پنج هفته پیش رو بسیار مهم انتخابات شهرداری ها در فرانسه با اعتصاب و تظاهرات و افزایش تنش ها با قرار دادن رئیس جمهور امانوئل پاکسازی و حزب او در دفاع فصل جدید از یک ضربه سیاسی, هیجان انگیز, تلویزیون سری بینندگان و رای دهندگان بر روی لبه صندلی خود را.

تبلیغات

به عنوان populists به دست آوردن زمین در فرانسه یک جوان خود مطمئن جمهور از این کشور مدارس که انتخاب شد در میانه پلت فرم است که احساس گرما.

صدا آشنا است ؟ شباهت به فرانسه و رئیس جمهور امانوئل پاکسازی روشن است, اما این داستان در آغاز فصل سوم آمار, فرانسوی, سیاسی, هیجان انگیز “بارون نوآر” (توزیع در برخی کشورها به عنوان “جمهوری خواه گانگستر”) منتشر شده در فرانسه در روز دوشنبه 10 فوریه در پرداخت-TV شبکه Canal+.

این سری ایجاد شده توسط اریک Benzekri و Jean-Baptiste Delafon و کارگردانی زیاد Doueiri می گوید داستان از یک معاون سابق و شهردار شمال شهر دانکرک یک استراتژیست سیاسی برای فرانسه حزب سوسیالیست.

فصل دوم آن شاهد انتخابات از 39 ساله میانه, آملی Dorendeu (با بازی Anna Mouglalis) که سابقه و تجربه آینه پاکسازی است.

چندین شخصیت های دیگر نیز بلافاصله تشخیص به بینندگان از یک نخست وزیر منصوب Dorendeu از متوسط حق (درست مثل Édouard Philippe) به شخصیت میشل ویدال – بازی های برگزار شده توسط فرانسوا مورل – درخشان چپ سخنران با ریشه در حزب سوسیالیست که تجدید نظر به طبقه کارگر و جوان (درست مثل Jean-Luc Mélenchon, رئیس واقعی دور-حزب چپ La France Insoumise (فرانسه unbowed).

شخصیت اصلی فیلیپ Rickwaert – بازی به تحسین منتقدان توسط Kad Merad – یک سوسیالیست که در فصل اول در جنگ با مربی سابق خود و به پایان رسید تا در زندان, فساد تنها به بازگشت در فصل دوم برای مبارزه سیاسی خود را حرفه ای.

‘Sopranos در غرب بال’

در این نام تجاری جدید فصل سوم Rickwaert می بیند یک فرصت در دولت فاجعه از کشور و اشتباهات رئیس جمهور Dorendeu (بازتاب اعتصابات و تظاهرات در زندگی واقعی فرانسه و خود را با دست زدن به پاکسازی) و تصمیم به اجرا برای رئيس جمهور خود را.

شخصیت اصلی این سری است و باید از آن الهام گرفته شده است Julien درای یک عضو از حزب سوسیالیست و عضو سابق Assemblée Nationale. (و Merad, بازیگر انتخاب شده برای به تصویر کشیدن سیاه بارون, فرانسه-الجزایر مانند درای.)

Benzekri co-writer از این سری است سوسیالیستی سابق عضو حزب خود و تا به حال کار کرده و درای – و برای Mélenchon – قبل از تبدیل به فیلمنامه. اما او می گوید: سیاه بارون شخصیت الهام گرفته شده بود توسط چند سوسیالیستی سیاستمداران نه تنها درای.

“این یک سوال من تقریبا هر فصل” Benzekri در مصاحبه ای گفت: برای وب سایت از روزانه 20 دقیقه. “من با درای برای یک زمان بسیار طولانی پس از دوره که الهام بخش من…. اما شخصیت یک کامپوزیت. وجود شباهت در آن فیلیپ Rickwaert است که یک نوع خاصی از سوسیالیستی – که نمی آید از نخبگان مدارس. Julien درای, البته, Jean-Christophe Cambadélis مانوئل والس, هارلم Désir… در حال رهبران سیاسی که از جنبش های اجتماعی به طوری که آنها باید یک رابطه متفاوت به سیاست از کسانی که ما ممکن است می دانم که بهتر است مانند فرانسوا اولاند, Ségolène Royal, امانوئل, پاکسازی, و غیره,” او گفت:.

“اما همه شخصیت های بارون نویر به طور کامل آزاد از خود قرار inspirations. آنها حتی آزاد از من. است که در برخی از آنها شروع به زندگی می کنند در حق خود و این دلیل است که من آنها را به انجام چیزی است که من تغییر نوشته های من. در حال حاضر پس از سه فصل است که پس از 24 قسمت 24 ساعت از فیلم های این شخصیت تبدیل شده اند خودمختار” او گفت:.

Benzekri می گوید آمریکا سریال The Sopranos و بال غربی همچنین به عنوان الهام بخش است. او شروع به نوشتن “بارون نوآر” به عنوان یک فیلم در مورد یک سیاستمدار و دستیار او اما به زودی به این نتیجه رسید همراه با Delafon او همکاری نویسنده است که آن را بهتر است به عنوان یک مجموعه است.

“ما ارسال یک ایمیل به کانال گفتن آنها از آنچه که ما می خواستیم به انجام سوپرانوها در غرب گرا. است که ترکیب بسیار پیچیده سیاسی جهان غرب گرا با خانواده محیط clan of the Sopranos – بنابراین با یک محیط که نه سیاه و نه سفید بلکه خاکستری گفت:” 20 دقیقه.

زندگی واقعی سیاست در فرانسه

نزدیک به پنج هفته پیش رو بسیار مهم در سراسر کشور انتخابات شهرداری ها در فرانسه, پاکسازی, مانند زن خود را alter ego در این مجموعه احساس گرما. این انتخابات که در مارس 15, نزدیک به سه سال پس از او رئیس جمهور می تواند یک bellwether برای 2022 انتخابات ریاست جمهوری.

با این کشور قفل توسط جریان اعتصابات و تظاهرات پاکسازی تایید اعتبار در حدود 40 درصد و حزب La République En Marche, از دست دادن پشتیبانی با 14 از نمایندگان خود را در مجلس شورای ملی به تازگی پریدن کشتی آوردن حزب اکثریت را به 300 کرسی از 577.

در فصل سوم از بارون نویر به تصویر می کشد تقویت populists سوخت توسط یک جنبش مردمی به رهبری توسط یک معلم علوم کریستف مرسیه – بازی های برگزار شده توسط فردریک Saurel – که توسط میلیون ها نفر در رسانه های اجتماعی به عنوان او موعظه خود تضاد به نخبگان سیاسی بسیار شبیه به رهبران واقعی زندگی زرد جلیقه جنبش است.

“چیزی است که اتفاق می افتد در جهان است. چیزی است که ما نیاز به بحث در مورد. این فصل در مورد تنش میان نماینده دموکراسی در یک طرف با تمام مشکلات آن است که باید حل شود و آنچه که من اسمش دموکراسی از شبکه های اجتماعی از سوی دیگر است که بیان عمومی از میلیاردها نفر از مردم همه در یک بار” Benzekri گفت: France Inter رادیو در مصاحبه.

در فصل سوم خواهد Rickwaert و حزب سوسیالیست را به باز گشت به نحوی فشردن خود را در بین داستانی میانه جوان رئیس جمهور و داستانی چپ کاریزماتیک پوپولیستی?

بدون اخلال گران – اما نتیجه این سری ممکن است به فرانسه بینندگان و رای دهندگان یک نگاه اجمالی از یک سناریوی ممکن برای 2022.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de