اخبار تلویزیون خلاصه: ‘پررنگ’ فصل 4 به بازگشت به واحد در ماه ژوئن

امروز در اخبار تلویزیون ال Freeform اعلام کرد فصل 4 از “پررنگ” بازگشت است در ماه ژوئن و MTV برای بازگرداندن “باشگاه ام تی وی” برای یک شب موسیقی رویداد پوریا جرثقیل “D-Nice” جونز.

تاریخ

Freeform اعلام کرده فصل 4 از “پررنگ” باز خواهد گشت در چهار شنبه, ژوئن 11 در 10 p.m. در اخیر midseason آخر کت (Aisha Dee), جین (Katie Stevens) و ساتون (مقان فهی) هر رو تغییر زندگی تغییرات در هر دو زندگی شخصی و حرفه ای. در آینده قسمت, جین در تلاش برای آمدن به شرایط با بدن و مدیریت او مسئولیت های جدید در اسکارلت در حالی که کت در تلاش است برای پیدا کردن یک مسیر جدید در زندگی او است. ساتون revels در نقش جدید به عنوان خانم شکارچی و سبک اما پس از آن دریافت اخبار که باعث تغییر جهان او است. سری اجرایی تولید شده توسط وندی Straker Hauser, Matt McGuinness, David Bernad, Joanna Coles, برایان Madden, Ruben Fleischer و ساندرین گراس d’Aillon.

AMC اعلام کرد که “Creepshow” در حال حاضر هوا بیش از شش هفته آغاز مارس 4 در 10 p. m. و در ادامه از طریق ژوئن 8, در حالی که “NOS4A2” فصل 2 در حال حاضر برتر ژوئن 21 در 9 p.m. و پخش می شود در بی بی سی امریکا. علاوه بر این شبکه راه اندازی خواهد شد “Soulmates, جدید شش قسمت گلچین سری در پاییز. “Creepshow” یک گلچین سری بر اساس 1982 فیلم نوشته شده توسط استفن کینگ و به کارگردانی George A. Romero و خواهد شد از ویژگی های 12 horror tales گفت: بیش از شش hourlong قسمت. این سری است که توسط کارتل با هیولا آژانس Productions, برج ثور سرگرمی و مهاجم سرگرمی. فصل 2 از “NOS4A2” بر اساس پرفروش ترین رمان به همین نام توسط جو هیل (که اجرایی تولید) تا هشت سال پس از حوادث فصل 1 با ویک مک کوئین (Ashleigh کامینگز) مصمم به نابود کردن چارلی مانی (Zachary Quinto) اما چارلی در حال حاضر با داشتن برنامه های خود را برای انتقام در برابر ویک که شامل 8 ساله اش پسر وین. جامی اوبراین به عنوان showrunner. “روح در یک بدن” است که مجموعه ای از 15 سال به آینده زمانی که علم کشف شده از یک آزمون است که به شما می گوید که روح خود است, تغییر زندگی هر کس در این سیاره است. هر قسمت ویژگی های متفاوت بازیگران و بررسی داستان کاملا جدیدی در اطراف کشف نتایج حاصل از این آزمون جدید و تاثیر آن بر بی شمار از روابط “روح در یک بدن” نوشته شده است را پل و برت گلدشتاین.

ویژه

MTV اعلام کرده است آن را بازگرداندن “باشگاه ام تی وی” برای یک شب موسیقی رویداد شامل D-Niceدر تاریخ 25 آوریل در 10 p.m. ام تی وی و دی جی جرثقیل “D-Nice” جونز متحد افراد مشهور و طرفداران به طور یکسان برای نسخه ویژه ای از باشگاه “ام تی وی” حق رای “باشگاه MTV ارائه #DanceTogether با D-خوب است.” D-خوب خواهد شد که میزبان این نشان می دهد خود را از لس آنجلس به خانه خواهد اسپین ترکیبی از کلاسیک مربا و امروز بازدید در طول تعاملی, پارتی, در حالی که همچنین درگیر شدن با یک لیست دوستان ویروسی در رسانه های اجتماعی رقصنده و طرفداران از طریق بر روی صفحه نمایش پاپ فهم و رقص چالش است. ویژه افزایش درآمد حاصل از صرفه جویی در موسیقی بنیاد آورد و موسیقی برنامه برای دانش آموزان در جوامع محروم به شدت تحت تاثیر COVID-19.

پادکست

شنیدن اعلام کرده است یک رایگان مجموعه های صوتی طراحی شده برای کمک به بهبود خواب و مدیریت استرس است. مجموعه ای ایجاد شد در بخشی از طریق همکاری با آریانا هافینگتون را رشد جهانی. نوازندگان مانند Diddy و نیک جوناس عضویت در خواب, مدیتیشن و سلامتی کارشناسان و علاقه مندان از جمله Huffington, Gabby Bernstein, سارا Auster و جسی اسرائیل منجر به این میانجی ها قبل از خواب, داستان صدا, حمام صداهای, ASMR جلسات و بیشتر.

طرح

CW راه اندازی کرده است جدید PSA کمپین های شبکه های استعداد ابراز قدردانی خود را نسبت به مردم کار مقدم از COVID-19 بیماری همه گیر. بازیگران از “فلش”, “فوقالعاده” “Supergirl,” “همه آمریکایی,” “نانسی درو” “Riverdale,” “کتی Keene,” “مفتون” “DC افسانه های فردا” “100” “سلسله” “Penn & Teller: Fool Us” و بیشتر برجسته PSA. نقاط در حال حاضر در حال اجرا در سراسر CW را در وبگاه محلی وابسته به آن جریان سیستم عامل آن کانال های اجتماعی و CW خوب است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>