انگلستان سینما شاتر میان شیوع کروناویروس

پیشرو در انگلستان سینما زنجیر Cineworld اودئون و Picturehouse اعلام کرده اند که آنها در حال بسته شدن تئاتر در پاسخ به شیوع کروناویروس.

Cineworld و Picturehouse اعلام کرد آنها در حال سازندگان: همه سینما در سراسر انگلستان از روز شنبه. خود را در سینما در ایرلند بسته خواهد شد از شنبه.

سینما اودئون زنجیره ای است که بسته شدن آن تئاتر امروز تا اطلاع ثانوی.

این BFI سوتبنک مرکز نیز بسته شده است به طور موثر بلافاصله. تمام حوادث آینده و نمایش فیلم در BFI سوتبنک در حال حاضر شده است لغو و یا به تعویق افتاد.

حرکت به شرح زیر است دولت توصیه های دیروز که مردم باید جلوگیری از رفتن به سینما و تئاتر برای کمک به مبارزه با گسترش ویروس.

متعدد و زنجیره ای Cineworld دارای 124 سایت در انگلستان و ایرلند است. Arthouse سینما زنجیره ای Picturehouse متعلق به Cineworld و 26 سینما در سراسر انگلستان

Cineworld مدیر عامل گروه Mooky Greidinger گفت: “در Cineworld و Picturehouse ما متعهد به ارائه امن و سالم در محیط برای کارکنان و مهمانان و بنابراین تصمیم دشوار به ما نزدیک سینما در انگلستان و ایرلند تا اطلاع ثانوی.

“ما عمیقا ارزش ما سینما-دوست داشتن مشتریان و بدون شک ما خواهد بود و هر کس خدمت دوباره به عنوان به زودی به عنوان ممکن است با یک تخته سنگ از فیلم های پرفروش هالیوود و بهترین فیلم های مستقل و محتوا است.”

Odeon بیش از 100 سینما و 850 صفحه نمایش در انگلستان و ایرلند است. آن centrepiece سینما اودئون لوکس لستر مربع میزبان بیش از 700 اروپا بزرگترین فیلم برای اولین بار از سال 1930.

Odeon متعلق به AMC تئاتر اعلام کرد که در روز دوشنبه که از آن خواهد شد تمام آن تئاتر در ایالات متحده به مدت شش تا 12 هفته در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>