انگلستان آسمان هنر کمیسیون پروژه عکاسی ‘رنکین 2020’

کانال تخصص آسمان هنر بخشی از پرداخت اپراتور تلویزیون آسمان دستور داده است تا عکاسی جدید پروژه های تحسین عکاس Rankin.

از روز شنبه از طریق Aug. 23, عکاسان آماتور و حرفه ای دعوت به ارسال عکس های جدید و یا چیزی از خود را به عقب کاتالوگ که نشان دهنده خود را در سال 2020 در دسته بندی های خانواده, سرگرم کننده, خود, زیبایی, همدلی و طبیعت است. انتخاب عکس ها را بخشی از “رنکین سال 2020” در شش قسمت آسمان سری اصلی است که در آسمان هنر در ماه سپتامبر هنگامی که کانال آزاد می شود-به-هوا در سراسر انگلستان آن را نیز در دسترس خواهد بود در جریان خدمات در حال حاضر تلویزیون است.

هر قسمت را به تمرکز بر روی یکی از شش دسته و رنکین خواهد پیوست توسط مشاهیر مختلف برای انتخاب بهترین ارسالی. رنکین نیز تصویر خود را در هر هفته ارائه ویژگی های هنری و کلاس آموزش خود را در مورد روند.

“در حال حاضر همه ما در دوربین های دیجیتال در جیب ما من فکر می کنم آن زمان برای استفاده از آنها” رنکین گفت. “‘رنکین 2020’ باز تماس به هر کسی که فکر می کند آنها می توانند یک تصویر بزرگ. این مهم نیست که آیا شما هرگز گرفته شده یک عکس قبل و یا شما یک حرفه ای هستید من می خواهم برای دیدن مشخصات خود را از جهان ما. ما با هم می تواند سند این سال و به چیزی مثبت از آن است.”

فیلیپ Edgar-Jones, مدیر, آسمان هنر گفت: “این یک سال شبیه هیچ دیگر است و هیچ راه بهتری برای این سند از طریق یک نام تجاری جدید عکاسی, پروژه, سینه توسط یکی از بهترین عکاسان در کشور Rankin.”

“رنکین 2020” تولید شده توسط NPL رسانه ها و تهیه کننده اجرایی است Nat پایین و سری کارگردان و تهیه کننده است Marco De Luca. Benedetta Pinelli است راه اندازی ویرایشگر برای آسمان. سری دستور داده شد توسط Edgar-جونز و Zai, بنت, مدیریت, مدیر, مطالب, آسمان انگلستان و ایرلند.

رنکین به تازگی نظارت در خانه عکس های بافتا تلویزیونی جوایز نامزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>