اخبار تلویزیون خلاصه: Netflix انتشار ‘پاریس’ فصل 3, تریلر

امروز در اخبار تلویزیون ال Netflix منتشر شد اولین تریلر فصل سوم از “اوزارک” و والاتر آخر هفته از “تایلر پری جوان دیلن” شکست اعتبار سوابق در Nickelodeon است.

مصاحبه

Mike Vogel, آدم دموی و مارگارت Odette پیوست بازیگران آینده Netflix dramedy سریال “جنسیت و زندگی.وگل بازی از سری شخصیت بیلی (سارا شاهی); دموی بازی موسیقی مغول دل شکستگی است که بیلی و بعد فورا رفت واز بیش; Odette بازی خواهد کرد Billie بهترین دوست, که همراه او در صحنه دوستیابی از منهتن. علاوه بر این به طور کامل زن هدایت تیم را در راس این مجموعه از جمله Patricia Rozema, Jessika Borsiczky, سمیرا Radsi و Sheree Folkson. “ویدئو/زندگی” اجرایی تولید شده توسط showrunner و نویسنده Stacy Rukeyserو همچنین اردن هاولی و Borsiczky.

Netflix اعلام کرده سری جدید به طور منظم برای آینده آن تریلر جاسوسی “در از سرما.” Ivanna Sakhno بازی خواهد کرد یک جوان روسی هوش عامل, گیر افتاد, بین مربی و وعده “جدید روسیه است.” Cillian o’sullivan بازی خواهد کرد سرکش عامل سیا قانع کننده روس ها به سوئیچ تعلقات. لیدیا فلمینگ بازی خواهد کرد یک نوجوان رقابتی شکل اسکیت باز غافل که مادر جاسوسی است. چارلز برایس بازی خواهد کرد یک هکر کامپیوتر همکاری با سازمان سیا است. Alyona Khmelnitskaya خواهد شد KFB زمینه عمل تبدیل شوروی سابق و مربی. Ami Canaan Mann هدایت اولین قسمت.

Annalynne McCord اتحاد پیوست Starz“بالا بردن Kanan. McCord بازی خواهد کرد Toni شیک بالایی طرف شرق روزنامه نگار که می بالد خودش در سختی و نگرش است. این نمایش اجرایی تولید شده توسط خالق کورتنی A. کمپاز طریق شرکت خود پایان قسمتو 50 درصداز طریق خود شرکت G-Unit فیلم و تلویزیون. Sascha پن به عنوان خالق و showrunner. اجرایی دیگر تولید کنندگان شامل علامت گذاری کانتون از طریق فضای سرگرمی MM, پایان قسمت کریس Selak و دانیل DeJesus, شانا استین, بارت Wenrich و Kevin Fox. راب هاردی نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی و او را مستقیم قسمت والاتر.

دنی منتالوو و لوقا هامفری ستاره خواهد شد در ویژگی “من Lorena Bobbitt” برای طول عمر به عنوان در زندگی واقعی Lorena و جان Bobbitt بود. علاوه بر این, یک PSA را اجرا خواهد کرد پس از فیلم برای ائتلاف ملی در برابر خشونت خانگی به عنوان بخشی از عمر را در امور عمومی کمپین “توقف خشونت علیه زنان است.” این فیلم که اولین بعد این است که آخرین عمر را “پاره پاره از سرفصل” حق رای دادن. Lorena گالو (که قبلا Bobbitt) یک تهیه کننده اجرایی در این پروژه به عنوان اندی Streitfeld, Jeff mr. hughes و چارلز Tremayne. می آید از Cineflix محصولات.

Ginger Gonzaga شده است و بازیگران در, درام, خلبان “بانوی تمیز کردن.Gonzaga را بازی مستند نشده نیم از سری منجر رینا (sarah ackerman Sossamon) که استقبال Reyna و پسر او را به خانه خود را به زندگی با خانواده خود را. “بانوی تمیز کردن” می آید از Warner Bros و تلویزیون فاکس سرگرمی. میراندا Kwok, ملیسا کارتر, Michael ارائه و Shay Mitchell خدمت به عنوان تولید کننده اجرایی.

