اخبار تلویزیون خلاصه: “یک روز در یک زمان’ بازیگران مارلا گیبس و Reggie Watts

امروز در اخبار تلویزیون ال مارلا گیبس و Reggie Watts بازیگران شده است در مهمان نقش در “یک روز در یک زمان” و Netflix منتشر شده برتر تاریخ و تیزر برای “ادی.”

ریخته گری

مارلا گیبس و Reggie Watts بازیگران شده است در مهمان نقش در PopTV رایک روز در یک زمان.” این دو بازیگر هر دو برجسته در هالووین themed قسمت با عنوان “یکی هالووین در یک زمان” به عنوان همسایگان جدید در ساختمان که آپارتمان النا و سید بازدید برای فوت و فن یا درمان. گیبس ظاهر خواهد شد به عنوان “خانم جونز” و وات به عنوان “آقای مان.”

تاریخ

سوم و نهایی فصل از “آینده انسان” را برتر در Hulu در آوریل 3. در آینده قسط رنگارنگ سه نفر messes با زمان یکی از آخرین زمان برای پاک کردن نام خود را پس از متهم شدن از بار جنایات و محکوم به مرگ با سرگرمی. ایجاد و اجرایی تولید شده توسط Kyle شکارچی و آریل Shaffirسری’ بازیگران شامل Josh Hutcherson, Eliza Coupeو درک ویلسون. مت Tolmach, James ویور و بن Karlin نیز اجرایی تولید در کنار مدیران ست روگن و اوان گلدبرگ.

قصه های از حلقه” برتر خواهد شد در مارس 3, آمازون اعلام کرد. ایجاد شده و نوشته شده توسط ناتانیل Halpern, این مجموعه به بررسی شهر و افرادی که زندگی می کنند بالاتر از “حلقه” یک ماشین ساخته شده برای باز کردن و کشف رمز و راز از جهان — ساخت چیز امکان پذیر است که قبلا تنزل تنها به داستان های علمی تخیلی. ربکا هال (“ویکی کریستینا بارسلونا” “شهر”), Paul Schneider (“Parks and Recreation”), Daniel Zolghadri (“کلاس هشتم”), Duncan وصال (“واکو”) و جاناتان پرایس (“دو پاپ,” “بازی تاج و تخت”) در میان بازیگران. سری اجرایی تولید شده توسط Mark Romanek, Matt Reeves, آدم Kassan, Rafi کرون, Mattias Montero, سامانتا تیلور Pickett, آدم Berg; Simon Stålenhag است که شرکت تهیه کننده اجرایی. سازمان دیده بان تریلر زیر مشاهده کنید.

Netflix برنامه ریزی شده “ادی” برای مارس 8 اولین. کارگردان جایزه اسکار برنده Damien Chazelle (“لا لا زمین”), Alan Poul (“قصه شهر”), Houda Benyamina (“کوچک”) و Laïla Marrakchi (“Le Bureau des Légendes”) هشت قسمت سری زیر الیوت Udo (André Holland). یک بار در جشن پیانیست جاز در نیویورک, Udo در حال حاضر مالک مشترک از تلاش باشگاه به نام ادی که در آن او موفق به گروه خانه سینه توسط خواننده و در-باز-کردن-دوباره, دوست دختر, Maja (Joanna Kulig). به عنوان او می آموزد که خود را شریک کسب و کار فرید (Tahar Rahim) ممکن است در برخی از سوال شیوه در باشگاه اسرار شروع به آمدن به نور آن نیز پنهان از فرید همسر امیره (Leïla Bekhti). اما زمانی که الیوت مشکل دختر نوجوان جولی (Amandla Stenberg) به طور ناگهانی می رسد و در پاریس به زندگی با او خود را شخصی و حرفه ای جهان به سرعت شروع به باز کردن به عنوان او در برابر گذشته خود را مبارزه برای نجات و محافظت از کسانی که نزدیک به او. تماشای تیزر زیر.

به نظر می رسد برای اولین بار

Showtime اعلام کرد docuseries “اعتراض” را راه اندازی بر روی شبکه حق بیمه آوریل 3. تولید و کارگردان برنده جایزه امی کارگردان پت Kondelisپنج قسمتی به بررسی داستان بالا مدرسه فوتبال ستاره گرگ کلی بحث برانگیز خود را با اعتقاد و تلاش برای حقیقت و عدالت به عنوان مورد گستراند. کلی حال باور نکردنی شتاب رفتن به ارشد سال سوم دبیرستان در لیندر تگزاس, اما که به طور ناگهانی توقف در تابستان سال 2013 زمانی که او دستگیر شد و به جرم فوق العاده تشدید تجاوز جنسی از یک دختر چهار ساله و پسر. پس از او محکوم به 25 سال در زندان ایالتی بدون امکان آزادی مشروط ناگهانی از حمایت ظهور به سوال تلفنی بررسی, دادستان تاکتیک ها و در نهایت اعتبار محکومیت. سازمان دیده بان تریلر در زیر:

تحولات

Quibi اعلام کرد که UCPیک بخش از NBCUniversal محتوای Studiosتوسعه Image Comics’ محبوب سری کتاب های کمیک “مرد بستنی.” ترسناک-فانتزی گلچین سری شرح زیر است شخصیت اصلی آن و همه جا راوی به او خدمت می کند تا غذاهای کردن درد و رنج به ساکنان یک حومه شهر برای خود بدخواه تفریحی. آدم رید و حداکثر رید خدمت خواهد کرد به عنوان نویسندگان و تولید کننده اجرایی در کنار کریس بندر و جیک وینر خوب ترس محتوا و همچنین به عنوان بهانه را جیک واگنر.

