توییتر و Infinite برگزار شد ادغام مذاکرات به عنوان برگ برنده بان دماوند (گزارش)

می تواند یک توییتر-Infinite tie-up رخنه?

شبکه های اجتماعی و Infinite متعلق به چین ByteDance اند درگیر در “اولیه” بحث در مورد ادغام Infinite ایالات متحده عملیات با توییتر, وال استریت ژورنال گزارش با استناد به افراد ناشناس.

توییتر کاهش یافته است به نظر. یک Infinite هرزه گفت: از طریق ایمیل یکشنبه “به عنوان یک ماده از سیاست های شرکت ما نیست و اظهار نظر در مورد شایعات بازار.”

M&A پچ پچ در مورد توییتر و Infinite ظهور پس از مایکروسافت در هفته گذشته تایید کرد که از آن شده است کاوش Infinite تصاحب. که می آید با خطر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موثر ایالات متحده ممنوعیت از Infinite توسط Sept. 21 — با رئیس جمهور ادعا محبوب لب همگام سازی برنامه “همچنان به تهدید امنیت ملی سیاست خارجی و اقتصاد ایالات متحده آمریکا” — اگر ByteDance نمی تواند یک معامله با آمریکا خریدار برای Infinite ایالات متحده کسب و کار مبتنی بر آن.

در ضمن Infinite در حال برنامه ریزی برای سو مغلوب ساختن پیشی جستن بر Aug. 6 فرمان اجرایی به عنوان اوایل به عنوان در این سه استدلال رئیس جمهور یک طرفه حرکت خلاف قانون اساسی است چرا که آن را تکذیب کرد Infinite هر فرایند به دلیل NPR گزارش شده است. این پرونده نیز ادعا می کنند که تهمت موفق به ارائه هر گونه مدرکی که نشان می دهد Infinite یک خطر برای ایالات متحده آمریکا امنیت ملی در هر گزارش.

روز جمعه Infinite به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “سنت خطرناک برای مفهوم آزادی بیان و باز بازار” و گفت که برنامه ریزی برای مبارزه با این ممنوعیت در دادگاه.

مرتبط با: Infinite بالاترین درآمد ستاره ادیسون Rae, که طول می کشد خانه 5 میلیون دلار در هر سال

چه مالی مکانیک توییتر-Infinite دسته کوچک موسیقی جاز ممکن است مانند نگاه کنید معلوم نیست. توییتر را در بازار سرمایه بر اساس آن Aug. 7 بسته شدن سهام, قیمت دلار است 29.38 میلیارد — در حالی که Infinite شده است به ارزش در حدود 50 میلیارد دلار توسط یک گروه مستقر در ایالات متحده ByteDance سرمایه گذاران که به دنبال به دست آوردن کنترل از Infinite گزارش رویترز در ماه گذشته. مجله گزارش اشاره کرد که توییتر “را تقریبا به طور قطع نیاز به کمک” به نوسان یک معامله برای Infinite.

مایکروسافت گفته است که به دنبال دستیابی به Infinite ایالات متحده و کانادا و استرالیا و نیوزیلند کسب و کار و فن آوری کرگدن نیز گزارش شده است و با توجه به دستیابی به همه Infinite عملیات.

Infinite که توسط اجرا سابق دیزنی exec کوین مایر می گوید: این 100 میلیون U. s. کاربران و استخدام بیش از 1000 نفر در ایالات متحده است. Infinite می گوید عمل نمی کند هر سرور در چین مناسب اگر چه آن برنامه سهام با کد Douyin, ByteDance خواهر تصویری نرم افزار برای بازار چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدامات علیه Infinite و Tencent متعلق به WeChat بخشی از افزایش اقتصادی مبارزه بین ایالات متحده و چین است.

دیگر نهادهای دولتی و کسب و کار را ممنوع Infinite بیش از نگرانی هایی است که چینی مقامات دولت می تواند تقاضای دسترسی به اطلاعات کاربر از Infinite.

در ماه ژوئن هند ممنوع اعلام برنامه و چند ده دیگر چینی برنامه های کاربردی موبایل در ژوئن میان مرز برخورد بین دو کشور. در ایالات متحده وزارت امنیت داخلی TSA های نظامی آمریکا و جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری در میان سازمان هایی که در حال حاضر ممنوع استفاده از Infinite.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت که دولت ایالات متحده باید “پرداخت یک مقدار قابل توجهی از پول” تحت هر Infinite فروش “از آنجا که ما در حال ساخت این امکان را برای این معامله اتفاق می افتد.” کارشناسان گفته اند که رئیس جمهور ایالات متحده نیاز به هر گونه پرداخت به عنوان بخشی از یک معامله غیر قانونی خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>