ایسنا گزارشگر ست Doane خدمت خواهد کرد به عنوان یک خبرنگار در “60 6, آینده برنامه است که جریان در Quibi. اعلام شده توسط “60 دقیقه” تهیه کننده اجرایی بیل اونز. قبلا “60 در 6” اعلام کرد روزنامه نگاران لوری Segall وسلی Lowery و انریکه اکودو به این واحد اختصاص داده شده است که قادر به تولید یک برنامه هفتگی از حدود شش دقیقه در هر قسمت.

ایمان جنکینز اتحاد پیوست “طلاق دادگاه” به عنوان برنامه جدید قاضی. جنکینز ارائه خواهد شد قضاوت برای موارد اعم از طلاق دادگاه به دیگر اختلافات داخلی در ابتدای ماه جولای سال 2020. قبل از پیوستن به “طلاق دادگاه” جنکینز تا به حال به عنوان یک وکیل محروم در نیویورک برای 14 سال است. سری می آید از لینکلنوود تولید و توزیع شده توسط فاکس اولین اجرا.

به نظر می رسد برای اولین بار

Netflix منتشر کرده است یک تریلر فصل 3 از “اوزارک. فیلم جدید را نشان می دهد Byrdes در حال حاضر عامل یک کازینو و تلاش برای نگه داشتن خانواده خود را امن به عنوان امپراتوری جنایی خود رشد می کند. تمام قسمت های فصل جدید راه اندازی خواهد شد در streamer, مارس 27. سری می آید از MRC تلویزیون و اجرایی تولید شده توسط نشان می دهد سازندگان بیل دوبوک و مارک ویلیامزو همچنین به عنوان ستاره Jason Bateman, showrunner Chris Mundyو جان Shiban.

HBO منتشر شد تریلر برای آینده آن مستند “کشتن زنجیره ای: سایبر جنگ آمریکا انتخابات.” این فیلم را از نقاط ضعف انتخابات تکنولوژی و مقابله با خطرات کسانی که آسیب پذیری را در برخواهد داشت زیر فنلاندی هکر و کارشناس امنیت سایبری Harri Hursti. مصاحبه با سیاستمداران سایبر کارشناسان و چهره های کلیدی در تامین امنیت انتخابات نیز مکمل Hursti سفر. مستند اجرایی تولید شده توسط Jason Blum, جرمی طلا, Marci وایزمن و مریم Lisio برای Blumhouseو نانسی ابراهیم و لیزا هلر برای HBO. آن را اکران در 26 مارس در 9 p. m.

شهری کانال فیلم منتشر شده یک تریلر از “پشت سر او ایمان. جدید docuseries ارائه خواهد شد بینندگان با یک پشت صحنه نگاه به قدرت ایمان و نیروی محرکه در زنان موفق در سرگرمی, ورزش, موسیقی, کسب و کار, سیاست و وزارت. هر قسمت را مرکز بر روی یک موضوع به عنوان آنها باز به بینندگان خود را در مورد “بزرگترین دستاورد و بزرگترین موفقیت نیز خود را به نا امیدی و دلخراش ترین لحظات.” اولین قسط از “پشت سر او ایمان” را از ویژگی های Essence Atkins, Aisha Hinds, Niecy Nash و گلپر Nwandu.

GREENLIGHTS

کشف, Inc. و تراشه و جوانا Gaines اعلام کرده اند “در حال رشد گل کوچک,جدید سری اصلی برای آینده خود سرمایه گذاری مشترک, ماگنولیا شبکه. مجموعه شرح گلچه گل مزرعه یکی از موفق ترین آلی مزارع گل در ایالات متحده به عنوان آن تیم تلاش به نوبه خود بیش از 20 هکتار از آسیب دیده شیمیایی را در خود حفظ باغ گل. ماگنولیا راه اندازی Oct. 4.

