انگلستان پزشکی رئیس انفجار ‘روش خطرناک” در Gwyneth Paltrow را ‘گوک آزمایشگاه’

Gwyneth Paltrow جدید Netflix سری “گوک آزمایشگاه” مورد انتقاد قرار گرفته توسط ارشد پزشکی بریتانیا رهبر.

خدمات بهداشت ملی (NHS) در انگلستان اجرایی سیمون استیون در زمان هدف در “مشکوک محصولات سلامتی و خطرناک روش” برجسته در سری در حالی که صحبت کردن در یک رویداد علمی در آکسفورد انگلستان در روز پنج شنبه.

“گوک فقط ظهور تا با یک مجموعه تلویزیونی جدید که در آن Gwyneth Paltrow و تیم او آزمایش خون آشام لوله و پشت bodyworker که ادعا می کند برای درمان هر دو حاد روانی تروما و عوارض جانبی به سادگی با حرکت دادن دست خود را دو اینچ بالاتر مشتری بدن” گفت: بیمه خدمات درمانی, اجرایی, ارشد ترین حرفه ای پزشکی در انگلستان است.

“او را با نام تجاری peddles خون آشام روانی و دافع می گوید شیمیایی کرم های ضد آفتاب است یک ایده بد و ترویج آبیاری colonic و تبادل نظر تنقیه قهوه ماشین آلات با وجود آنها حمل قابل توجهی خطرات به سلامت.”

استیونس ” داغدار نظرات آمده تنها چند روز پس از “گوک آزمایشگاه” برای اولین بار پخش در Netflix بکشد در Jan. 24.

“این گوک آزمایشگاه” فرمت می بیند خودخوانده متخصص در یک روش درمانی و یا رشد نشان می دهد تا در گوک دفاتر خود را توضیح دهد و یا او را روش در حالی که اغلب نظر گرفتن یک شات در استقرار پزشکی. سپس Paltrow کارکنان آزمون یک نسخه از عمل آمیخته با توصیفات از غیر Goopers در مورد چگونه زندگی خود را تغییر کرده است.

در وب سایت خود گوک می گوید دوست دارد که “آسیب پذیر” و “پرسیدن سوالات دشوار است.”

هر قسمت شروع می شود با یک مشاوره پزشکی کارت است که می خواند: “این سری طراحی شده است برای سرگرمی و اطلاع رسانی – ارائه مشاوره پزشکی. شما همیشه باید مشورت دکتر خود را هنگامی که آن را می آید به سلامت شخصی و قبل از شروع درمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر