‘مختلف سیاسی فرهنگ’: یک تقسیم اسکاتلند پرانتز برای مبارزه با تروریسم در اروپا

با وجود اکثریت رای دهندگان اسکاتلندی را رد مبارزه با تروریسم در اروپا در سال 2016 همه پرسی اسکاتلند برگ اتحادیه اروپا همراه با بقیه بریتانیا در ژانویه 31. برای برخی از اسکاتلندی این نشان می دهد که خود را ملت نادیده گرفته می شود و تقویت این مورد برای ترک انگلستان است. در طرف دیگر استقلال, بحث, برخی از غم و اندوه است که مبارزه با تروریسم در اروپا باعث می شود آن را مشکل تر به مورد برای اتحادیهی در حالی که دیگران استدلال می کنند که اسکاتلندی نارضایتی بیش از Brexit موجه نیست.

تبلیغات

ادینبورگ شهرستان از دو روح. باستانی شهر قدیمی صعود به قلعه ادینبورگ قوی بیش پایتخت اسکاتلند بالای یک آتشفشان خاموش. این هزار سال-قلعه قدیمی ترین محاصره محل در بریتانیا – تا حد زیادی به لطف حملات از زبان سربازان اغلب در دوران تلخ جنگ از استقلال اسکاتلند در قرون وسطی است.

شهر جدید incarnates انگلیسی طرف به ادینبورگ ، ساخت و ساز آن آغاز شده و در قرن هجدهم به ارائه grand جدید مسکن در شهر شکوفایی بورژوازیکه رونق در پشت اسکاتلند در اتحادیه انگلستان در سال 1707. نفیس آن ساختمان شکل متمایز اسکاتلندی سنگ به اصل انگلیسی معماری.

در مرز بین قدیم و جدید شهرهای شاهزادگان خیابان باغ اسکات بنای تاریخی – در تمام سخت آن عظمت – نشان دهنده سنتز هویت خود است. آن memorialises سر والتر اسکات که در قرن نوزدهم رمان نویس که قصه های سوگواری از دست دادن اسکاتلند زمان-مقدس قبیله جامعه در حالی که جشن ظهور یک ملت مدرن در اتحاد سیاسی با انگلستان است.

در عین حال برخی در ادینبورگ استدلال کرد که مبارزه با تروریسم در اروپا نشان می دهد که این اتحادیه است که دیگر کار به اسکاتلند آماده به ترک اتحادیه اروپا روز جمعه در برابر اراده 62 درصد از رای دهندگان آن در سال 2016 شدند.

Scotland's "New Town incarnates the British side to Edinburgh’s character".
اسکاتلند را در “شهر جدید incarnates انگلیسی طرف به ادینبورگ شخصیت”. © تام Wheeldon فرانسه 24

“مهم نیست چه مردم اسکاتلند تصمیم’

“مبارزه با تروریسم در اروپا ساخته شده من بیشتر طرفدار استقلال” کاترین گفت: یک جوان اسکاتلندی ملی پیاده روی گذشته اسکات بنای تاریخی است. “همیشه احساس می کردم که ما نوع دوم به زبان انگلیسی ديدگاه شاید به این دلیل که وجود دارد کمتر از ما. آن را احساس می کند مانند آنها نیست نگاهی به نظرات ما جدی است.”

“من فکر می کنم این یک گام به عقب از یک نوع ناسیونالیسم فارسی” یکی دیگر از ادینبورگ محلی که کاهش یافته است را به نام او گفت: از مبارزه با تروریسم در اروپا.

این تصور که اسکاتلند نادیده گرفته شده است بیش از Brexit است “نسبتا دقیق قضاوت”, اضافه شده الان Massie یکی از اسکاتلند تحسین شده ترین رمان نویسان معاصر و سرسخت اتحادیه به عنوان به خوبی به عنوان یک Remainer.

مبارزه با تروریسم در اروپا انجام شده در “با این فرض که وجود دارد این باریک اکثریت در بریتانیا و در نتیجه ما باید به جلو و مهم نیست که چه مردم اسکاتلند تصمیم گرفته اند – آنها بخشی از بریتانیا و آنها رو با ما” گفت: Massie زندگی می کند که در Selkirk در نزدیکی مرز با انگلستان در یکی از مهمترین اتحادیه بخش هایی از اسکاتلند.

در این زمینه حزب ملی اسکاتلند که ترکیبی از secessionism با Europhilia انجام شده و در سال 2019 به طور کلی انتخابات در میان یک چشم انداز مثبت در حمایت از استقلال اسکاتلند. از آن خواهد 48 خارج از اسکاتلند 59 کرسی با 45 درصد آرا. “ما دیده ایم متوسط, نمی, نمایشی, افزایش حمایت از استقلال” که از افرادی که رای دادند و باقی می ماند در سال 2016 رفراندوم مشاهده نیکولا McEwen, یک استاد سیاست در دانشگاه ادینبورگ.

A monument to novelist Sir Walter Scott whose tales celebrate "the emergence of a modern nation in political union with England"
یک بنای تاریخی به رمان نویس سر والتر اسکات که قصه جشن “ظهور یک ملت مدرن در اتحاد سیاسی با انگلستان” © تام Wheeldon فرانسه 24

روز پس از آن مبارزه با تروریسم در اروپا متمرکز انتخابات دسامبر گذشته ماهیان خاویاری در خواست دوم همه پرسی استقلال گفت که SNP لغزش بود “حمایت قوی” از “نداشتن به شرایط زندگی به عنوان یک کشور خارج از اتحادیه اروپا”. جانسون دولت رد این درخواست در اوایل این ماه.