اجرایی, اخبار,

MRC تلویزیون استخدام Stacy علم به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس فعلی سری و جف Freid به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور از کسب و کار و امور حقوقی. سرگرم کننده خواهد شد به گزارش MRC تلویزیونی رئیس جمهور Elise Henderson. مسئولیت های او عبارتند از مدیریت بخش خلاق کارکنان و همکاری با امور کسب و کار و فیزیکی تیم تولید. علم قبلا کار در Netflix بکشد به عنوان مدیر بین المللی اصل. Freid گزارش خواهد شد به پائولین Micelli رئيس جمهور از کسب و کار و امور حقوقی و خواهد بود که در توسعه و تولید و سایر امور کسب و کار در سراسر تلویزیونی را بدست آورد. Freid اخیرا در خدمت به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس امور کسب و کار در ABC امضا Studios.

جایزه نشان می دهد

CBS “60 دقیقه” در میان برندگان در متمم اول قانون اساسی جوایز از رادیو و تلویزیون دیجیتال, اخبار بنیاد. افتخارات خواهد بود doled امشب در شهر نیویورک است. دیگر آفرین شامل ABC News’ David Muir; ان بی سی نیوز’ رابرت هورنر; قلب تلویزیون باربارا Maushard, Telemundo را لوری مونته نگرو و WFLA را استیو اندروز.

پادکست

کومولوس رسانه وستوود یک منتشر کرده است اولین و دومین قسمت از “Whoop آن را با ویکی,یک پادکست جدید از سابق “زنان خانه دار واقعی اورنج کانتی” ستاره Vicki Gunvalson. پیوست توسط دوستان و مهمانان Gunvalson ظروف “زنان خانه دار واقعی” و داستان های شخصی از زندگی خود را. پادکست در دسترس است در اپل پادکست Spotify در Stitcher, TuneIn, Pocket Casts, گوگل, پادکست ها و سیستم عامل های دیگر.

افتخارات

ضد افترا لیگ را به افتخار سه دستاورد از زمینه های مختلف و پس زمینه در 24 سالانه دبورا جوایز شام در مارس 12 در 1 هتل وست هالیوود. این رویداد به میزبانی سرگرمی امشب خبرنگار Nischelle ترنر. امسال برندگان Halé بهzadi, Lesley فریمن و کلودیا Teran. بهزادی به عنوان بازار جهانی مدیر منطقه غرب از سیتی بانک خصوصی; Freeman عمل به عنوان رئیس امور حقوقی از مترو گلدوین مایر و Teran به عنوان معاون اجرایی و شرکت های بزرگ مشاور عمومی در فاکس.

رتبه بندی

“تایلر پری جوان دیلن” به ثمر رساند Nickelodeon را بزرگترین زنده+3 آسانسور برای یک سری برتر در سه سال به بیش از 2.6 میلیون بیننده در سراسر والاتر از آن تعطیلات آخر هفته از شش airings از Feb. 29 آوریل 1. آن را به ثمر رساند دو رقمی سود در زنده+3 با بچه ها 2-11 (مجموع 1.9 میلیون بیننده/.4 در نسخه ی نمایشی تا 36 درصد) کودکان 6-11 (مجموع 2.3 میلیون بیننده/.296 در نسخه ی نمایشی تا 44%) و تعداد بینندگان (784,000 تا 24 درصد). اولین قسمت دیدم آسانسور از 44 درصد کودکان 6-11 تا از live-action نوع متوسط رشد 29 درصد در حالی که شنبه اولین ساعات پر بیننده نیز ارسال شده سال بیش از سال, دستاوردهای در زندگی+33 با بچه ها 2-11 (19%) و کودکان 6-11 (تا 15 درصد). در زندگی+همان روز نشان می دهد اولین پست شده دو رقمی سود با بچه ها 2-11 (تا 17% در مقابل قبل از چهار هفته) و جلب 634,000 مجموع بینندگان. این سریال کمدی در مورد یک مشتاق هیپ هاپ هنرمند در مدرسه ابتدایی اجرایی تولید شده توسط Tyler Perry و میشل Sneed.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>