امروز در اخبار تلویزیون ال Nicki Minaj را ظاهر مهمان در “rupaul’s Drag Race” و Quibi است greenlit یک سری جدید از Adam Devine.

ریخته گری

Nicki Minaj ملحق خواهد شد میزبان RuPaulو قضات میشل Visage, Carson Kressley و راس Mathews به عنوان مهمان قاضی در فصل آینده 12 والاتر از “rupaul’s Drag Race. افسانه ای emcee را به تعجب در اولین باند فرودگاه به عنوان 13 جدید drag queens وارد رقابت برای یک شانس برای برنده مبلغ 100,000 و عنوان “آمریکا بکشید سوپراستار.” چرخه جدید از ملکه شامل یکiden Zhane, بریتا کریستال Methyd کوکب گناه جی جی گود هایدی N گنجه جکی کاکس, بین نژادهای مختلف, سیاه جوهر سالن Jan نیکی عروسک سنگ M. ساکورا شری و بیوه فون’Du. فصل 12 برتر خواهد شد در فوریه. 28.

به نظر می رسد برای اولین بار

Netflix منتشر شد تریلر خود را برای آینده سری “عشق کور است. توسط Nick Lachey و Vanessa Lachey10 قسمت به شرح زیر سفر از تک است که می خواهید به دوست برای آنها که هستند و نه از آنچه مانند نگاه کنند با مصرف کمتر مرسوم به روش مدرن دوستیابی که در آن آنها سوار بر یک رابطه تا کنون که بدون دیدن فرد دیگر. با هیچ حواس او را پرت از جهان خارج مجرد بحث به یک جریان بالقوه منافع عشق و هنگامی که یک ارتباط معنی دار ساخته شده است که آنها پیشنهاد می کنند و سپس ذخیره کردن چشم خود را بر خود نامزد برای اولین بار. کریس Coelen, سام Dean, متحد سیمپسون, Eric Detwiler و برایان اسمیت به عنوان تولید کننده اجرایی. سه رویداد هفته آغاز خواهد شد و با چهار قسمت راه اندازی Feb. 13.

GREENLIGHTS

Quibi است greenlit “ایده های بد, یک سری جدید از Adam Devine. در Devine را پیچانده شده را در ماجراجویی هر قسمت را به دنبال خواهد داشت بازیگر و کمدین او به عنوان سفر با دوستان به یک مقصد جدید و پیدا کردن راه های مبتکرانه را در حال حاضر تجربه خطرناک و حتی بدتر مانند ورود به یک فلفل قرمز فلفل خوردن مسابقه بدون طعم غذاهای تند و یا بازدید از یک گزارش خانه خالی از سکنه به عمد التماس کردن به شیطان. Devine Scotty Landes, اسحاق هورن, علامت Kadin, خواهد Ehbrecht و جف به فروش می رساند را اجرایی تولید کند.

پادکست

IHeartMedia, همکاری با Ozy رسانه ها در چند سال معامله به شرکت اصلی تولید و ترویج یک تخته سنگ از iHeartRadio اصلی پادکست با سه نشان می دهد مجموعه ای منتشر می شود در سال 2020 و توزیع از طریق iHeartPodcast شبکه. “در سراسر جهان, سفر و فرهنگ پادکست این برنامه شامل داستان changemakers و مرتدان از سراسر جهان که در حال انجام غیر منتظره در برابر سختی خواهد بود که اولین شرکت تولید پادکست در تخته سنگ. دو نفر دیگر پادکست راه اندازی می شود در این سال شامل یک اسپین آف از Ozy را “موضوع” و یک سری اسکریپت. علاوه بر این Ozy را “موضوع” و “Ozy محرمانه” را نیز با پیوستن به iHeartPodcast شبکه فروشگاه.

اجرایی, اخبار,

گروه ورزشی NBC به نام Corey Johnson به عنوان آن جدید ترین گزارشگر و خبرنگار دیجیتال. انتصاب خود را شروع می شود با NBC Sports’ پوشش سوپر باول LIV این هفته در میامی گاردنز فلوریدا. سابق نوتردام گیرنده گسترده ای کمک خواهد کرد برای پوشش طیف گسترده ای از خواص در سراسر NBC Sports نمونه کارها در خطی دیجیتال و سیستم عامل های اجتماعی. او می پیوندد گروه ورزشی NBC پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه نوتردام در سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im