انگلستان و اتحادیه سهام حملات Coronavirus پرداخت معاملات برای صابون, بازیگران, تئاتر کارگران

U. k. بازیگران اتحادیه سهام موافقت کرده است یک پشتیبانی مالی مقابله با تولید و پخش بر روی صفحه نمایش هنرمندان مشغول به کار در ادامه سریال مانند “EastEnders” و “تاجگذاری خیابان” پس از تعطیلی کامل تولید با توجه به کوروناویروس.

این قرارداد همچنین شامل محبوب صابون مانند “Holby,” “قربانی” “پزشکان” “رودخانه و شهر” “Pobol y Cwm” “Emmerdale” و “lily pebbles.”

سهام گفت: این توافق پرداخت های ماهانه برای بازیگران است که یا ملاقات و یا بسیار نزدیک به برنامه های دولت برای اشتغال و خود اشتغالی از کارگران که معنی آنها به احتمال زیاد به دریافت حدود 80 درصد از آنها به طور منظم و ماهانه پرداخت یا سود به £2,500 ($3,100) در ماه است.

اتحادیه توضیح داد که آن را به حال “تحت فشار قرار دادند بسیار سخت تر اما احساس کردم این بهترین است که می تواند به دست آورد در نور از مشکل اقتصادی آب و هوا.”

این اتحادیه توصیف شدید و پیچیده مذاکرات برای تضمین معامله است. “این وضعیت بی سابقه ای است که یکی از شرایط موافقت نامه جمعی با پخش و پیمان کارفرمایان مذاکره گروه طراحی نشده است به آدرس.”

حقوق صاحبان سهام اشاره کرد که هنرمندان پرداخت در سراسر محصولات مختلف گسترده است و بسیاری از آنها نمی پرداخت مبالغ قابل توجهی. این اتحادیه نیز گفت: بسیاری از هنرمندان در کست ادامه سریال نمی خواهد واجد شرایط برای دولت خود اشتغالی طرح “بنابراین بسیار مهم است که آنها دریافت برخی از حمایت های مالی در طول این بحران است.”

جان بارکلی رئیس ثبت رسانه های در سهام گفت: “با تامین حمایت مالی برای هنرمندان در حال حاضر ما در برخی از راه و سوی آینده پر جنب و جوش برای این صنعت زمانی که این بحران پشت سر ما و تولید می تواند از سر گرفته شود.”

سهام را در ادامه درام مقابله می آید دو روز پس از آن نشان داد توافق برای اعضای آن مشغول به کار در تئاتر است.

حقوق صاحبان سهام, توافق با غرب پایان سازمان SOLT برگزاری پرداخت قرارداد برای چهار هفته از 16 مارس تا آوریل 13 به ارزش دو و نیم هفته از قابل اجرا حداقل حقوق و دستمزد بر اساس اندازه تئاتر قابل پرداخت به هر یک مجری و مرحله مدیریت گسترش بیش از چهار هفته دوره است.

برای گسترده تر انگلیس تئاتر تجاری مبلغ معادل دو ماه حداقل حقوق و دستمزد تمرین بیش از مدت مشابه.

سهام آغاز شده است بحث بیشتر با SOLT و انگلستان تئاتر برای ترتیبات که اعمال خواهد شد پس از مارس 13.

برای یارانه تئاتر بخش برای دوره تا 31 مه نوازندگان و مرحله مدیریت که قرارداد داشتند و یا می آغاز شده اند در طی این مدت خواهد بود حق دریافت حداقل پرداخت معادل سه هفته در 80% قابل اجرا حداقل حقوق و دستمزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>