‘اسکاتلندی همیشه به حال به خارج’

برای یکی از برجسته حامی استقلال اسکاتلند در سال 2014 همه پرسی – که اتحادیه طرف برنده با 55 درصد آرا – Brexit یکی از عوامل متعددی نشان می دهد که اسکاتلند و انگلستان در حال حاضر “مختلف سیاسی فرهنگ”. آقا تام مختلف به طور گسترده ای به عنوان برجسته زندگی مورخ اسکاتلند گفت که دو کشور متفاوت نگرش به اروپا در سال های اخیر می توان به اسکاتلندی به دنبال بیرون طبیعت به عنوان یک ملت از مهاجران رفتن قرن ها به عقب. “اسکاتلند هرگز دچار طی بیست تا سی سال این نوع از درون به دنبال شکلی از ناسیونالیسم است که در انگلستان است,” او گفت:.

با شروع از اطراف “دوازدهم و سیزده قرن ها تا سرشماری سال 2001 اسکاتلند را تجربه کرده است – گاهی اوقات واقعا در تعداد زیادی خالص مهاجرت”, Devine ادامه داد. “از آنجا که شما می توانید استدلال می کنند که اسکاتلندی همیشه به حال به خارج.”

یکی Scot زندگی در انگلستان ارائه یک توضیح مشابه برای تقسیم بین دو کشور بیش از Brexit با این استدلال که این محصول از اسکاتلند سهولت بیشتری با خود حس شخصیت ملی است. یک “درک از فقدان هویت ملی و یا تهدیدی برای هویت ملی و فرهنگ” یک عامل کلیدی در پشت Brexit استدلال Tauhid علی دانشمند از روستای Dalmellington در غرب اسکاتلند که در زندگی است در جنوب انگلستان برای بیش از دو دهه و که مخالف هر دو Brexit و استقلال.

“من فکر می کنم این است که کمتر از یک مسئله اسکاتلندی” او ادامه داد. “بدیهی است که نام من است نه اسکاتلندی, اما من پدر مهاجرت به اسکاتلند در اوایل 1960s و من احساس می کنم بسیار اسکاتلندی – من اسکاتلند و پس از آن بریتانیا – در حالی که من فکر می کنم در انگلستان آنها همیشه تلاش می کرد با این سوال از آنچه در آن به معنی به زبان انگلیسی است.”

یک اسکاتلندی آزار و اذیت پیچیده’

دیگران استدلال می کنند که تفاوت های بین دو کشور در حال اغراق آمیز – و هر که در اسکاتلند حس بی عدالتی بیش از Brexit نه توجیه ترک انگلستان است. “من فکر نمی کنم اسکاتلند نادیده گرفته شد بیش از Brexit; من فکر می کنم وجود یک اسکاتلندی آزار و اذیت پیچیده و آن را افزایش می دهد سر خود را در حال حاضر و دوباره آن همیشه وجود دارد به خصوص در مورد زبان انگلیسی گفت:” چارلز سیمپسون یک هنرمند اسکاتلندی زندگی در Selkirkshire که در حمایت از مبارزه با تروریسم در اروپا.

“من درک می کنم این شکایت که اسکاتلند احساس می کند, رای گیری, بیشتر, باقی می ماند, اما من فکر نمی کنم که باعث آنها را به شکستن و دور از اتحادیه گفت:” در لندن زندگی در ادینبورگ به عنوان یک دانش آموز در این شهرستان در دانشگاه است. “من فکر می کنم در این نقطه هر گونه تفرقه بیشتر مفید است و نه برای هر کسی.”

“تفکر که اسکاتلندی ناسیونالیسم موظف است تا با مبارزه با تروریسم در اروپا خواهد بود گفت:” دیوید Spawforth سابق headteacher در ادینبورگ مدرسه در حال حاضر نیز زندگی در Selkirkshire که رای باقی می ماند در سال 2016 همه پرسی استقلال. “SNP تاسیس شد و در دهه 1930 و آن را همواره در یک حزب ملی و در حال حاضر مبارزه با تروریسم در اروپا داده است آنها را ببخشید.”

Brexit قطعا نه به دور محور اسکاتلندی اتحادیهی انگلیسی ها جنبه ای از شخصیت ملی مندرج توسط ادینبورگ شهر جدید. ترین نظرسنجی همچنان نشان می دهد که اسکاتلندی را رد استقلال در دوم همه پرسی – یک نظر سنجی در اوایل ماه دسامبر توسط محققان YouGov و این بار حتی با اشاره به سرب 10 نقطه برای اتحادیه جانبی.

اما Brexit باعث می شود زندگی بسیار سخت تر برای اسکاتلند کارگری به ویژه کسانی که رای باقی می ماند Massie استدلال کرد. در یک کشور که در آن Brexiteer محافظه کاران تنها قوی مخالفت با SNP. “اگر شما می خواهید برای گفتن به مبارزه با تروریسم در اروپا و نه به استقلال اسکاتلند چه هستند شما در واقع گفت: بله؟”
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر