انگلستان دولت مجموعه $399 میلیارد دلار وام به نبرد Coronavirus کسب و کار تاثیر

دولت انگلیس است مجموعه ای از یک سری از عمده مداخلات برای تقویت اقتصاد و کسب و کار در پی coronavirus همه گیر از جمله پشتیبانی از تئاتر و سینما — اما سوال هنوز باقی می ماند در سرنوشت مستقل نیروی کار است.

“ما باید مانند هر جنگ وقت دولت و انجام هر کاری در آن طول می کشد برای حمایت از اقتصاد ما” گفت: نخست وزیر بوریس جانسون در یک خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه دوم از یک سری از مطبوعات روزانه جلسات به بحث دولت در پاسخ به شیوع کروناویروس.

صدراعظم Rishi Sunak گفت که coronavirus است “بهداشت عمومی اورژانس بلکه اقتصادی اضطراری” و قول داد که مداخله دولت “در یک مقیاس غیر قابل تصور تنها چند هفته پیش”.

او اعلام کرد دولت حمایت وام به ارزش £330 میلیارد دلار ($399 میلیارد دلار) یا 15 درصد از تولید ناخالص داخلی انگلستان — “برای به دست آوردن کسب و کار از طریق این.”

صدراعظم همچنین خطاب صنعت خلاق نگرانی هایی در مورد تاثیر دولت توصیه برای جلوگیری از سالن های مانند تئاتر, سینما و باشگاه است. بسیاری را نگران کرده بود که از آنجا که دولت متوقف کوتاه اعلام آشکار ممنوعیت سالن نمی خواهد بود قادر به ادعا می کنند در بیمه.

“برای کسانی که به سالن که آیا باید یک سیاست را پوشش می دهد که بیماری های همه گیر دولت اقدام کافی است به آنها اجازه می دهد به ادعای” گفت: Sunak.

برای کسب و کارهای کوچک در بخش مهمان نوازی که اصلا بیمه Sunak گفت: او را به ارائه کمک های مالی نقدی £25,000 ($30,000) در هر کسب و کار “برای کمک به پل از طریق این دوره است.”

او اضافه کرد که کسب و کار در این بخش را به یک کسب و کار نرخ تعطیلات برای 12 ماه.

برای افراد صدراعظم اعلام کرد که وام مسکن وام دهندگان ارائه خواهد شد سه ماه تعطیلات وام مسکن برای کسانی که به آنها نیاز دارید.

“در روزهای آینده من خواهد شد بسیار بیشتر به حمایت مردم امنیت مالی” او افزود: امیدوار به صحبت کردن با اتحادیه های کارگری و گروه های کسب و کار به ترتیب جدید پشتیبانی می کند.

علامت سوال بیش از مستقل پشتیبانی

Philippa Childs, سر, سرگرمی, اتحادیه Bectu گفت: این اقدامات اعلام کرد در پرداخت وام مسکن و کاهش مشکلات هستند خوش آمدید “وجود دارد اما خاص ذکر است از مترجمان آزاد است و آن را شدیدا مشخص نیست که چگونه هر یک از اقدامات او اعلام خواهد شد از آنها بهره مند شوند.”

“Bectu تحقیقات نشان می دهد که 97 درصد از مترجمان آزاد ناراضی هستند با دولت در پاسخ به بحران است. چیزی است که اعلام شده است تا کنون که تغییر خواهد کرد. ما نیاز فوری و عمل خاص از دولت در روزهای آینده و یا آن را در حال حاضر ممکن است خیلی دیر شده برای بسیاری از مترجمان آزاد برای جلوگیری از تباهی مالی.”

انگلستان تولید کنندگان ” تجارت بدن پیمان روز سه شنبه به نام دولت را به اتخاذ یک طیف وسیعی از اقدامات از جمله حمایت از بنگاههای کوچک و متوسط که تعلیق همه پرداخت ها از HMRC بدهی برای مالیات بر ارزش افزوده پای, NI و مالیات بر شرکت ها و همچنین به عنوان یک کسب و کار نرخ تعطیلات “تا زمانی که لازم است.”

از طرف مستقل و خود اشتغالی نیروی کار تجارت بدن نیز خواستار دسترسی ساده و فرآیندهای دولت برای مزایای بیکاری و توقف تمام اعتبار شخصی پرداخت سود و افزایش استقراض محدودیت برای اطمینان از پشتیبانی از برنامه بودجه که زمان وقفه در تولید به پایان می آید.

چگونگی حمایت دولت در مقایسه بین المللی

در مقایسه با دیگر کشورهای انگلستان وام بسته کج نسبت به پایان بالاتر از طیف برای پشتیبانی.

در آلمان €550bn ($603 میلیارد دلار وعده داده شده در مورد حمایت دولت وام در حالی که در آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال تصویب $850 میلیارد بسته از طریق کنگره است.

در همین حال فرانسه ایجاد کرده €45 میلیارد (50 میلیارد دلار) بسته برای حمایت از کسب و کار و کارگران در علاوه بر این به از €500 میلیارد دلار ($547 میلیارد دلار وعده داده شده در روز دوشنبه.

در جای دیگر ایتالیا قول داده است که جریان های نقدی از €340 میلیارد و 383 میلیارد دلار) در حالی که اسپانیا گفته است: “صرف €200 میلیارد دلار ($220 میلیارد) — بزرگترین هزینه های بسته در 40 سال است.

Manori Ravindran کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>