اخبار تلویزیون خلاصه: قهوهای مایل به زرد فرانسه Jameela جمیل در میان OZY متحرک Headliners

امروز در اخبار تلویزیون ال OZY رسانه ها اعلام کرد مایل به زرد قهوهای, فرانسه, Jameela جمیل و دیگران به عنوان headliners از OZY متحرک و Netflix کاهش تریلر رسمی از “در بلوک” فصل 3.

تاریخ

کانال دیزنی‘در فصل دوم از “فقط رول با آن” برتر خواهد شد در روز شنبه, مارس 15 در 8:45 p.m. طنزهای زیر بنت-Blatt خانواده آنها به عنوان حرکت روزمره زندگی خانوادگی و دوران بلوغ. سری ستاره Tobie Windham, Suzi Barrett, رامون نی و Madeline Hayman, به عنوان به خوبی به عنوان J. C. کورریسکه در حال حاضر به طور منظم بازیگران عضو. “فقط رول با آن” اجرایی تولید شده توسط شرکت سازندگان آدم کوچک و Trevor Moore, با تولید خدمه رهبری co-exec تولید Skot روشن.

به نظر می رسد برای اولین بار

Netflix منتشر شد تریلر از فصل 3 از “در بلوک من.” هشت-قسمت coming-of-age کمدی شرح زیر چهار خیابان ادراک دوستان آنها به عنوان حرکت به راه خود را از طریق “پیروزی, درد و تازگی” از دبیرستان در شهرستان درونی. این نمایش اجرایی تولید شده و ایجاد شده توسط ادی گونزالس جرمی هفتو لورن Lungerich; Lungerich همچنین در خدمت به عنوان یک showrunner. فصل 3 برتر خواهد شد در آوریل 11.

بی بی سی امریکا و AMC منتشر شد یک سوم تیزر برای “کشتن حوا” فصل 3. جدید تیزر با عنوان “تسبیح” را نشان می دهد Villanelle (Jodie Comer) با فشار دادن یک تیغه به لب های او به عنوان سریع چشمک می زند به نظر می رسد او و حوا (Sandra Oh) در مطابق با لباس قرمز. فصل آینده می یابد حوا زنده و سالم در رم پس از ضربه توسط Villanelle در فصل 2 آخر. سالی وودوارد ملایم, لی موریس, قمر والر-پل, Gina Mingacci, دامون توماس, Jeff Melvoin, سوزان, Heathcote و آه در خدمت به عنوان تولید کننده اجرایی. فصل سوم برتر خواهد شد مارس 26 در 10 p. m.

GREENLIGHTS

Quibi است greenlit “س مذاکرات” یک کمدی جدید سری توسط جیمز Veitch. نشان می دهد ویژگی های فردی, قسمت, با , Regina Hall, Lisa Kudrow, Niecy Nash, Jimmy O. یانگ و Kristen Schaal به عنوان آنها را به متخصص مذاکرات در “موضوعات آنها هرگز شنیده قبل از یک اسکریپت آنها هرگز دیده می شود قبل از ارائه به آنها را از طریق یک تقلب اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته” با توجه به Quibi. ستاره ها باید آن را به پایان بحث خود را در حالی که انجام و گفت: هر چیزی teleprompter به آنها می گوید.

حوادث

“عجیب و غریب چشم” قهوهای مایل به زرد فرانسه و Karamo قهوه ای, بازیگر Jameela جمیل و نوازنده میگوئل در میان headliners در OZY متحرک در جولای 25, OZY رسانه ها اعلام کرد. این جشنواره بازگشت برای یک روز, رویداد, که برگزار خواهد شد در چمن بزرگ در پارک مرکزی شهر نیویورک آوردن فرهنگ به زندگی از طریق موسیقی, کمدی, گفتگو و مواد غذایی با بیش از 50 مجریان و سخنرانان در چهار مرحله است. دیگر headliners برای تایید این رویداد شامل کمدین دولک اسلون و Tig Notaroسیاستمداران اندرو یانگ, Dan Crenshaw, جولیان کاسترو و جان Kasichآشپز مارکوس Samuelssonفعال گلوریا Steinmanنویسنده چلسی کلینتون و ستاره های ورزشی بیکر Mayfield, mindfulness و الکس رودریگز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>