اخبار تلویزیون خلاصه: ‘rupaul’s Drag Race’ کتاب اسکندریه Ocasio-کورتز به عنوان مهمان قاضی

در امروز خلاصه, “rupaul’s Drag Race” اعلام کرد آینده مهمان قضات و Netflix مجموعه برتر تاریخ برای فصل 2 “پس از زندگی” با بازی Ricky Gervais.

ریخته گری

گلدبرگ Whoopi, اسکندریه Ocasio-کورتز, Chaka Khan, رابین, لسلی جونز, Normani, Jeff Goldblum, دیزی ریدلی, Thandie Newton, Olivia Munn, راشل, شکوفه, Daniel Franzese, Jonathan Bennett و وینی هارلو شده است به عنوان بازیگر مهمان قضات در فصل 12 از “rupaul’s Drag Race.” آنها پیوستن خواننده رپ Nicki Minaj که قبلا اعلام شد در صف و کمک خواهد کرد نشان می دهد به طور منظم میشل Visage, Carson Kressley, rupaul و میزبان RuPaul به عنوان آنها تصمیم گیری خواهد کرد که اقامت, lip-sync برای زندگی خود و یا “sashay دور است.” به عنوان فصول دیگر نشان می دهد به دنبال خواهد داشت 13 ملکه خواهد شد رقابت برای نهایی عنوان “آمریکا بکشید سوپراستار” و یک جایزه بزرگ از $100,000. فنتون Bailey, سفت Barbato, تام Campbell, Steven Corfe, مندی Salangsang و RuPaul به عنوان تولید کننده اجرایی. فصل آینده برتر خواهد شد Feb. 28 در VH1. دیدن دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در زیر.

تاریخ

فصل 2 “پس از زندگی” به اکران در مارس 24, Netflix اعلام کرد. این سری ایجاد شده توسط, نوشته شده به کارگردانی و با بازی کمدین Ricky Gervaisشرح زیر تونی (Gervais) یک نویسنده برای روزنامه های محلی که زندگی است طرح میتوانست پس از همسرش می میرد از سرطان است. آینده فصل را به تمرکز بر روی شخصیت او به عنوان تلاش برای تبدیل شدن به یک دوست بهتر است به کسانی که در اطراف او. هر دست و پنجه نرم کردن با مشکلات خود و تنها به شدت با تهدید بلندی از روزنامه های محلی در حال تعطیل. این سریال همچنین از ستاره Penelope Wilton, David Bradley, Ashley Jensen, Tom Basden, تونی راه, David Earl, جو Wilkinson, Kerry Godliman, Mandeep Dhillon, Jo Hartley, Roisin Conaty, دایان, مورگان, تریسی-Ann Oberman, پیتر Egan, Ethan لارنس و لایحه بخش. “پس از زندگی” اجرایی تولید شده توسط Gervais و دانکن هیز. چارلی هانسون به عنوان تهیه کننده است.

مبارزه خوب” را به فردا تمام دسترسی برای فصل چهارم آن در مارس 9. فصل 4 باز می شود با Reddick, Boseman و لاکهارت که پس از آنها خود را از دست داد بزرگترین مشتری Chumhum و خود را شریک موسس نام لکه دار شد مجبور به قبول پیشنهاد با چند قانون ملی شرکت STR لوری برای تبدیل شدن به یک شرکت تابعه. ناگهان همه تصمیمات خود را می توان دوم حدس زده توسط غول شرکت است که به معنای واقعی کلمه در بالای آنها. Christine Baranski, Cush ادم تنومند و بدقواره, Audra مک دونالد, سارا استیل, Michael قایقرانی, Nyambi Nyambi, Zach Grenier, John Larroquette و Delroy Lindo آرایش بازیگران در کنار Hugh Dancyکه به تازگی پیوست و فصل 4 در یک محدوده زمانی معین ، رابرت و میشل شاه در خدمت به عنوان showrunners از این سری که با آنها همکاری ایجاد شده با Phil Alden Robinson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر