انگلستان تئاتر زنجیره ای ویترین اجرا اجتماعی فاصله به عنوان گردهمایی بان بافندگی

ویترین سینما متعلق به ایالات متحده شرکت ملی سرگرمی تبدیل شده است اولین نمایشگاه عمده زنجیره ای در بریتانیا به اجرا درآوردن “اجتماعی فاصله” در آن سینما در خط با اقدامات انجام شده توسط آن خواهر زنجیره ای در آمریکا برای مبارزه با گسترش coronavirus.

این حرکت در می آید جلوتر از انتظار ممنوعیت توسط دولت بریتانیا در هفته آینده در تجمع جرم آن را به عنوان به دنبال کاهش فشار بر خدمات اورژانس در میان coronavirus بحران است.

ویترین سینماها ارسال شده توسط پیام در خود انگلستان سایت حاکی از آن است “کاهش مخاطبان ظرفیت 50 درصد در هر سالن اجازه می دهد تا برای فضای خالی بین هر جفت از صندلی است.”

همچنین “تقویت COVID-19 (‘coronavirus’) کارکنان آموزش و پرورش در برنامه” ارائه همه آن را در سینما با “وسایل اضافی از دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های قرار داده شده در مناطق پر ترافیک” و “آغاز تمیز کردن سطوح عمومی با تمیز کننده ضد ویروس چندین بار در هر روز.”

آن اضافه شده است که “اگر کارکنان و یا مهمان در سینما نشان دادن علائمی مانند تب و سرفه و یا تنگی نفس آنها خواهد شد با احترام خواسته را ترک کنند.”

هفته گذشته در ایرلند شمالی بزرگترین سینمای زنجیره ای Omniplex همچنین معرفی یک “صندلی جدایی” سیاست خروج در هر ثانیه صندلی خالی.

ملی تفریحات مستقر در ماساچوست به اجرا در بیش از 940 صفحه نمایش در آمریکا و انگلیس و آرژانتین و برزیل خود, ویترین, Multiplex, ویترین, Cinema de Lux و UCI مارک.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>