“Grey’s Anatomy” و “جوان شلدون” زن را در پخش رتبه بندی نمودار در پنج شنبه شب و در حالی که ABC در بالا آمد در شبکه های مسابقه.

هر دو “خاکستری” و “جوان شلدون” به ثمر رساند 1.0 امتیاز در میان بزرگسالان 18-49 که نشان دهنده هیچ جنبش در هفته-به-هفته به “شلدون” و تنها اندکی downtick برای “خاکستری است.” CBS کمدی ظهور به عنوان پربیننده ترین نشان می دهد در شب با 8.8 میلیون بیننده در حالی که الفبای درام جلب 5.5 میلیون جفت چشم همان است که در هفته گذشته است.

“Grey’s” spinoff “ایستگاه 19” تا به حال لگد کردن شب استوار در دیزنی متعلق به شبکه با 0.9 امتیاز و فقط کمتر از 6 میلیون بیننده. بعد از آن در “یک میلیون چیزهای کوچک” شرکت برگزار شد در 10 p. m. حافظه به ثمر رساند 0.6 و 3.7 میلیون بیننده.

بقیه از فردا صف شد تا در هفته-به-هفته به غیر از “تامی.” “اسب شاخدار” شروع به پریدن کرد و 15 درصد به 10 هفته 0.8 امتیاز و 6 میلیون بیننده به دنبال “مادر” با همین امتیاز و 6.2 میلیون بیننده شش هفته رتبه بالا است. “کارول قانون دوم” علامت تا یک 0.6 و 4.9 میلیون بیننده به دنبال “تامی” که هیچوقت از دست دادن همه که مقدار زمین از آن سری برتر در آینده با 0.4 امتیاز و 4.4 میلیون بیننده.

بیشتر به آمده…

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de