دو مسافر مرده از coronavirus-آمار کشتی کروز در ژاپن

صادر شده در: Modified:

دولت ژاپن روز پنجشنبه گفت: دو نفر از کشتی کروز الماس شاهزاده پهلو در ژاپن هر دو در 80s فوت کرده اند از coronavirus عفونت و یکی دیگر از مقامات دولتی باید آزمایش مثبت برای عفونت است.

تبلیغات

بیش از 620 مسافران روی عرشه کشتی کروز بوش است که در مورد حمل 3,700 مردم آلوده شده اند.

دو مسافر بودند 87-سال-پیر مردی که رنج می برد از بیماری های قلبی و برونشیت و 84 سال. هر دو آزمایش مثبت برای این ویروس اگر چه زن علت مرگ ذکر شده بود به عنوان پنومونی وزارت بهداشت گفت.

مقامات ژاپنی اضافه شده است که یکی از وزارت بهداشت رسمی و یکی دیگر از دبیرخانه کابینه تایید شد با آلوده coronavirus پس از هر دو در حال صرف زمان کار بر روی الماس شاهزاده خانم.
سه مقامات قبلا آلوده شده است.

بزرگ کشتی لنگر در یوکوهاما در نزدیکی توکیو است که به راحتی بزرگترین coronavirus خوشه خارج از چینی کانون.

در چهارشنبه 443 مسافران متحرك پس از آزمایش منفی برای COVID-19 ویروس و نه نشان دادن علائم در طول 14 روز دوره قرنطینه. حذف کامل از مسافران بود و انتظار می رود حداقل سه روز است.

بیشتر مسافران چپ کشتی در روز پنج شنبه بسته بندی به اتوبوس زرد رنگ و خروج به ایستگاه ها و فرودگاه ها برای خانه.

“به طور کامل پر هرج و مرج’ قرنطینه روند

ژاپن و بیش از نیمی از موارد شناخته شده در خارج از چین با توجه به کشتی عفونت و گسترش سریع ویروس ها با قرنطینه عملیات جرقه انتقاد از مقامات تنها چند ماه قبل از توکیو است که با توجه به میزبان بازی های المپیک تابستانی.

سوالات به طور فزاینده ای پرسید که چرا سابق الماس شاهزاده مسافران قادر به آزادانه پرسه زدن در اطراف ژاپن معروف شهرهای شلوغ و حتی در صورتی که آزمایش منفی است.

“آیا واقعا امن است ؟” فریاد زد یک تیتر در Nikkan Sports تلخیص.

این مقاله به نقل از یک مسافر که گفت: او تست شده در فوریه 15 و سمت چپ بعد از چهار روز.

الماس شاهزاده خانم قرنطینه در فوریه 5, زمانی که یک مسافر که در سمت چپ در هنگ کنگ داشت با این ویروس آلوده.

مسافران شد محدود به کابین به جز مختصر سفر در عرشه با پوشیدن ماسک و دستکش و هنگامی که به آنها گفته شد برای حفظ فاصله خود از دیگران است.

اما یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کوبه لرزاند قایق با یک ویدیو کوبیدن “به طور کامل پر هرج و مرج” قرنطینه روش پردازنده نادر در انتقاد از رسمی.

“کشتی کروز به طور کامل ناکافی از نظر کنترل عفونت” گفت: Kentaro ایواتا در ویدئوها او پس از حذف گفت: “نیازی به این بحث بیشتر”.

فیلم های مشاهده شده است بیش از یک میلیون بار در ژاپن و صدها هزار نفر از زمان ها در انگلیسی.

صحبت با خبرنگاران در روز پنج شنبه Iwata گفت که او تا به حال شنیده ام از یک همکار در هیئت مدیره که قرنطینه روش بهبود یافته بود.

“من فکر می کنم که به دلیل بهبود خطر عفونت ثانویه کاهش یافته برای مسافران است. آن باقی مانده است برای خدمه,” او گفت:.

چین نوشته های تیز کاهش در موارد جدید

در ضمن در چین مقامات بهداشتی گزارش شده کمترین تعداد موارد تایید شده از اواخر ماه ژانویه تا حدودی به دلیل تغییر در معیارهای تشخیصی برای بیماران در هوبئی استان کانون شیوع.

چین تا به حال 394 جدید موارد تایید شده در چهارشنبه ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: به شدت پایین از 1,749 موارد یک روز زودتر و پایین ترین میزان از ژانویه 23.

که به ارمغان می آورد کل انباشته تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین به 74,576.

چقدر موارد تشخیص داده و تایید کرده که یک تاثیر بزرگ در رسمی برگه از موارد و تغییرات در روش مطرح شده سوال در مورد میزان که روزانه برگه دقت منعکس کننده دولت از شیوع بیماری است.

سلامت ترساندن دارای آبشاری در سراسر آسیای جنوب شرقی با موارد ثبت شده در فیلیپین, سنگاپور, تایلند و ویتنام است.

فیلیپین و سنگاپور و ویتنام را محدود کرده اند پروازها از سرزمین اصلی چین و معلق بدون روادید ورود به سلامت غربالگری رمپ در نقاط ورود.

تایلند است که اعمال چنین محدودیت گزارش داد که 90 درصد رکود در ورود از سرزمین اصلی در این ماه یک فروشي به در حال حاضر تحت محاصره گردشگری بخش است که باعث می شود تا نزدیک به یک پنجم از اقتصاد است.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>