اخبار تلویزیون خلاصه: Showtime منتشر شده است ‘میلیاردها فصل 5 تریلر

امروز در اخبار تلویزیون ال Showtime منتشر شد تریلر برای “میلیاردها” فصل 5 و Netflix اعلام کرد تعدادی از مارس برتر تاریخ از جمله “هرگز به من همیشه” و “#BlackAF.”

تاریخ

Netflix اعلام کرده برتر تاریخ و بازده چند نشان می دهد و به ویژه در آینده در ماه آوریل است. “تیاو Iliza Shlesinger طرح نمایش” است که اکران آوریل 1. نیم ساعت sketch comedy series می یابد شلسینگر در یک جهان پر از پوچ شخصیت و بینش زن تجربه و “هتاک تفسیر اجتماعی.” بخش چهارم از “La Casa De Papel” راه اندازی آوریل 3. اسپانیایی سری به دنبال یک گروه سارق مسلح بانک به عنوان آنها سعی کنید به فرار با میلیاردها چاپ اسکناس. “Chris d’elia: هیچ درد” است را به جریان در مارس 14. کمدین است به مرحله در مینیاپولیس صورت سرپایی ویژه ارائه افکار خود را در همه چیز از خودسانسوری به “مشکل ساز دلفین ها به لنگ جهش قدرت.” “بانک های خارجی” و “بی گناهی فایل” هر دو ضربه در آوریل 15. “بانک های خارجی” یک جوان بالغ سری است که در کارولینای شمالی که در آن یک گره گروهی از نوجوانان از طرف اشتباه از آهنگ های به نام “Pogues” آغاز یک ماموریت خود را برای پیدا کردن سر دسته را پدر از دست رفته. “بی گناهی فایل” یک docuseries جزئیات شخصی داستان پشت هشت مورد از محکومیت غیر قانونی و سفر به مبارزه برای عدالت است. “#BlackAF” خواهد prmeiere مارس 17. خانواده ستاره کمدی Kenya Barris و رشیدا جونز در یک نمایش با الهام از Barris’ زندگی واقعی است. کاملا بداهه دو فرد نشان می دهد “Middleditch و شوارتز,” بازیگران عنوانی Thomas Middleditch و بن شوارتز, است, جریان, مارس 21. هر عملکرد از این نمایش متفاوت است و در نقطه ای ساخته شده. “هرگز به من همیشه” جدید کمدی سری از ذهن Mindy Kaling و لنگ فیشر, تنظیم, جریان, مارس 27. The coming-of-age سری شرح زیر است زندگی یک نسل اول سکس دختر نوجوان (تازه وارد Maitreyi راماکریشنان). پخش یک تیزر برای “Never Have I Ever” در زیر.

به نظر می رسد برای اولین بار

Showtime کاهش یافته است تریلر رسمی از “میلیاردها” فصل 5. فصل جدید می یابد بابی اکسلراد (Damian Lewis) و چاک Rhoades’ (Paul Giamatti) رقابت پرسیده در حالی که دشمنان جدید افزایش و هدف را. مایک شاهزاده (Corey Stoll) تهدید به تبر تسلط و Rhoades دشمنی با “توانمند” دادستان منطقه (Roma Maffia). “میلیاردها” اجرایی تولید شده توسط showrunners Brian Koppelman و David Levien. این سری نیز ایجاد شده توسط اندرو راس Sorkin. سری بازده در مارس 3 در 9 p. m.

Pop TV منتشر شد تریلر از “یک روز در یک زمان” فصل 4. فصل جدید اولین در مارس 24 9:30 p. m. و پخش می شود در سراسر پاپ, تلویزیون, زمین و آرم. “یک روز در یک زمان” زیر کوبا-آمریکا Alvarez خانواده است. در این فصل می یابد پنه لوپه (Justina Machado) کاوش در یک رابطه, مادر لیدیا (ریتا مورنو) تجربه یک بحران مذهبی و اشنایدر (تاد گرینل) پیدا کردن رابطه اش با اوری (India de Beaufort) رشد عمیق تر. نشان می دهد که تولید شده توسط Sony Pictures Television و اجرایی تولید شده توسط گلوریا کالدرون Kellett, Norman Lear و مایک رویس.

DC Universe منتشر کرده است که این تریلر مربوط به “هارلی کوئین” فصل 2. دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن ارائه می دهد یک نگاه اجمالی به هارلی را (Kaley Cuoco) ماجراهای و همچنین معرفی نمادین DC شخصیت Catwoman (Sanaa Lathan) و آقای فریز (آلفرد مولینا). فصل جدید است که debuting به طور انحصاری در DC جهان در آوریل 3.

پادکست

شنیدن راه اندازی کرده است “قابل شنیدن داستان” free مقصد ارائه کودکان و خانواده مطالب کتاب صوتی. در پاسخ به زمان بحران بهداشتی قابل شنیدن است و ارائه یک جایگزین برای پدر و مادر که با هدف محدود کردن زمان روی صفحه نمایش برای کودکان و نوجوانان در خانه گیر کرده. “قابل شنیدن داستان” ارائه شده است صدها نفر از گوش در دسترس به صورت رایگان.

سی ان انرئیس فایل های با خشخاش هارلو” پادکست راه اندازی کرده است “رهبری در عمل” یک جدید سری محدود. بعد از چند هفته “رئیس فایل” را به ارمغان خواهد آورد شنوندگان گفتگو با مدیر عامل و مدیران و بنیان گذاران که در حال مرور coronavirus بحران در زمان واقعی درخواست چگونه آنها به دنبال برای کارکنان خود را و چگونه آنها در حال برنامه ریزی برای آینده است که ممکن است نگاه متفاوت برای کسب و کار خود را. اولین قسمت پخش با Facebook COO Sheryl Sandberg.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>