تلویزیون آکادمی پست-دی وی دی امی عصر شنبه آغاز می شود با راه اندازی Epix را FYC سایت

Epix است لگد زدن پست-DVD دوران امی مبارزه. روز چهارشنبه MGM متعلق به پرداخت کابل شبکه خواهد بود که اولین شبکه و یا استودیو به طور رسمی راه اندازی آن FYC غربالگری سایت این سال است.

این شبکه به طور مستقیم با تلویزیون آکادمی 25,000 رای دهندگان به آن Epix FYC2020 سفارشی وب سایت از طریق ایمیل به کاربران. این کمپین را در مرکز “Belgravia,” Epix 6-قسمت سری محدود از خالق جولیان همراهان. دیگر نشان می دهد ترویج شده توسط Epix شامل “همیشگی فضل Ltd.” “Pennyworth,” “پدرخوانده هارلم” و “دریافت ربوده است.”

“این گذشته امی واجد شرایط سال بوده است به خصوص یکی از موفق برای Epix کلی شبکه رشد و کیفیت اصلی برنامه نویسی” گفت: Epix جمهور Michael Wright. “تلویزیون چشم انداز بزرگ و در حال رشد هر روز به ما می خواستیم برای دریافت تلویزیون آکادمی اعضای اولیه شروع savoring همه استعداد در ارتباط با این برجسته نشان می دهد.”

این Epix سایت می آید به عنوان شبکه و استودیو تنظیم به امی FYC چرخه بدون فیزیکی screeners برای اولین بار ممنوع شده است توسط تلویزیون آکادمی شروع این سال است. در جای خود این رسانه ها در حال حاضر باید پرداخت $8000 در هر کمدی, درام, محدود, سری یا فیلم تلویزیونی به جریان یا خود به خود FYC سایت و یا در تلویزیون آکادمی را مشاهده پلت فرم. (هزینه ها کاهش و از آنجا به دیگر دسته بندی برنامه ها.)

به جای دی وی دی جعبه, مجموعه شبکه و استودیو همچنین می توانید یک ایمیل ارسال کارت پستال و یا جزوه در هزینه های خود را. Epix تصمیم به ارسال یک ایمیل به تلویزیون آکادمی استاد عضو لیست است که شامل به صورت رایگان در غربال سایت هزینه.

البته این موضوع بزرگتر در حال حاضر رو به این امی کمپین فصل تاثیر coronavirus (Covid-19) قرنطينه و چه FYC در حال حاضر ممکن است مانند نگاه بدون فرد در حوادث. یک Epix سخنگو گفت: این شبکه است که به بررسی برنامه به صورت مجازی نمایش فیلم به جای سنتی FYC تئاتر نمایش فیلم است که در ابتدا برنامه ریزی شده توسط Epix.

“Belgravia” که برای اولین بار در مارس 12, بر اساس Fellowes’ رمان به همین نام در مورد رمز و راز و فتنه در میان پوسته بالایی از قرن 19 لندن در آستانه نبرد واترلو. Fellowes, گرت Neame نایجل Marchant و لیز Trubridge تولید کنندگان اجرایی, در حالی که جان الکساندر کارگردانی قسمت همه.

نشان می دهد بازیگران شامل Tamsin Greig, Philip Glenister, هریت والتر و آلیس حوا.
کارناوال فیلم شرکت-تولید با Epix برای ITV و سری توزیع شده است NBCUniversal بین المللی توزیع شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>