“Brooklyn Nine-Nine” بازگشت برای فصل 7 به شماره های جامد در حالی که سه نفر از جدید نشان می دهد شکست خورده را در تاثیر در پنج شنبه شب.

Andy Samberg and Melissa Fumero-led کمدی را به ثمر رساند 0.7 امتیاز در میان بزرگسالان 18-49 و 2.7 میلیون بیننده. که دقیقا در تاریخ همتراز با آن میانگین امتیاز برای فصل 6 و حدود 500.000 مجموع بینندگان بیشتر از فصل گذشته را به طور متوسط. دوم قسمت درست بعد از faired کمتر خوب نمره 0.5 و 2 میلیون بیننده. همچنین شایان ذکر است که این نشان می دهد که یکی از ان بی سی قوی ترین مسئله در تاخیر و multiplatform مشاهده بنابراین انتظار می رود کسانی که زندگی می کنند+همان روز شماره به آن اضافه شود به طور قابل توجهی در طول چند روز آینده.

در جای دیگر سه نفر از جدید نشان می دهد که عرضه هیچ یک از ساخته شده است که بسیاری از تاثیر.

در NBC “مدیون” متمایل به 0.4 امتیاز و 2.1 میلیون بیننده در حالی که اولین سری از “تامی” در CBS بازیگران ادی فالکر همچنین ثبت نام 0.4 امتیاز و 4.8 میلیون بیننده. بیش از CW سری والاتر از “ریوردیل” spinoff “کتی کین” ارسال شده توسط 0.2 امتیاز و 661,000 مجموع بینندگان.

ABC برنده شب کلی با “grey’s Anatomy” نمره بیشترین امتیاز را با یک 1.1 و در حدود 5.5 میلیون بیننده. “ایستگاه 19” در آمد در یک 0.9 و 5.9 میلیون بیننده در حالی که “یک میلیون چیزهای کوچک” نوشته شده در یک 0.7 کشید و در حدود 3.8 میلیون جفت چشم.

بیشتر به آمده است….

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im