دو لبنانی وزرای ترک به عنوان قدرت های جهانی جمع آوری به بحث در مورد کمک های

دو وزیران لبنان استعفا داد و یک روز پس از تظاهرات مرگبار در برابر نقش دولت در هفته گذشته ویرانگر انفجار در بیروت به عنوان رهبران جهانی جمع آوری به بحث در مورد کمک به این کشور است.

وزیر اطلاعات منال Abdel صمد ارائه استعفای او “در پاسخ به فراخوان عمومی برای تغییر” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه. وزیر محیط زیست Damianos Kattar نیز استعفا داد و روز یکشنبه با توجه به Tele-Liban تلویزیون دولتی. شش نمایندگان مجلس با استعفا از هفته گذشته.خشم بیش از اوت. 4 انفجار در بندر در حال اجرا است در لبنان و فراتر از آن با معترضان خواستار تغییر رژیم و دولت نخست وزیر حسن دیاب به استعفا. این انفجار به کشته شدن بیش از 150 نفر مجروح 6,000 و تخریب بخش بزرگی از سرمایه است. آن هم در زمانی که در لبنان از وضعیتی وخیم تحت بدترین بحران مالی و بحران سیاسی در دهه.

رهبران جهانی از جمله آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال شرکت در روز یکشنبه کنفرانس که به میزبانی مشترک با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و سازمان ملل متحد. پاکسازی در تلاش است برای کمک به مردم لبنان بدون حمایت سیاسی است که رهبری کشور — یک بار تحت قیمومیت فرانسه — به بحران مالی از دهه فساد و سوء مدیریت.

“مقامات لبنانی باید در حال حاضر پیاده سازی سیاسی و اصلاحات اقتصادی خواستار لبنان و مردم را قادر خواهد ساخت که جامعه بین المللی به عمل به طور موثر در کنار لبنان در بازسازی فرایند” پاکسازی گفت: در افتتاحیه این کنفرانس است.

سه دهه پس از پایان از 15 سال جنگ داخلی در این کشور باقی مانده تقسیم در امتداد خطوط فرقه ای. دولت حمایت میکند و طرفدار ایران و شبه نظامی حزب الله و متحدان آن تلاش کرده است به انجام اصلاحات خواسته شده توسط جامعه بین المللی به عنوان قیمت برای دریافت بسته کمک مالی. وزیر خارجه اسبق Nassif Hitti که استعفا فقط قبل از انفجار هشدار داد این کشور در معرض خطر تبدیل شدن به “یک دولت شکست خورده.”

لبنان به بازداشت 20 نفر پس از این انفجار که ناشی از 2,750 تن مواد منفجره باقی مانده برای شش سال در بندر اصلی کشور با وجود تکرار هشدارهای ایمنی. بسیاری از کسانی که دستگیر شدند و مقامات بندر و معترضان همچنان خواستار پاسخگویی در بالاترین سطح است.

تظاهرات ضد دولتی در بیروت در روز سه شنبه موفق به دست آوردن ورود به وزارتخانه های امور خارجه و اقتصاد و انرژی و همچنین ارتباط بانک ها در بیروت. ارتش تخلیه آنها در پایان یک روز طولانی در خیابان درگیری که در آن ده ها تن از معترضان مجروح شدند.

شرکت کنندگان در کنفرانس کمک عبارتند از: انگلستان, آلمان, اتحادیه اروپا و بانک جهانی به عنوان خلیج فارس, کویت, امارات متحده عربی, عربستان سعودی و قطر, فرانسوی رسمی به خبرنگاران گفت: روز شنبه. هیچ برآورد شد و با توجه به اندازه بسته کمک و رسمی گفت: وجود خواهد داشت “هیچ چک سفید به دولت لبنان” با وعده کانال از طریق اتحادیه اروپا بانک جهانی و سازمان ملل متحد به اطمینان حاصل شود که سازمان های غیر دولتی محلی و لبنان صلیب سرخ می شود بودجه.

قطر اختصاص 50 میلیون دلار در کمک به لبنان و پرده قصد دارد برای کمک به بازسازی بیروت در روزهای آینده در این کشور حاکم شیخ تمیم بن حمد آل ثانی گفت: در الجزیره تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>