امروز در اخبار تلویزیون ال IFC تمدید “سال خرگوش” و Netflix منتشر شد تریلر برای “تغییر کربن” فصل 2.

مصاحبه

Nathalie Emmanuel شده است بازیگران در Quibiآینده سری “جان هارت” با کوین هارت و جان تراولتا. در آن امانوئل نقش “سخت فکر دانشجو” از هارت ، هارت نقش یک داستان تخیلی شخصیت خود را که خود مایل از دیگر مایل به کمدی sidekick زمانی که یک کارگردان مشهور ارائه می دهد او را به رویای خود را از بودن یک مرد پیشرو عمل ، اما هارت, باید ابتدا قطار در جهان بزرگترین اقدام star مدرسه ای که او تحت فشار قرار دادند به محدودیت های خود عمل مربی مدرسه (تراولتا). برای تولید این مجموعه قرار است به زودی این فوریه.

براوو‘s “سرآشپز بالا” اعلام کرد فصل 17 all-star سرآشپزها هستند اریک Adjepong, کارن Akunowicz, Jennifer Carroll, Stephanie Cmar, لیزا Fernandes, Kevin Gillespie, Gregory Gourdet, Melissa King, جیمی لینچ, برایان Malarkey,, Nini Nguyen, جو Sasto, آنجلو Sosa, Bryan Voltaggio و لی آن ونگ. رقابت های سری را به دنبال خواهد داشت سرآشپزها به عنوان آنها رقابت در سراسر مکان های یاد از مرکز گتی به سالن کنسرت والت دیزنی, به عنوان آنها به چالش کشیده در بزرگترین روند هدف قرار دادن مواد غذایی در لس آنجلس. Padma Lakshmi میزبان فصل همراه با قضات تام Coliccchio و گیل سیمونزشامل دیگر آشپزی حرفه ای و مشهور foodies.

تمدید

IFC و انگلستان کانال 4 تمدید “سال خرگوش” برای فصل دوم تنها چند روز قبل از آن سری برتر. شش قسمت فصل ادامه خواهد داد به تمرکز بر روی سخت مشروب الکلی-شکاری کارآگاه بازرس خرگوش (Matt Berry) شریک زندگی خود را استروس (فردی فاکس) و این کشور اولین افسر پلیس زن مابل (سوزان Wokoma) به عنوان آنها مبارزه با جرم و جنایت در شرق لندن پایان. فصل اجرایی تولید شده توسط بن فارل و بن تیلور برای هدف داستان همراه با توبی استیونس برای هدف گروه رسانه های اسکاتلند است. فصل 1 برای اولین بار Feb. 19. در ساعت 10:30 p. m.

تاریخ

A&E اعلام کرد: “متهم: گناه یا بی گناه ؟ ” برتر خواهد شد آوریل 21 در 10 p.m. مجموعه شرح افرادی که رو به دادگاه جنایات جدی آنها ادعا را مرتکب شده اند. هر قسمت شرح زیر است فرد متهم سفر را از طریق برنامه ریزی از خود دفاع قانونی محاکمه و حکم. مالکوم Brinkworth و Xander Brinkwork اجرایی تولید در کنار ایلین Frontian برایانت, صدفی Tatro و براد Holcman برای A&E.

به نظر می رسد برای اولین بار

Netflix منتشر شد تریلر برای “تغییر کربن” فصل 2. فصل جدید می یابد تاکشی کواکس (آنتونی مکی) به عنوان تنها سرباز بازمانده از یک گروه از نخبگان interstellar رزمندگان 30 سال پس از حماسه نتیجه گیری از فصل 1. پس از چند دهه از تلاش برای پیدا کردن عشق از دست رفته Quellcrist Falconer (رنه Elise Goldsberry), Kovacs استخدام بازگشت به سیاره خانه خود را از هارلن جهان با وعده برای پیدا کردن سرکوب. گروه بازیگران نیز شامل Lela Loren, سیمون Missick, Chris Conner, Dina Shihabi, Torben Liebrecht, Will Yun Lee و جیمز سایتو. فصل 2 مجموعه به برتر Feb. 27.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im