تمدید

Maury” برداشت شده است برای دو فصل by NBCUniversal تلویزیون توزیع. برای 2019-20 فصل نشان می دهد به طور متوسط در مجموع روزانه 1.6 میلیون بیننده و رتبه بندی به عنوان یک امتیاز بالا همزمان نشان می دهد بحث در میان تمام کلید های زنان و مردان و بزرگسالان میباشد. روز نشان می دهد بحث میزبانی Maury Povich در حال حاضر در تولید فصل 22 و اجرایی تولید شده توسط پل Faulhaber.

برنامه نویسی

Patriot Act با حسن منهاج القرآن” تمدید شده است برای اضافی هفت قسمت فراتر از آن اصل 32-قسمت سفارش. بازگشت به Netflix در مارس 29, Minhaj ادامه خواهد داد تا خود را منحصر به فرد کمدی صدا و داستان سرایی مهارت به بررسی بزرگتر روند شکل گیری ما تکه تکه جهان است. برنامه اجرایی تولید شده توسط Minhaj, Prashanth Venkataramanujam, Michelle Caputo و شانون هارتمن از هنر و صنعت و جنی کلیسا-کوپر از پناهگاه سرگرمی.

مواد غذایی شبکه اعلام کرده است آن را درجه یک جدید وبگاه پخت رقابت های سری تحت عنوان “Bakeaway اردوگاه با مارتا استوارت.” استوارت میزبان guideing شش تازه نانوا در آشپزی عقب نشینی که در آن آنها می توان به این آزمون در مقابل هر یک از دیگر و عناصر در فضای باز. هر قسمت امکانات نانوا حد عالی رساندن مهارت های خود را در دو دور با موثر ترین بیکر از گرما گرفتن یک ویژه-در-یک جلسه مشاوره با استوارت در خانه اش ، آخرین camper ایستاده برنده خواهد شد یک آشپزخانه پر از وسایل به ارزش $25,000.

به عنوان جهان آماده برای تاریخ زنان در ماه Syfy راه اندازی کرده است “ما او را(oes)” چند پلت فرم مبارزات انتخاباتی خواهد شد که از ویژگی های نر-مطالب متمرکز هر روز در ماه مارس است. ارائه شده توسط شبکه را با تمرکز بر نام تجاری Syfy Fangrrls ابتکار عمل را نور افکن زن-تمرکز اصلی برنامه نویسی و پادکست ماراتن و مانع از ایجاد و توسط زنان در سراسر Syfy خطی دیجیتال و سیستم عامل های اجتماعی. برنامه نویسی برنامه آغاز خواهد شد با “فراموش شده زنان از نوع” پادکست در دسترس مارس 2. از آن خواهد شد به دنبال “Wynonna Earp” ماراتن هوا که در مارس 6 از 6:30 – 9:30 صبح 20 مارس از ساعت 6:30 – 10:30 a. m. و مارس 27 از 6 – 9 صبح; به عنوان به خوبی به عنوان یک “مرد-sel در پریشانی” فیلم ماراتن در 8 مارس از ساعت 9 صبح – 11:30 p. m. ؛ دربدر ملکه” سری sremiere در مارس 27; و “زنان 20 به تماشای در سال 2020″ مستند ویژه در مارس 27.

پادکست

ان بی سی نیوز و MSNBC راه اندازی پادکست جدید “به امریکا.” میزبانی جایزه پولیتزر و جایزه امی برنده جایزه روزنامه نگار Trymaine لیهای فکری سری صوتی به بررسی تم مرکزی زندگی در آمریکا با برجسته صداهای روزمره رای دهندگان و بررسی مهم ترین مسائل امروز از جمله بهداشت و درمان عدالت کیفری آینده تولید و تغییر آب و هوا. قسمت جدید منتشر خواهد شد هر پنج شنبه.

اجرایی, اخبار,

الفبای صوتی به نام Lakeia قهوه ای به عنوان آن جدید ارشد تولید و نژاد و فرهنگ های صوتی بینش که در آن او را تحویل جدید رادیو اخبار محصولات و پادکست ها حداکثر رساندن فرصت های حمایت و شرکت در سرمقاله داستان توسعه در حالی که با تمرکز بر گسترش صوتی رسیدن به با فرهنگی مخاطبان است. علاوه بر این قهوه ای نیز به عنوان الفبای صوتی را در خانه و متخصص در همه چیز تحقیق و اتصال بینش به استراتژی عملی است که برای کمک به درایو و رسیدن به درآمد الفبای صوتی. قبلا او برای ABC اخبار پژوهشی که در آن او نقش اصلی بود و رهبری و پیش بینی فروش تخمین می زند برای همه ABC اخبار برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>