رأی تلویزیون: گوری ‘ولخرجی’ آخر فصل نتواند در مخاطبان دست انداز

این دانشجوی سال آخر فصل “ولخرجی” که به پایان رسید در یک مناسب وحشتناک, توجه داشته باشید, در آمد بسیار زیادی حتی در چند قسمت.

روز دوشنبه قسمت تحویل 0.7 امتیاز در میان بزرگسالان 18-49 و 3.5 میلیون بیننده, که نشان دهنده, نشان می دهد, بزرگترین مخاطبان پس Oct. 2019 (البته تنها). فاکس هنوز به تجدید تصمیم گیری در Tom Payne و مایکل شین سری که در حال حاضر نشسته در مورد نیمه راه پایین رتبه خود را نمودار می شود. یک قسمت جدید از “9-1-1” قبل از آن در آینده در 1.2 امتیاز و 6.6 میلیون بیننده.

یک روکش از “صدای” دوم آمد در شب برای NBC تبادل نظر در با 0.9 و 6.6 میلیون جفت چشم. “Songland” علامت پایین 25 درصد به 0.6 امتیاز و 3.4 میلیون بیننده در 10 p. m. شکاف زمان. در ABC “کارشناسی” spinoff “گوش دادن به قلب شما” در آمد و حتی در یک 0.6 و 2.9 میلیون بیننده به دنبال دانشجوی سال اول dramedy “بیکر و زیبایی” شده است و حتی در 0.5 و 2.5 میلیون بیننده.

بیشتر به آمده…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>