بیست بیشتر کشورها به دنبال کمک از صندوق بین المللی پول در میان coronovirus شیوع

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva روز دوشنبه گفت: در 20 کشور دیگر خواسته اند در مورد دریافت کمک از وام دهنده جهانی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس توقف فعالیت های اقتصادی و او به نام برای قوی هماهنگ محرک های مالی به منظور محدود کردن آسیب.

در یک پست وبلاگ در صندوق بین المللی پول, وب سایت Georgieva گفت: این صندوق آماده بود به بسیج کامل آن $1 تریلیون وام ظرفیت برای کمک به کشورهای عضو در مقابله با بحران است.

او را شناسایی کشورهایی که ابراز علاقه در برنامه های تامین مالی. ایران هفته گذشته گفت که به دنبال اضطراری وام از صندوق بین المللی پول.

“به عنوان virus اسپرد به صورت هماهنگ و همزمان جهانی محرک های مالی در حال تبدیل شدن به قوی تر توسط ساعت” Georgieva گفت.

رئیس صندوق بین المللی پول با صدور پیام او در مدت کوتاهی قبل از او به خاطر شرکت در 10 a. m. EDT (1400 به وقت تهران) تماس با رهبران G7 ثروتمند دموکراسی چند که مبارزه شدید شیوع کروناویروس.

بازارهای سهام ایالات متحده بود را به شدت در اواسط معاملات امروز صبح با S&P 500 شاخص پایین در حدود 10% و ریختن 2 تریلیون دلار در ارزش.

Georgieva در وبلاگ خود پیشنهاد کرد که با هماهنگی مالی اقدام در مقیاس 2008-2009 بحران مالی ممکن است لازم باشد. او گفت که تنها در سال 2009 گروه 20 کشور مستقر در حدود 2 ٪ از تولید ناخالص داخلی خود را در محرک و یا در مورد $900 میلیارد دلار در امروز پول “وجود دارد مقدار زیادی بیشتر کار را انجام دهد.” او گفت که دولت باید در ادامه به اولویت بندی هزینه های بهداشتی و ارائه پشتیبانی به آسیب دیده ترین مردم و کسب و کار با سیاست های مانند پرداخت مرخصی استعلاجی و هدفمند کاهش مالیات.

در سیاست های پولی مقابل او گفت: بانک مرکزی “باید همچنان به حمایت از تقاضا و افزایش اعتماد به نفس با تسهیل شرایط مالی و حصول اطمینان از جریان های اعتباری به اقتصاد واقعی” با استناد به اورژانس اقدامات توسط فدرال رزرو آمریکا و سایر بانک های مرکزی در روز یکشنبه به عنوان مثال.

ریسک در بازار در حال ظهور

او را تحسین باز از تعویض خطوط بین بانک های مرکزی اضافه کرد که چنین تعویض خطوط ممکن است نیاز به تمدید نوظهور به بازار کشورهای در آینده است.

او گفت: بانک های مرکزی سیاست های اعمال خواهد شد نیاز به تعادل چالش دشوار از پرداختن به outflows سرمایه از بازارهای نوظهور و کالا قیمت شوک اخیر با استناد به رکورد خروج از 42 میلیارد گزارش شده توسط موسسه مالی بین المللی در هفته گذشته.

“در زمان بحران از جمله در حال حاضر مداخلات ارز و سرمایه مدیریت جریان اقدامات مفیدی می توانید مکمل نرخ بهره و سیاست پولی اعمال” Georgieva گفت.

او گفت: سیستم مالی سرپرستان باید با هدف حفظ ثبات و تضمین سیستم بانکی صحت در حالی که حفظ فعالیت اقتصادی است.

“این بحران را امتحان کنید که آیا این تغییر در پی بحران مالی را در خدمت هدف خود را,” او گفت:, با اشاره به افزایش نیاز به سرمایه و سیاست های دیگر در جای خود قرار داده در دهه گذشته برای مهار بازار مالی افراط.

Georgieva گفت: بانک ها باید تشویق به استفاده از سرمایه و نقدینگی بافر و مذاکره مجدد شرایط وام برای تاکید وام گیرندگان.

صندوق بین المللی پول اوایل این ماه اعلام کرد که آن را حدود 50 میلیارد دلار در دسترس در حال ظهور و کشورهای در حال توسعه از طریق مختلف اورژانس برنامه های تامین مالی.

علاوه بر بریتانیا کمک کرده است $195 میلیون به فاجعه مهار و امداد اعتماد یک صندوق برای فقیرترین کشورهای آوردن آن بدهی صندوق به حدود 400 میلیارد دلار است.

صندوق بین المللی پول در حال حاضر وام و مالی backstop برنامه با حدود 40 کشور به ارزش حدود 200 میلیارد دلار است.

Georgieva گفت: تمام پولی و نظارتی اقدامات خواهد بود “موثر ترین زمانی که انجام می شود همکاری است.” او افزود که صندوق بین المللی پول تحقیقات نشان می دهد که افزایش هزینه ها را از یک اثر چند برابر زمانی که کشورها با هم عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>