تلویزیون آکادمی ممنوعیت مخاطبان تعامل با استعداد در امی FYC حوادث

به عنوان نگرانی رشد می کند بیش از coronavirus (COVID-19) تلویزیون آکادمی را متوقف کرده است و این عمل از استعداد و دیگر پنل شرکت کنندگان از تعامل با مخاطبان در طول آمادگی خود را برای حوادث.

که بان کی مون در تعاملات شامل امضا selfies, ملاقات و خوش آمد می گوید و پرسش از مخاطبان org گفت: اعضا در یک توجه داشته باشید ارسال در روز جمعه.

تصمیم می آید یک روز پس از, تلویزیون, آکادمی ارسال یک توجه داشته باشید به اعضای جزئیات چگونه آن را نظارت بر اخبار و با توجه به FYC برنامه های احتمالی باید وضعیت را بدتر کند مانند زنده جریان و/یا ضبط-فقط با پانل های بدون مخاطب.

در اخیر این آکادمی همچنین گفت: آن تشویق “کاربرانی که در حال احساس زیر آب و یا کسانی که شرایط بهداشتی اساسی در خانه بمانند. ما ادامه خواهد داد به بررسی توصیه از مراکز کنترل بیماری ها (CDC) و لا وزارت بهداشت و به روز رسانی برنامه بر این اساس است.”

استعداد ملاقات و خوش آمد می گوید زیادی در قرعه کشی و بخش عمده ای از امی FYC چرخه همراه با قسمت نمایش پانل و catered وعده های غذایی. (بسیاری از شبکه و استودیو مدیران که نمی طرفداران مخاطبان Q و اما می دانم که آنها در حال انتظار می رود بخشی از این حوادث به احتمال زیاد تحسین است که به طور موقت تغییر می کند.)

تلویزیون آکادمی خودی گفت: قوانین اضافی خواهد شد به احتمال زیاد به اجرا در روزهای آینده از جمله نحوه رسیدگی به catered مواد غذایی در FYC حوادث.

به عنوان انواع گزارش روز پنج شنبه شبکه و استودیو وظیفه با دست زدن به FYC حوادث تا کنون نظارت بر وضعیت — اما هنوز تغییر برنامه های خود را. رویدادهای برگزار شد جمعه شب عبارتند از: HBO را “توطئه علیه امریکا” (در نیویورک) و “Westworld” (در لس آنجلس).

دیگران در آینده شامل Netflix FYC نمایش و پانل برای “گمشده در فضا” در 8 مارس “ببر پادشاه” در 15 مارس و “خود ساخته: با الهام از زندگی خانم: C. J. Walker” در مارس 17, همه در لس آنجلس دفاتر در حالی که کشف را “سرنگتی” خواهد شد به نمایش در نیویورک FYC رویداد در مارس 16.

آخرین تلویزیون آکادمی تغییر حکومت می آید همان روز Austin در جشنواره SXSW رسما لغو شد.

خواندن متن از روز جمعه تلویزیون آکادمی زیر توجه داشته باشید.

تلویزیون آکادمی همچنان به نظارت بر بهترین شیوه ارتباط با های اخیر نگرانی های اطراف coronavirus (COVID-19). برای ایمنی و سلامت از همه شرکت کنندگان ما در حال آغاز در زیر اقدامات پیشگیرانه بلافاصله برای همه امی خود را برای در نظر گرفتن حوادث (در سراسر کشور) و برای کل FYC فصل (از طریق 14 ژوئن 2020):

استعداد و دیگر پنل شرکت کنندگان در دسترس خواهد بود برای هر مخاطب فعل و انفعالات (این شامل امضا selfies, ملاقات و خوش آمد می گوید و پرسش از مخاطبان).

ما را تشویق اعضای که احساس زیر آب و یا کسانی که شرایط بهداشتی اساسی در خانه بمانند.

ما ادامه خواهد داد به بررسی توصیه از مراکز کنترل بیماری ها (CDC) و لا وزارت بهداشت و به روز رسانی برنامه بر این اساس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>