دو سهم که Vaishali Parekh از Prabhudas Lilladher صعودی در

خرید: LUPIN

بسته مدیریت کلاسی: Rs 717.65

هدف: 775 تومان

توقف ریزش: 690 تومان

سهام شاهد برخی از فرسایش در سالهای اخیر و در حال حاضر نشان داد نشانه هایی از bottoming از نزدیک تومان 695 سطح نشان می دهد جستن به عقب با یک مثبت شمع صعودی الگوی بهبود تعصب. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز نشان از یک روند معکوس به سیگنال خرید و با حجم خوب فعالیت های ما نشان می دهد به خرید و جمع آوری سهام برای یک حرکت صعودی هدف از Rs 775 نگه داشتن از دست دادن توقف تومان 690.

خرید: KRBL

بسته مدیریت کلاسی: Rs 304.05

هدف: Rs 350-355

توقف ریزش: 278 تومان

سهام نگهداری شده است یک حمایت قوی پایه در نزدیکی خط میانگین حرکتی 200 روزه (DMA) سطح و به تازگی آن را نیز ساخته شده برگشت از Rs 260 سطح. آن را به یک مناسب و معقول افزایش یابد به این مفهوم را میرسانند قدرت و پتانسیل برای انجام این حرکت بیشتر در روزهای آینده. آن است که تقریبا در آستانه یک برک آوت و پیش بینی ما بیشتر به سمت بالا حرکت مثبت تعصب. ما نشان می دهد به خرید و جمع آوری این سهام برای یک حرکت صعودی هدف 350 تومان – تومان 355 نگه داشتن از دست دادن توقف در نزدیکی تومان 278.

====================================

سلب مسئولیت: نویسنده ممکن است موقعیت خود را در یک یا همه در بالا ذکر سهام. گلزنی شخصی

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>