دو بزرگسال و دو بچه یک متر مربع در هر: به دام افتاده در یک shoebox تحت مستند

یک مستند در سراسر کشور در نظر گرفته شده برای توقف گسترش مرگبار coronavirus همه گیر تبدیل شده و معمولی به سختی به یک کابوس زندگی برای خانواده ها در زندگی تنگ و پر ازدحام خانه با کارشناسان هشدار که بی خانمانی و مسکن نامناسب تنها به بدتر شدن بحران بهداشت و درمان.

تبلیغات

Ramata را خسته صوتی است که به سختی قابل شنیدن غرق اطراف سر و صدا به عنوان فرزندان خود گریه می کند گزاف گویی کردن mildewed دیوارهای کوچک خود را از دست بدهد.

با فرانسه تحت سراسر کشور مستند از دو دستور داده شده است به ماندن در خانه جز او نیست ، او را “خانه” پس به صحبت می کنند 8-مربع-متر اتاق هتل در, Seine-et-Marne بخش شرق پاریس که او سهام با شریک زندگی خود و دو فرزند و یک لژیون از سوسک.

“محل کثیف است که هوای نفس کشیدن ما ناسالم است و من بچه ها بد در همه زمان ها می گوید:” 30 ساله اهل بورکینافاسو تلاش برای شوش خود را پر جنب و جوش 2 سال و یک کودک نو پا یک ماه خجالتی از اول تولد است.

“این سامو اجتماعی در پاریس (اورژانس برای بی خانمان ها و دیگران در پریشانی ما رو این اتاق در ماه نوامبر و ما گیر شده است در اینجا از” او می گوید فرانسه 24.

Ramata اتاق واقع در طبقه همکف. وجود دارد فقط به اندازه کافی فضا برای یک تختخواب سفری یک مخزن رادیاتور و یک یخچال کوچک. دیواره های تحت پوشش در قالب با سیم های برق سمت چپ آویزان هستند و مکرر نشت. مشترک توالت و حمام پایین راهرو نیز “به طور مداوم مسدود”.

زمانی که مددکاران اجتماعی در بازدید از این محوطه در اوایل سال جاری آنها اعلام شده هتل insalubrious و نا مناسب. مقامات محلی باید پس از مهاجرت بسیاری از خانواده ها, اما آنها به سمت چپ Ramata و 15 نفر دیگر پشت سر آن بود تا به سامو اجتماعی برای پیدا کردن آنها را جایگزین.

“من حتی در نظر گرفته زندگی کردن در خیابان فقط به دور از این اتاق” او می گوید. “اما دکتر به من را متقاعد به گفته آن خواهد بود بیش از حد خطرناک برای کودکان است.”

The walls and ceiling of Ramata's hotel room are covered in mould.
دیوار و سقف از Ramata هتل تحت پوشش در قالب. © عکس های ارسال شده توسط Ramata به فرانسه 24

با وجود درخواست های مکرر برای کمک Ramata هیچ چاره ای جز به حفظ پرداخت اتاق ماهانه اجاره از €150. به پای این لایحه شریک زندگی خود را, یک اپراتور ها همچنان به رفتن به محل کار با وجود خطر ابتلا به ویروس – و آوردن آن را به عقب با او را برای خود کوچک خانه. غیبت او به معنی Ramata تا به حال به ترک کار به عنوان یک پاک کن.

“من وحشت زده برای کودکان,” او می گوید: تاکید بر عدم وجود حتی پایه استانداردهای بهداشت در هتل. “اما سخت ترین بخشی است که با داشتن هر گونه فضا برای آنها را به بازی.”

Ramata می گوید او هیچ چاره ای جز به کودکان و نوجوانان در خارج از یک بار در روز به طوری که آنها گرفتن برخی از هوا و کشش پاهای خود را “حتی اگر مدیر هتل می گوید: ما باید در داخل باقی بماند”.

گرفتن مواد غذایی یکی دیگر از چالش است. هتل های جمعی, آشپزخانه بسته شده پس از شروع مستند و خانواده ها باقی مانده اند و فقط سه اجاق های مایکروویو ،

“ما استفاده می شود برای دریافت منابع از Restos du Coeur (یک موسسه خیریه ارائه وعده های غذایی رایگان به فقرا و بی خانمان) اما آنها تا به حال برای جلوگیری از آنجا که از این مستند می گوید:” Ramata.

اضافه کردن به خود گلایه مدیر تصمیم گرفته است برای قرار دادن یک کت تازه رنگ در محل در وسط مستند در نتیجه بدتر شدن Ramata در حال حاضر مکرر حملات آسم.

“و هتل را همچنان در مشتریان جدید از خدا می داند که در آن” او می افزاید. “چه می شود اگر آنها حمل این ویروس با آنها؟”

‘فاجعه’

Ramata را اسفناک است نشان می دهد از آنچه گروه های حمایت را به عنوان یک “فاجعه” در ساخت.

“نبرد در برابر ویروس است که بر محور خانه حبس; بنابراین واضح است که داشتن مسکن مناسب است که از ذات می گوید:” Jean-Baptiste Eyraud سخنگوی این Droit, au, logement (حق مسکن) موسسه خیریه است که پشتیبانی از خانواده مانند Ramata است.

