دوازده پارک رنجرز در میان 16 کشته در پارک ملی ویرونگا کمین


گما: مشکوک به شبه نظامیان هوتو کشته شدن 16 نفر از جمله 12 رنجرز در شرق جمهوری دموکراتیک کنگو را در پارک ملی ویرونگا واقع یک مقام دولتی گفت: در مرگبارترین چنین حمله ویرونگا در تاریخ اخیر.

حدود 60 نفر از جنگجویان از نیروهای دموکراتیک برای آزادی رواندا کمین یک کاروان غیر نظامی بود که در حال محافظت از 15 رنجرز گفت: Cosma Wilungula مدیر کنگو موسسه برای حفاظت از طبیعت. بسیاری دیگر به شدت مجروح شدند, او گفت:.

Virunga National Park is home to more than half the global population of mountain gorillas.

پارک ملی ویرونگا است که خانه را به بیش از نیمی از جمعیت جهانی از گوریل های کوهستانی.اعتبار:نیویورک تایمز

ویرونگا نشسته در جنگل پوشیده آتشفشان از آفریقای مرکزی و خانه را به بیش از نیمی از جمعیت جهان از گوریل های کوهستانی. آن است که آفریقا در قدیمی ترین پارک های ملی و بزرگترین جنگل های استوایی رزرو پوشش 7800 کیلومتر مربع.

“نگهبانان بودند و نه هدف و درگذشت در حالی که کمک های غیر نظامی نقلیه که تا به حال گرفتار شده در زیر آتش از حمله” ویرونگا واقع در پارک ملی در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

نیروهای دموکراتیک برای آزادی رواندا برپا دوره جنگ با دولت کنگو و شبه نظامیان رقیب پس از آن تاسیس شد در سال 2000 توسط هوتو مقامات که فرار رواندا در پایان نسل کشی است.

این گروه درگیر شده است در درگیری با ارتش در نزدیکی محل کمین در Rumangabo از اواسط مارس و اغلب retaliates با حمله به شهروندان گفت: کیوو امنیت ردیاب یک طرح تحقیقاتی که نقشه های ناآرامی در منطقه است.

تقریبا 200 ویرونگا رنجرز فوت کرده اند در گذشته حملات شبه نظامیان. دو سال پیش پنج تن از آنها کشته شدند مای مای شبه نظامیان در مرگبارترین حمله در زمان.

در ماه مه سال 2018 پارک بسته شد پس از گردشگران خارجی ربوده شدند و راهنمای خود کشته شدند. این بازگشایی در فوریه 2019.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>