انگلستان کانال 4 هشدار کمیسیون ممکن است لغو شود با توجه به کروناویروس

انگلستان پخش کانال 4 که پخش “دایره” و “پنج بچه ها یک هفته” هشدار داده است خود تولید کنندگان است که برخی از کمیسیون ممکن است نیاز به لغو و به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

اذعان منحصر به فرد و پویا’ وضعیت ناشی از Covid-19 شیوع C4 مدیر برنامه های ایان کاتز فرستاده کنندگان روز شنبه با مشاوره در مورد چگونه پخش اقدام با توجه به محدودیت های ناشی از کوروناویروس.

کاتز اذعان کرد که بسیاری از تولید کنندگان در حال حاضر نیاز به توقف تولید حداقل برای زمان حال.

“هر تولید خواهد شد به بررسی مورد به مورد و بر اساس با باز کردن خط ارتباطی بین کانال 4 و تولید شرکت برای بهترین عمل را” گفت: Katz. “این ممکن است به این معنی که برخی از کمیسیون نیاز به تعویق افتاد و یا رزومه کاری خود را در راه های مختلف (به عنوان مثال محدود) و به طور بالقوه حتی لغو شد.”

او توضیح داد که تصمیم گرفته خواهد شد “در این زمینه به احتمال زیاد ظهر از اختلال و مداوم نیاز از برنامه های ما.”

او نیز نامیده می شود در هند که نگران آن است که تولید بیمه پوشش نمی خواهد فعالیت های برنامه ریزی شده به دلیل coronavirus به اطلاع تولید خود را مدیر امور مالی در کانال 4.

کاتز اضافه شده است که هر کمیسیون که بلافاصله نیاز به رفتن به تولید و فیلمبرداری imminently تنها باید ارتکاب به ضروری صرف در این مرحله است.

“اگر شما پیش بینی برنامه ریزی نشده و یا قبلا تایید نشده هزینه این باید به وضوح به اطلاع کانال 4 و ما را در نظر بگیرید که چگونه این بودجه و درمان در معاملات ما” نوشت Katz.

“تامین کنندگان باید آگاه باشند که با توجه به این که هنوز ناشناخته مقیاس تاثیر بر تولیدات سراسر کانال 4 و در حال حاضر ناشناخته تاثیر بر روی درآمد حاصل از تبلیغات ما ممکن است نه لزوما قادر به ارائه پشتیبانی مالی برای این افزایشی هزینه ها و در نتیجه شما باید تصمیماتی که به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض مالی.

او نیز نامیده می شود بر روی محصولات در حال حاضر در حال تیراندازی به دنبال بهداشت عمومی انگلستان یا دولت مشاوره در همه زمان ها و همچنین به عنوان مشاوره به طور مستمر با بهداشت و ایمنی مشاوران.

کاتز به پایان رسید ایمیل خود را با یک فریاد حمایت طلبی برای صنعت: “ما قویا بر این باورند که کل صنعت پخش نقشی حیاتی بازی در زمان بحران ملی از اطلاع رسانی و آموزش به ارائه یک حس ارتباط عاطفی و جامعه زمانی که مردم احساس شود ممکن است نگران و جدا شده است. موفقیت ما در انجام آن نقش متکی بر ما همه با هم کار برای حرکت جدید خاک و ما صبر و شکیبایی شما قدردانی و حمایت در این زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>