آخرین روز برای این رژیم برای متوقف کردن آن خصومت ها در یمن است. ما در حال ساخت ما هشدار نهایی” گفت: اردوغان که کشور دارای دومین ارتش بزرگ در ناتو است.

“ترکیه ساخته شده است که هر آماده سازی برای انجام آن در خود برنامه های عملیاتی. من می گویم که ما می توانیم در هر نقطه. به عبارت دیگر ادلب توهین آمیز است تنها یک ماده از زمان است.”

رهبر ترکیه در روز شنبه به نظر می رسد به حرکت به جلو پایان بهمن آخرین مهلت برای خروج سوریه از ادلب که او قبلا گفته بود.

آماده برای ‘ساعت صفر’

اسد که خانواده سلسله حکومت سوریه برای نزدیک به نیم قرن است نشان داد هیچ نشانه ای از رکوع به این تقاضا گفت: در روز دوشنبه که نظامی خود سود presaged احتمالی شکست دشمنان خود را. آنها عبارتند از: ترکیه به حمایت از شورشیان و شبه نظامیان جهادی.

مخالفت منبع نظامی به رویترز گفت که از 15000 سرباز ترک شد و در حال حاضر در شمال غربی سوریه پس از متعدد
کاروان از تشویقها و سلاح های ریخته بود به خاک در روزهای اخیر.

“شما نمی توانید تصور کنید که مقیاس ترکیه تقویت نیمی از ریحانلی در حال حاضر پر از ترکی commandoes آماده ورود به سوریه” گفت: با اشاره به مرز ترکیه شهر. “آنها در حال آماده نیروهای خود را برای ساعت صفر عملیات انتظار می رود برای شروع در هر زمان.”

آنکارا و مسکو امضا توافق نامه در سال 2018 به ایجاد یک د-تشدید تنش در منطقه ادلب اجازه می دهد هر دو طرف به راه اندازی مشاهده پست. از زمان تشدید درگیری هر دو طرف را متهم به یکدیگر از نقض قرارداد.

در مسکو روز چهارشنبه وزیر خارجه روسیه گفت: سوریه نیروهای رعایت موافقت نامه های قبلی اما همچنین در واکنش به اقدامات تحریک آمیز.

سخنگوی کرملین Peskov همچنین گفت: “اگر ما صحبت در مورد یک عملیات علیه مشروع سوریه مقامات و نیروهای مسلح آن است که البته بدترین سناریو.”

روسیه یک پایگاه دریایی در طرطوس و هوایی در Hmeimim. آن جنگ هواپیما راه اندازی یک کمپین هوایی در سوریه در سال 2015 عطف جزر و مد از جنگ در سوریه را به نفع.

اخیر حملات هوایی در شمال غربی آمار بیمارستان ها و اردوگاه های آوارگان سازمان ملل متحد گفته است. نزدیک به 900 ، 000 نفر که اکثر آنها را زنان و کودکان مجبور به ترک خانه های خود در محنت شرایط زمستان از دسامبر در بزرگترین جابجایی از جنگ است.

در هفته گذشته ارتش سوریه گرفته است کنترل کامل از ده ها تن از شهرهای حلب و M5 بزرگراه لینک دمشق به حلب.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>