رأی تلویزیون: ‘دکتر’ مبادله نجومی بالا 6.8 میلیون بیننده

دوشنبه شب دیدم و در عین حال قوی تر اعداد برای پخش شبکه های, مهمترین, برای ABC پزشکی رویه “دکتر خوب.”

Freddie Highmore سری به ثمر رساند نجومی بالا 1.1 امتیاز در میان بزرگسالان 18-49 و 6.8 میلیون بیننده کامل 1 میلیون بیشتر جفت چشم از قسمت قبلی. قبل از آن در “بت آمریکایی” نوشته شده 1.4 امتیاز و 7 میلیون بیننده قابل چشم انداز مثبت از دوشنبه گذشته تعداد.

NBC برنده شب کلی تشکر به “The Voice” که نگهداری 100% از رتبه خود و مخاطبان از هفته گذشته در 1.8 و 10 میلیون بیننده. “آشکار” به دنبال آن است که با 0.8 و 4.4 میلیون بیننده بزرگترین مخاطبان از فصل 2 والاتر.

روباه آمد و سوم به طور کلی با یک 1.1 متوسط در سراسر شب به عنوان “9-1-1” علامت پایین fractionally از هفته گذشته به 1.3 امتیاز و 7 میلیون بیننده. اما “ولخرجی” علامت تا هفته-به-هفته به 0.8 امتیاز و 3.6 میلیون بیننده بزرگترین مخاطبان پس Oct. 2019.

بیش از CW, آخرین قسمت از “Supernatural” به هوا “در حالی که” نشان داد برخی از رشد در آینده در یک 0.3 و 1.1 میلیون بیننده. شرکت showrunner اندرو Dabb توضیح داد در توییتر شنبه که نشان می دهد در حال فیلم برداری از طریق قسمت 18 از آن پانزدهم و فصل نهایی است اما آن “جلوه های بصری و صدا بخش بسته اند به دلیل شیوع. پس, در حال حاضر, این قسمت را نمی توان رسید.” بعد از آن “راسول نیومکزیکو” بود و حتی در یک 0.2 و 850,000 مجموع بینندگان.

CBS پخش تنها reruns دوشنبه شب با “محله” پیشرو در 0.7 به دنبال “باب دل Abishola” با 0.6. تکرار همه “ظهور” و “گاو” هر دو در آمد در 0.4.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>