انگلستان Royal Television Society برنامه جوایز به زندگی می کنند جریان در میان Coronavirus نگرانی

انگلستان Royal Television Society برنامه جوایز است که به زندگی می کنند جریان اعطای جوایز سالانه خود را — یکی از مهم ترین تلویزیون داخلی حوادث از تقویم سال — پس از افزایش نگرانی ها در مورد گسترش coronavirus در انگلستان

این سازمان نشان داد و گفت آن شده است “نظارت بر آب و هوای فعلی نزدیک” و در راستای رسمی ارشاد در برابر اجتماعات بزرگ از مردم تصمیم گرفته است به “ساده” قالب جوایز امسال بودند که مجموعه را به جای 17 مارس است.

“به منظور میزبانی این رویداد مسئولانه و همچنین در ادامه به جشن نامزد’ دستاوردهای slimmed پایین صمیمی ارائه جوایز بود زندگی جریان” گفت: سازمان در بیانیه منتشر شده روز شنبه بعد از ظهر.

“نامزد و RTS نمایندگان در حال حاضر خواهد شد به این رویداد دعوت با گسترده تر در صنعت قادر به تماشای از طریق لینک زنده.”

ترزا عاقلانه مدیر عامل شرکت Royal Television Society گفت: “در حالی که تطبیق و در صورت لزوم به وضعیت فعلی هدف ما در جشن سال گذشته از تلویزیون و تعالی در صنعت ما در بهترین راه ممکن – با ارج نهادن به نامزدها و برندگان از طریق کارآمد رویداد. ما نگاه رو به جلو به ارائه همه این فرصت را برای پیوستن به ما از طریق جریان زندگی ما به عنوان میزبان RTS برنامه جایزه.”

بیشتر به آمده است.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>