توییتر روز دوشنبه گفت که آن را کشف کرده بود تلاش احتمالی دولت, بازیگران, برای دسترسی به شماره تلفن همراه با حساب کاربر پس از یک محقق امنیتی کشف یک نقص در شرکت “تماس ها” از ویژگی های.

در بیانیه منتشر شده در آن حریم خصوصی, وبلاگ توییتر گفت: در آن شناسایی شده بود یک “حجم بالایی از درخواست” برای استفاده از این ویژگی که از آدرس های IP در ایران و مالزی است. آن گفت: بدون توضیح که “برخی از این آدرس IP ممکن است روابط دولت-حمایت بازیگران.”

یک سخنگوی شرکت کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از کاربران شماره تلفن در معرض شده بود گفت: توییتر قادر به شناسایی تمام حساب های که ممکن است نهفته است.

او گفت: توییتر مشکوک یک اتصال ممکن است به دولت-حمایت بازیگران از آنجا که حمله به ایران به نظر می رسد که محدودیت دسترسی به توییتر حتی اگر این شبکه ممنوع است وجود دارد.

Tech انتشار گزارش TechCrunch https://techcrunch.com/2019/12/24/twitter-android-bug-phone-numbers در دسامبر. 24 که یک محقق امنیتی, ابراهیم Balic به حال موفق به مطابقت با 17 میلیون شماره تلفن خاص توییتر حساب های کاربری با استفاده از یک نقص در تماس با ما از ویژگی های از برنامه های آندروید خود را. TechCrunch گفت این است که قادر به شناسایی ارشد اسرائیلی سیاستمدار مطابق با یک شماره تلفن از طریق ابزار.

از ویژگی های است که اجازه می دهد تا مردم با یک کاربر شماره تلفن برای پیدا کردن و اتصال با آن کاربر در توییتر خاموش است به طور پیش فرض برای کاربران در اتحادیه اروپا که در آن دقیق قوانین حریم خصوصی در محل هستند. این تغییر به طور پیش فرض برای تمام کاربران دیگر در جهان سخنگوی گفت.

توییتر گفت: در بیانیه ای که آن تغییر کرده است از ویژگی های پس از آن دیگر نشان می دهد حساب خاص نام در پاسخ به درخواست. آن را نیز به حالت تعلیق در هر حساب در نظر گرفته شده که سوء استفاده از این ابزار.

با این حال این شرکت است نه فرد ارسال اطلاعیه برای کاربرانی که شماره تلفن در دسترس بودند در این نشت داده ها که امنیت اطلاعات کارشناسان در نظر بگیرید و بهترین عمل است.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im