او می افزاید: “به جای آن برای میلیون ها نفر از مردم این مستند در حال رفتن برای کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر — در واقع آن را از خطرات انجام این کار بسیار مخالف است.”

بی خانمانی و ازدحام بیش از حد در تنگ خانه هستند هر دو منجر به خشونت بیماری و پرواز Eyraud توضیح می دهد. مردم را در خیابان ها و خارج از محیط های ناسالم بسیار مهم است برای جلوگیری از گسترش این بیماری در او می افزاید.

با توجه به آخرین گزارش Fondation ابه پیر, فرانسه معتبر ترین منبع در بی خانمانی تقریبا 4 میلیون نفر در فرانسه “نامناسبی قرار دارد”. آنها عبارتند از: بی خانمان, افراد مهاجر در پناهگاه “سفر جوامع” (از جمله کولی ها) و برخی از 25,000 زندگی مردم مانند Ramata خانواده در اتاق های هتل ها. تقریبا یک میلیون نفر زندگی می کنند در شرایط “حاد” ازدحام بیش از حد.

پس از اعتراض عمومی موجب گزارش پلیس fining افراد بی خانمان برای نقض مستند دولت اعلام کرده €50 میلیون اضطراری بسته به پیدا کردن پناهگاه برای کسانی که در حال خواب ، آن را طولانی مدت در فصل زمستان پناهگاه برنامه ای است که خانه های اطراف 14,000 مردم و وعده داده شده به مصادره فوق العاده 10000 اتاق های هتل ها. آن را نیز تمدید سالانه آن “زمستان آتش بس” که در طی آن مالکان ممنوع از اخراج مستاجران خود را تا پایان ماه مه.

اما requisitioning هتل “تنها بخشی از راه حل به این دلیل که در اکثر موارد آن را به معنی مردم قادر نخواهد بود به طبخ برای خود”, Eyraud استدلال می کند. “راه حل واقعی این است که به مصادره خانه های خالی شروع با ده ها هزار نفر از خالی خوابگاه استفاده می شود به طور انحصاری برای گردشگری به عنوان مثال در Airbnb. پس از همه, ما در شرایط اضطراری – و هیچ گردشگران به هر حال.”

های یک تخت با یک پسر نوجوان

گروه های حمایت نیز فشار دولت به توافق موقت اجاره یخ هشدار داد که بسیاری از تلاش خانواده ها دیده می شود درآمد خود را فلج اقتصاد تعطیلی.

اگر چه او شک و تردید او را تا کنون دریافت یک تعلیق در پرداخت اجاره بها می تواند یک برکت و رحمت برای Fernanda (این اسم واقعی او نیست) یک مادر تنها که زندگی با او 13 ساله و پسر در یک استودیوی کوچک در پایتخت فرانسه را 18th, arrondissement.

50-سال-خانه های قدیمی مراقب بوده و از کار از آنجا شروع مستند. او منتظر شنیدن اینکه او را دریافت بخشی از دستمزد برای یک کار جانبی در نزدیکی یک مهد کودک مدرسه و هنوز هم نمی داند که چگونه او را به پرداخت اجاره برای ماه آوریل است.

در عین حال او به نظر می رسد بیشتر مشکل توسط اثر سلول ممکن است در او پسر که به سن زمانی که “آخرین چیزی که شما می خواهید به پدر و مادر خود را در کنار شما در سراسر ساعت”.

“این بسیار سخت گیر بودن با هم و در هر یک از دیگر راه – در تمام طول روز می گوید:” اهل کیپ ورد است که نگران محدود به کمک او می توانید او را به عنوان پسر او هایش با چالش جدید بودن در خانه درس.

>> ‘چه خدمات عمومی مورد’: مدارس فرانسه به کودکان از سلامت کارگران مبارزه با ویروس

“اکثر پدر و مادر قادر به کمک به کودکان خود را با کلاس و تکالیف اما بسیار وجود دارد من می توانید انجام دهید برای کمک به,” او توضیح می دهد. “بنابراین من سعی می کنم حداقل نه به برهم زدن او.”

بر خلاف بسیاری از مردم فرانسه که در ادامه به سرمایه گذاری به صورت روزانه, Fernanda طول می کشد مستند بسیار جدی است. او می رود فقط یک بار در هفته برای خرید طول می کشد و هیچ شانس وحشت زده در این ایده است که او ممکن است “سقوط بیمار و ترک [او] با هیچ کس پس از او نگاه کنید”.

بیش از دو هفته گذشته او بسکتبال دوست پسر بیرون رفتم فقط یک بار برای گرفتن چند عکس در نزدیکی یک حلقه. برای جبران کمبود, هوای آزاد, ورزش, او را تشویق می کند او را به برخی از تمرین از طریق آموزش آنلاین برنامه.

این مستند را تشدید کرده است, در حال حاضر وضعیت دشوار برای Fernanda ترکیب او احساس گناه بیش از این واقعیت است که او نوجوان پسر ندارد یک اتاق خود را.

“او 13 و او هنوز هم برای به اشتراک گذاشتن یک تخت خواب با مادر خود,” او آه. “چقدر دیگر می تواند او مقابله بدون فضای خود را؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>